صفحه 679 از 740 نخستنخست ... 179579629669670671672673674675676677678679680681682683684685686687688689729 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,781 تا 6,790 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiiaa نمایش پست ها
    یا خدا یعنی برگه سبزتو هم داده بودی به موسسه پژوهشی ولی باز نشد.!!!؟عجب. اخه منم تو آذر دادم بهشون ولی دستی بود اونموقع هم.
    خیلی قانون مدارن! هر روز یه قانون در میاد. پیگیر باشید تا مثل من نشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiiaa نمایش پست ها
    یا خدا یعنی برگه سبزتو هم داده بودی به موسسه پژوهشی ولی باز نشد.!!!؟عجب. اخه منم تو آذر دادم بهشون ولی دستی بود اونموقع هم.
    جناب شما اطلاع دارید بچه هایی که برای ده جوادنیا نیفتاده بودن مشکلشون حل شد یا تاخیر زدن یا اینکه رفتن اصلا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم و صنعت

ببخشید یک سوال مهم و اورژانسی داشتم. من اعزامم اسفند هست امروز محل اعزامم خورد برای نیروی انتظامی. ولی من پروژه کسریم برای ارتش بود. الان چیکار باید بکنم اعزامم عوض شه؟ از هرکی میپورسم میگه نمی دونم. یکی گفت برو نخبگان. کدوم نخبگان؟ مگه منحل نشد؟ جاش کجاست؟ روند درست کردن این وضع رو کسی رفته. خواهشن کسی میدونه راهنمایی کنه خیلی احتیاج دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra_bld نمایش پست ها
    ببخشید یک سوال مهم و اورژانسی داشتم. من اعزامم اسفند هست امروز محل اعزامم خورد برای نیروی انتظامی. ولی من پروژه کسریم برای ارتش بود. الان چیکار باید بکنم اعزامم عوض شه؟ از هرکی میپورسم میگه نمی دونم. یکی گفت برو نخبگان. کدوم نخبگان؟ مگه منحل نشد؟ جاش کجاست؟ روند درست کردن این وضع رو کسی رفته. خواهشن کسی میدونه راهنمایی کنه خیلی احتیاج دارم.
    برو ستاد مشترک ارتش یا سازمانت که پروژه برداشتی نامه بزنه نظام وظیفه تاخیر بندازن اعزامتو اردیبهشت برو و اون موقع هم زیاد پیگیر باش بیفتی ارتش وگرنه کسریت حساب نمیشه

دوستان من هنوز کسریم توو سامانه ناجا ثبت نشده و الان 40 روزه دارم اضاف خدمت میکنم کسی میدونه قانون برای من چجوریه؟ من با نامه ای مه بهم دادن میتونم تسویه کنم؟ خودشون میگن باید تاییدیه از پلیس+10 هم بیاری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirvirgin نمایش پست ها
    جناب شما اطلاع دارید بچه هایی که برای ده جوادنیا نیفتاده بودن مشکلشون حل شد یا تاخیر زدن یا اینکه رفتن اصلا؟
    سلام
    من یکی از اونام
    خیر کارمون درست نشد. تا دقیقه نود معطلمون کردن و آخرش گفتن نمیشه. خداروشکر من یه پلن B داشتم و عقب انداختم و کارم رو درست کردم برای اسفند. الانم خداروشکر جوادنیا افتادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminem1989 نمایش پست ها
    من پروژه داشتم وزارت دفاع، اعزامم یکم اسفنده اما تو سایت نظام وظیفه افتادم نیرو انتظامی، رفتم موسسه گفتن قبلا سیستمی بوده و عوض شده، گفتم نامه بزنن اما معلوم نیست قبول کنن یا نه! به نظرتون درست میشه تا این یکی دو هفته یا درخواست تعویق بزنم؟ با تشکر
    سلام
    تا دی ماه امسال، همه چیز مربوط به پژوهشکده صنایع دفاعی بود. اما با اشتباهاتی که دی ماه بوجود اومد و حدود 150 نفر از سربازای وزارت جاهای مختلف افتادن، دیگه قانون بر این شد که هرکسی از هر سازمان وابسته به وزارتی که پروژه داره، بره و مدارکش رو تحویل منابع انسانی بده.
    پیگیر کارات برای تعویق یا درست کردن محل اعزامت باش و یه پلن B هم داشته باش ( ترجیحا با گواهی پزشکی واسه کمیسیون جهت تعویق )

نقل قول نوشته اصلی توسط zclient نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از اونام
    خیر کارمون درست نشد. تا دقیقه نود معطلمون کردن و آخرش گفتن نمیشه. خداروشکر من یه پلن B داشتم و عقب انداختم و کارم رو درست کردم برای اسفند. الانم خداروشکر جوادنیا افتادم
    سلام
    ممنون بابت پاسختون
    این پلن B رو چه جوری اجرا کردید؟ پزشک معتمد همینجوری تایید میکنه یا اینکه باید جور دیگه ای اقدام کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirvirgin نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت پاسختون
    این پلن B رو چه جوری اجرا کردید؟ پزشک معتمد همینجوری تایید میکنه یا اینکه باید جور دیگه ای اقدام کرد؟
    خصوصیت رو چک کن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zclient نمایش پست ها
    سلام
    تا دی ماه امسال، همه چیز مربوط به پژوهشکده صنایع دفاعی بود. اما با اشتباهاتی که دی ماه بوجود اومد و حدود 150 نفر از سربازای وزارت جاهای مختلف افتادن، دیگه قانون بر این شد که هرکسی از هر سازمان وابسته به وزارتی که پروژه داره، بره و مدارکش رو تحویل منابع انسانی بده.
    پیگیر کارات برای تعویق یا درست کردن محل اعزامت باش و یه پلن B هم داشته باش ( ترجیحا با گواهی پزشکی واسه کمیسیون جهت تعویق )
    هنوزم متولی موسسه هستش. کمیسون دفاع و .. اونجا انجام میشه دیگه!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)