صفحه 669 از 740 نخستنخست ... 169569619659660661662663664665666667668669670671672673674675676677678679719 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,681 تا 6,690 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام
    آقا خب حالا تکلیف چیه؟؟
    یعنی الان نباید واسه اعزام اقدام کنیم که بعدش دفاع کنیم؟؟
    این چیزی که سرهنگ حاتمی گفته یعنی هر لحظه امکان داره این اتفاق واسه وزارت هم بیفته، خب مگه قانونی چیزی نداره که همینطور ممکنه یهو همه چی عوض شه؟؟
    باید یه قانونی چیزی باشه که آدم طبق اون تصمیم بگیره چکار کنه

Junior Member

از آقایونی که در حین خدمتن و رفتن مرکز عملیات سپاه بابت ثبت پروژشون اینجا هستن؟؟؟ببینیم چی شده؟؟پی بهشون گفتن؟

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم اگه کسی در جریانه کمک کنه من قبلا آموزشی نیروی انتظامی بودم الان ارشد هستم خواستم بپرسم که برای پروژه کسری نیروی انتظامی کجا باید برم ؟

Junior Member

سلام دوستان. من رشته مهندسی هستم. در حال خدمت. برای کسری باید کجا برم درخواست بدم برای پروژه؟ من معدل ارشدم بالای 19 هست، امکانش هست پروژه بگیرم به جای بقیه خدمتم آیا؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یعنی من که پروژه تو سپاه برداشتم و در حین خدمتم و تو دانشگاه امام حسین هم دفاع کردم کسری به من تعلق نمی گیره؟
    داداش من این قانون داخلی سپاهه. بزرگش نکن تو ذهن خودت. زیاد این قانون کلا جدی نیست فعلا لقو تق.بهتره بری خودت از همون ارگان بررسی سپاه بپرسی. من اینو میدونم نه ارتش ونه وزارت ازین قانونا نزاشتن بزارنم خودشون میپیچونن اگر اواخر کارت باشه.اصن چرنده این قانون. یکی از دوستان همینجا گفت بهش گفتن بیاد دفاع. سپاه بود و در حین خدمت..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiiaa نمایش پست ها
    داداش من این قانون داخلی سپاهه. بزرگش نکن تو ذهن خودت. زیاد این قانون کلا جدی نیست فعلا لقو تق.بهتره بری خودت از همون ارگان بررسی سپاه بپرسی. من اینو میدونم نه ارتش ونه وزارت ازین قانونا نزاشتن بزارنم خودشون میپیچونن اگر اواخر کارت باشه.اصن چرنده این قانون. یکی از دوستان همینجا گفت بهش گفتن بیاد دفاع. سپاه بود و در حین خدمت..
    منم نظرم دقیقا همینه
    از خود مرکز کسر خدمت پروژه خودمم سوال کردم جواب داد بهشون گفتن فعلا تا اطلاع ثانوی از پذیرش پروپوزال و مدارک (یعنی مرحله قبل از ارسال نامه شروع به کار) افراد سرباز و یا کسانی که تا 3-4 ماه دیگه سرباز میشن خودداری کنن یعنی در واقع قرار شده فعلا برای سربازا و با کسانی که دفاعشون به سربازیشون برخورد میکنه پروژه تعریف نکنن که اونم به نظر میاد موقتیه ولی نگفتن کسانی که الان سربازن و در حال انجام پروژه هستن و تایید کار گرفتن و یا حتی تو مرکز خودشون دفاع کردن بهشون کسری تعلق نمی گیره
    حالا من بازم هفته دیگه میرم تهران از خود مرکز عملیات سپاه می پرسم

Junior Member

خب تکلیف منی که اسفند ماه اعزام میشم و نامه شروع به کارمم خورده و در حال انجام پروژه هستم چی میشه ؟
    من هفته پیش از مرکز عملیات نامه شروع به کار گرفتم خب اگر قرار بر لغو پروژه باشه چرا اصلا نامه شروع به کار برا من زدن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    خب تکلیف منی که اسفند ماه اعزام میشم و نامه شروع به کارمم خورده و در حال انجام پروژه هستم چی میشه ؟
    من هفته پیش از مرکز عملیات نامه شروع به کار گرفتم خب اگر قرار بر لغو پروژه باشه چرا اصلا نامه شروع به کار برا من زدن ؟
    دقیقا
    اصلا مفهوم تایید شروع به کار (از طرف مرکز عملیات) چیه؟!
    یعنی برو پروژه ات رو انجام بده و اگر هم یه روز کسری لغو شد شامل حال شما نمیشه چون به شما تاییدیه دادن که شروع به کار کنی ولی اگر کسی تایید شروع به کارش نیومده و پروژه اش رو خودش زودتر از تایید شروع به کار انجام داده نمیتونه ادعایی داشته باشه که من رفتم رو پروژه ام وقت گذاشتم
    الانم تا اونجایی که من از مرکز کسر خدمت خودم تحقیق کردم مرکز عملیات تایید شروع به کار به سربازا و یا افرادی که در آینده نزدیک سرباز میشن نمیده ولی اگه کسی تایید شروع به کار گرفته دیگه مشکلی نداره
    ولی خب من نمیدونم الان این شایعه که کسایی که تاییدیه هم گرفتن و الان فقط نامه پایان کارشون مونده کسری شامل حالشون نمیشه از کجا اومده؟!!

Junior Member

سلام دوستان خواهش میکنم اگه کسی در جریانه کمک کنه من قبلا آموزشی نیروی انتظامی بودم الان ارشد هستم خواستم بپرسم که برای پروژه کسری نیروی انتظامی کجا باید برم ؟

تروخدا اگه کسی میدونه کمکم کنه . از شهرستان میخوام برم تهران ولی اصلا نمیدونم کجا باید برم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsis نمایش پست ها
    ترو خدا اگه کسی میدونه کمکم کنه
    آقا کاری نداره که خودت یه سرچ بزنی همه اطلاعات هست.ودجا و آجا و سپاه و ارگاناش که کسری میدن.
    مثلا برو اینجا به تفکیک نوشته...
    http://www.naghsheyerah.ir/%D9%85%D8...E%D8%AF%D9%85/

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)