صفحه 662 از 740 نخستنخست ... 162562612652653654655656657658659660661662663664665666667668669670671672712 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,611 تا 6,620 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinaliad نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان. بنده سرباز سپاه شهر گرگان هستم. 13 ماه از خدمتم مونده. فارغ التحصیل ارشد عمران ژئودزی هستم. میتونم پروژه بردارم؟ یعنی وقت میشه؟ از استارت کار تا آخر کار چه مدت زمان میبره؟
    اگه کسی با روندش آشنایی داره و میتونه کمکی کنه و کارهاش رو برام انجام بده حتما پیام بده باهم کار کنیم. ممنونم.
    آقا ارشد توی سپاه چه سمتی داره ؟ چه کاری بهش میدن ؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من از پدافند پروژه گرفتم و به دلیل تغییر قانون شروع بکارم به تازگی از آجا اومده و با صحبتی که با پدافند داشتم اجازه دادن با گذشت 45 روز از شروع بکارم دفاع کنم. و حتی قول 5 ماه کسری هم گرفتم. میخاستم ببینم اگر 5 ماه کسری بدن و نامه کسری بره به آجا. آیا ائنجا بمن گیر نمیدن که با 45 گذشت 45 روز از شروع بکار چرا چند ماه کسری میگیری؟

Junior Member

سلام
    منم از پدافند ارتش پروژه داشتم. نه آجا کاری نداره فقط میزان کسری اعلام شده از پدافندو ثبت نظام وظیفه میکنه و به چیز دیگه کاری نداره.

Junior Member

سلام
    منم از پدافند ارتش پروژه داشتم. نه آجا کاری نداره فقط میزان کسری اعلام شده از پدافندو ثبت نظام وظیفه میکنه و به چیز دیگه کاری نداره.

سلام وقت همگی دوستان بخیر باشه
    من تازه میخوام برم دنبال کارای کسری خدمت از همین راه گرفتن پروژه امکانش هست منو راهنمایی کنید ؟ من ی کم گنگم ، گیج شدم .

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من ٧ ماه وزارت دفاع خدمت کردم بعدش رفتم برای ادامه تحصیل در حین تحصیل دوتا پروژه از ارتش گرفتم که میشه ١۴ ماه و تقریبا تموم شده خدمتم الان اعزام شدم دوباره وزارت دفاع. رفتم ارتش گفت یه نامه میزنیم به نیروی انسانی وزارت دفاع که شما اینجا پروژه انجام دادید. حالا سوال من اینه که آیا ممکنه وزارت دفاع بگه که پروژه ارتش قبول نیست؟

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر. من 7 ماه سابقه خدمت تو ارتش رو دارم. یه پروژه کسری هم واسه همون ارتش گرفتم ولی هنوز دفاع نکردم. میخواستم بدونم من میتونم دفترچه پست کنم یا حتما باید دفاع کنم بعد دفترچه پست کنم؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه واقعا گیر کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط a67 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من از پدافند پروژه گرفتم و به دلیل تغییر قانون شروع بکارم به تازگی از آجا اومده و با صحبتی که با پدافند داشتم اجازه دادن با گذشت 45 روز از شروع بکارم دفاع کنم. و حتی قول 5 ماه کسری هم گرفتم. میخاستم ببینم اگر 5 ماه کسری بدن و نامه کسری بره به آجا. آیا ائنجا بمن گیر نمیدن که با 45 گذشت 45 روز از شروع بکار چرا چند ماه کسری میگیری؟
    سلام. منظورت از تغییر قانون چیه؟ چه قانونی تغییر کرده؟

Junior Member

[QUOTE=milad41;2504601]سلام دوستان. وقتتون بخیر. من 7 ماه سابقه خدمت تو ارتش رو دارم. یه پروژه کسری هم واسه همون ارتش گرفتم ولی هنوز دفاع نکردم. میخواستم بدونم من میتونم دفترچه پست کنم یا حتما باید دفاع کنم بعد دفترچه پست کنم؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه واقعا گیر کردم.
    سلام
    هم میتونید قبل دفترچه پست کردن دفاع کنید و هم بعدش.

[QUOTE=SAMAN3907;2504669]
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad41 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر. من 7 ماه سابقه خدمت تو ارتش رو دارم. یه پروژه کسری هم واسه همون ارتش گرفتم ولی هنوز دفاع نکردم. میخواستم بدونم من میتونم دفترچه پست کنم یا حتما باید دفاع کنم بعد دفترچه پست کنم؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه واقعا گیر کردم.
    سلام
    هم میتونید قبل دفترچه پست کردن دفاع کنید و هم بعدش.
    قانون عوض شده باید دفاع کنی بعد اعزام شی وگرنه کسری لحاظ نمیشه حین خدمت دیگه دفاع نمیشه کرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)