صفحه 650 از 740 نخستنخست ... 150550600640641642643644645646647648649650651652653654655656657658659660700 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,491 تا 6,500 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

با سلام خدمت دوستان
    خواستم بدونم الآن روند گرفتن پروژه کسری چطور شده تو صفحات قبل که میخوندم مثل اینکه سیستمش عوض شده؟از کجا باید شروع کنم؟لطفا راهنمایی کنید
    در ضمن میخواستم از دانشگاه امام حسین پروژه بگیرم اگه کسی اطلاع داره کمک کنه.ممنون

اگر خبر جدیدی از لیست ارسالی و تغییر محل خدمت برای 1/10 به دستتون رسید ما روهم مطع کنید. ممنون

Junior Member

سلام
    الان که این بنیاد نخبگان نیروهای مسلح منحل شده و وظایف به دانشگاه ملی دفاع منتقل شده، برای گرفتن پروژه کسری از کجا باید شروع کرد؟
    روندش مثل قبل هستش که باید به سازمان‌ها مراجعه می کردیم یا اینکه کلا فرق کرده؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samdavid نمایش پست ها
    شماره سرهنگ حاتمی کس داره؟ بفرسته
    اینطوری به کسی نمیدن ( تا جایی که من اطلاع دارم و تلاش کردم)
    باید تشریف ببرید میدون نوبنیاد، پژوهشکده صنایع دفاعی. به نگهبانی بگید که میخاین با سرهنگ حاتمی صحبت کنید. اونا وصل میکنن و از همونجا مشکلتون رو میگید.
    یه شماره دیگه هم هست : 02122808758 مربوط میشه به همین مسائل اعزام و مشکلاتش. میتونید از اینجا هم کارتون رو پیگیری کنید. سخت جواب میدن. باید هی زنگ بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hsh_4321 نمایش پست ها
    سلام
    الان که این بنیاد نخبگان نیروهای مسلح منحل شده و وظایف به دانشگاه ملی دفاع منتقل شده، برای گرفتن پروژه کسری از کجا باید شروع کرد؟
    روندش مثل قبل هستش که باید به سازمان‌ها مراجعه می کردیم یا اینکه کلا فرق کرده؟
    ممنون
    والا تا جایی که من میدونم بستگی به این داره که از کدوم ارگان کسری بخاید. مثلا برای وزارت دفاع، من از دانشگاه صنعتی مالک اشتر درخواست پروژه کسری کردم و اونا با من تماس گرفتن.
    دانشگاه عالی دفاع ملی هم یکی از گزینه هاست ولی بهتون دوستانه پیشنهاد میکنم که تا زمانی که مجبور نشدید دور این ارگان رو خط بکشید. افرادی اونجا نشستن که فکر میکنن انیشتین هستن و کلا براشون هم فرقی نمیکنه طرف حسابشون چی داره میگه! لااقل برای من تجربه تلخی بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_oxford نمایش پست ها
    اگر خبر جدیدی از لیست ارسالی و تغییر محل خدمت برای 1/10 به دستتون رسید ما روهم مطع کنید. ممنون
    اق برا من درست شد. افتادم جوادنیا. اول دی 96
    فقط الان باز تو قسمت امریه و جذب موردی ثبت نشده است؟ با توجه به اینکه من از یکی از ارگان های وزارت دفاع پروژه دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zclient نمایش پست ها
    والا تا جایی که من میدونم بستگی به این داره که از کدوم ارگان کسری بخاید. مثلا برای وزارت دفاع، من از دانشگاه صنعتی مالک اشتر درخواست پروژه کسری کردم و اونا با من تماس گرفتن.
    دانشگاه عالی دفاع ملی هم یکی از گزینه هاست ولی بهتون دوستانه پیشنهاد میکنم که تا زمانی که مجبور نشدید دور این ارگان رو خط بکشید. افرادی اونجا نشستن که فکر میکنن انیشتین هستن و کلا براشون هم فرقی نمیکنه طرف حسابشون چی داره میگه! لااقل برای من تجربه تلخی بود.
    کارشون هماهنگی و ارجاع دادن به سازمان‌های نیازمند باید باشه اصولا!

بیشتر به این خاطر پرسیدم چون قبلا تو ب ن ن م میرفتی داخل، روی برد یه لیست از سازمان‌ها بود....همون لیستی که تو اینترنت هم زیاده؛ ولی اینا ظاهرا مراجعه حضوری ندارن. ایمیل هم بشون زدم ولی خبری نیست.

اتفاقا به مالک اشتر ایمیل زده بودم (حضوری رفتم، یه ایمیل رو دیوار بود گفتن به اون رزومه بفرست) ولی خبری نشد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samdavid نمایش پست ها
    اق برا من درست شد. افتادم جوادنیا. اول دی 96
    فقط الان باز تو قسمت امریه و جذب موردی ثبت نشده است؟ با توجه به اینکه من از یکی از ارگان های وزارت دفاع پروژه دارم
    سلام
    شما چجوری متوجه شدید کجا افتادین؟ از ارتش به من گفتن نامه میزنیم برای ناجا ولی بعدش مشخص نیست چی بشه ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hsh_4321 نمایش پست ها
    کارشون هماهنگی و ارجاع دادن به سازمان‌های نیازمند باید باشه اصولا!

بیشتر به این خاطر پرسیدم چون قبلا تو ب ن ن م میرفتی داخل، روی برد یه لیست از سازمان‌ها بود....همون لیستی که تو اینترنت هم زیاده؛ ولی اینا ظاهرا مراجعه حضوری ندارن. ایمیل هم بشون زدم ولی خبری نیست.

اتفاقا به مالک اشتر ایمیل زده بودم (حضوری رفتم، یه ایمیل رو دیوار بود گفتن به اون رزومه بفرست) ولی خبری نشد
    خودشون هم پروژه میدن. پروژه های راهبردی به قول خودشون!!
    مثلا به من گفته بودن برو معادلات حاکم بر نظام هستی رو در بیار و توضیح بده!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhadi330 نمایش پست ها
    سلام
    شما چجوری متوجه شدید کجا افتادین؟ از ارتش به من گفتن نامه میزنیم برای ناجا ولی بعدش مشخص نیست چی بشه ...
    تشریف ببرید داخل این سایت (services.epolice.ir) بزنید استعلام وضعیت اعزام
    نام کاربری : کد ملی
    رمز عبور هم کد سخا می باشد که باید از پلیس + 10 دریافت کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)