صفحه 673 از 740 نخستنخست ... 173573623663664665666667668669670671672673674675676677678679680681682683723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,721 تا 6,730 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من ارشد آموزش زبان میخونم.
    میخواستم ببینم میشه پروژه ترجمه بگیرم؟ (آخه بعضیا گفته بودن دیگه نمیشه)
    و اینکه اگر میشه، چطور باید اقدام کنم؟

Junior Member

سلام دوستان. لطفا خواهشا اگه كسي اطلاع داره جواب منو بده چون هر كسي يه چي ميگه. من اسفن ٩٣ رفتم سربازي مرزباني نيرو انتظامي بعدش شهريور ارشد قبول شدم و ارديبهشت امسال از وزارت دفاع پروژه گرفتم الانم دانشجوام همچنان. آيا اگه دفاع كنم از پروژه قبول ميكنن؟ چون يكي از دوستام گفت كه رفته نظام وظيفه و بهش گفتن پروژه قبوله ولي خدمت قبلي حساب نميشه. لطفا اگه اطلاع دارين جواب بدين. اينم شماره ام اگه شد بهم پيام بدين. ٠٩٢١٠٢٠٤٨٣٤

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    آیا کسی از دوستان میدونه یا فهمید که آیا میشه در حین خدمت تو مرکز عملیات س
    پاه دفاع کرد؟؟از دوستانی تهران هستن کسی رفته ببینه چی میگن؟خواهشا اگه کسی میدونه بگه

Junior Member

اقا جهت اطلاع من وضعیتم شد جذبی تو سایت نظام وظیفه ولی تو استعلامه اعزامم هنوز جوادنیا نخورده.

Junior Member

سلام
    شما چندمین پروژه اتون هست ؟
    من دو تا پروژه از وزارت داشتم قرار بود 1 اسفند اعزام بشم که پفتن اسمم رد نشده امروز هم فرم تعویق پر کردم ولی توی سایت چیزی از جذب برام نزدن من از تقریبا یک سال و نیمه نامه شروع به فعالیتم خورده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiiaa نمایش پست ها
    اقا جهت اطلاع من وضعیتم شد جذبی تو سایت نظام وظیفه ولی تو استعلامه اعزامم هنوز جوادنیا نخورده.
    سلام
    من دو تا پروژه از وزارت داشتم قرار بود 1 اسفند اعزام بشم که پفتن اسمم رد نشده امروز هم فرم تعویق پر کردم ولی توی سایت چیزی از جذب برام نزدن من از تقریبا یک سال و نیمه نامه شروع به فعالیتم خورده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim55 نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا پروژه دارم که دومیش تا ده روز دیگه تمومه. ولی من آذر نامه زدم و اسفند اغزاممه. شما که تازه تعویق زدی اونور عید تو سامانه برات میزنن نه الان.چون اردیبهش اغزامته دیگه

Junior Member

شما دیر اقدام کردی. باید برگه تعویقو پر میکردی. این کارو کردی؟
    بله پر کردم. برای یک اردیبهشت. خدا رو شکر. آخه من یه کاری داشتم خودم میخواستم بندازم عقب. ولی چون یه بار انداخته بودم دیگه نمیشد. اینجا سبب خیر شد که دو ماه دیگه بیوفته عقب. تا اون موقع هم تکلیف پروژه ها مشخص میشه. با خیال راحت میریم آموزشی. آقای ابریشم چی گفتن که رفتم آموزشی برامون کمیسیون تشکیل میدن و بعد از جوادنیا مستقیما ترخیص میشیم و سربازی نمیریم ایشالا. اگه 19 ماه بدن البته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arcsin نمایش پست ها
    بله پر کردم. برای یک اردیبهشت. خدا رو شکر. آخه من یه کاری داشتم خودم میخواستم بندازم عقب. ولی چون یه بار انداخته بودم دیگه نمیشد. اینجا سبب خیر شد که دو ماه دیگه بیوفته عقب. تا اون موقع هم تکلیف پروژه ها مشخص میشه. با خیال راحت میریم آموزشی. آقای ابریشم چی گفتن که رفتم آموزشی برامون کمیسیون تشکیل میدن و بعد از جوادنیا مستقیما ترخیص میشیم و سربازی نمیریم ایشالا. اگه 19 ماه بدن البته.
    خب خدارو شکر. من چون شاغلم برام اسفند بهتر بود. منم یه 12 ماه دارم یه 9ماه امیدوارم منم بعد آموزشی ترخیص بشسمو تموم شه. اینور دفاع کنید بهتر تا اونور عید. اینو از من داشته باش

Junior Member

خب خدارو شکر. من چون شاغلم برام اسفند بهتر بود. منم یه 12 ماه دارم یه 9ماه امیدوارم منم بعد آموزشی ترخیص بشسمو تموم شه. اینور دفاع کنید بهتر تا اونور عید. اینو از من داشته باش
    نمیشه. برا ما افتاد اونور عید. دوستم میگفت ممکنه خدمتو کمو زیاد کنن. شایدم بامبول جدید در بیاد واسه دفاع پروژه ها. ما که پیگیر هستیم. نهایتا یه سه ماه میریم خدمت بعدشم دوباره معافیت تحصیلی میگیریم برای دکترا. من سال 92 شروع کردم به پروژه ها الان داریم میریم تو 97. انقدر تو این مدت دویدمو پوستم کلفت شده که یه روز هم کسری نگیرم دیگه برام مهم نیست. شیش ماهه فقط دنبال اینم که تکلیف پروژه اولم بعد از انحلال بنیاد نخبگان مشخص بشه که هنوز نشده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)