صفحه 687 از 740 نخستنخست ... 187587637677678679680681682683684685686687688689690691692693694695696697737 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,861 تا 6,870 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- تحقیق در عملیات -دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط mi1ad نمایش پست ها
    من دقیقا اطلاعات دارم راجع به این موضوع.
    میشه پروژه بگیری اما ایست خدمت میخوری تا زمان اتمام پروژه.یعنی به عبارتی نمیشه هم سرباز باشی هم پروژه داشته باشی.اما از نظر گرفتن پروژه مشکلی نیست
    سلام .ممنون میشم راهنماییم کنین ..منم تقریبا همچین مشکلی دارم ...قبلا تو ارتش خدمت قبلی داشتم ولی بخاطر قبولی تو دانشگاه ایست خدمتی زدم . تو این مدت از وزارت دفاع پروژه برداشتم الان دفترچه بفرستم میوفتم ارتش؟..در اینصورت پروژه منو قبول میکنن. و اینکه اگه از وزرات دفاع نامه اعلام نیاز بگیرم میتونم ارگانمو عوض کنم؟...ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p_kiani نمایش پست ها
    سلام .ممنون میشم راهنماییم کنین ..منم تقریبا همچین مشکلی دارم ...قبلا تو ارتش خدمت قبلی داشتم ولی بخاطر قبولی تو دانشگاه ایست خدمتی زدم . تو این مدت از وزارت دفاع پروژه برداشتم الان دفترچه بفرستم میوفتم ارتش؟..در اینصورت پروژه منو قبول میکنن. و اینکه اگه از وزرات دفاع نامه اعلام نیاز بگیرم میتونم ارگانمو عوض کنم؟...ممنون از راهنماییتون
    از هرجایی که پروژه گرفتی خدمت همونجا میوفتی بدون توجه به ایکه خدمت قبلیت کجا بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط p_kiani نمایش پست ها
    برو موسسه یا همونجایی که پروژه برداشتی تا هماهنگ کنن بیوفتی همونجا

سلام. اقا من امروز یکی از مقالاتم چاپ شد. واسه کسری میتونم اقدام کنم?
    اگه بله, چجوری?
    الان تقریبا داره اموزشیم تموم میشه...

كسي اطلاع داره كه پادگان جوادنيا برگه سبز(دوره تكميلي) رو قبول ميكنن يا نه؟؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم
    آیا بلافاصله بعد از اینکه پروژه اول رو تحویل بدی میشه پروژه دوم هم گرفت یا اینکه زمان میبره و اگه زمانبره چقد طول میکشه؟
    و اینکه از زمانی که پروژه رو تحویل بدیم تا زمان ثبت کسری چقد طول میکشه؟؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Power Electronic and electrical machines in IAU

سلام وقت همگی بخیر
    دوستان من یه چنتا سوال در رابطه با پروژه های کسری خدمت دارم
    باتوجه به اینکه الان شرایط اخذ پروژه فرق کرده و بنیاد نخبگان جاشو داد به پژوهشگاه عالی دفاع ملی - الان شرایط من اینه :

ترم دوم ارشد مهندسی برق الکترونیک قدرت و ماشین الکتریکی هستم
    از وزارت نیرو همین الان که دارم این پست رو میذارم پروژه هماهنگ شده دارم و پروپزال موضوع رو هم به وزارت دادم اونها هم خوششون اومده و گفتن میتونم در این مورد برای روال ثبت قرارداد انجام کار اقدام کنم

حالا سوال من اینه :
    1= من ترم دوم ارشدم میتونم اصلا پروژه کسری بگیرم یا باید ارشد تموم شه ؟
    2= پروژه من از یک نهاد دولتیه نظامی نیست مثلا ارتش داده باشه یا سپا از وزارت نیروعه الان من برای شروع تشکیل پرونده و اقدام باید از کجا شروع کنم ؟ برم همون وزارت نیرو ؟ خودشون به من گفتن شما پیگیر باش برای روال اداری کار و اینکه ازشون پرسیدم برای انجام کار های اداری من اقدام باید کنم یا خودتون بعد تشکیل پرونده ای که دادم تو وزارت مابقی روال اداری مربوط به شما میشه ؟یا اینکه من مجدد باید به دانشگاه دفاع مراجعه کنم یا واحد نظامی مربوط !
    جوابی که دادن این بود که گفتش با تغیراتی که کردم ما قبلا گزارشاتو میدادیم بنیاد نخبگان و.... روال قبلی اما الان توپو دوباره انداخت تو زمین من گفتن من پیگیر باشم چون من هنوز دانشجو ام و سرباز نشدم که واحد نظامی من مشخص باشه و وزارت گزارش منو به اون واحد بده برای همین من موندم چیکار کنم

((برای پروژه های بالای 9 ماه باید از طریق دانشگاه دفاع اقدام کرد که این مورد رو در جریانم - پروزه من با توجه به ارزش گذاری وزارت نیرو گفت نهایت 8 یا 9 ماه کسر میخوره چون ساخت نیست ))

3= یه سری از دوستان اخیرا درحین تحصیل پروژه کسری گرفتن - اینها برای گزارش نهای و گرفتن گواهی کسری کجا مراجعه میکنن ستادکل نیروها یا همون دانشگاه دفاع ؟؟

4= الان من دقیقا چیکار کنم همچی پیچ تو پیچ شده برام !

خواهشا یکی واضح و روشن روال کارو راهنمایی کنه با این شرایط جدیدی که اعلام کردن

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال خیلی حیاتی دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
    من دانشجوی ارشد مهندسی شیمیم الان در شرف گرفتن یه پروژه ی کسری خدمتم (ساخت) خواستم ببینم اگه پروژه رو بگیرم و انجام بدم و دفاع کنم ازش بعد از ارشد انصراف بدم مشکلی پیش نمیاد؟؟اصلا میتونن بفهمن من انصراف دادم آیا؟
    اگه کسی اطلاعات دقیق داره خواهشا راهنماییم کنه خیلی حیاتیه برام

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام دوستان،
    یه سوال مهم داشتم،

من پروژه اولم (پروژه ساخت) مالک اشتر بوده و 10 ماه واسم کسری رد کردن، 3روزه دیگه تهران دفاع دارم، الان تقریبا 7 ماه از روزی که پروژه برام تعریف شده میگذره، قانون مالک اشتر اینجوری هست که باید 2/3 از مدت زمانی که می خواهید کسری بگیرید باید بگذره تا اجازه دفاع داشته باشید. من پروژه دوم (پروژه ساخت) رو از صاایران تهران گرفتم و امیدوارم تا قبل از سال جدید شروع بخوره.

حالا سوالم این هست که صاایران هم این قانون 2/3 رو داره؟َ! من قراره 12 ماه از صاایران کسری بگیرم، آیا لازم هست که 9 ماه از زمان شروع پروژه بگذره تا من بتونم دفاع کنم؟!!!!

ممنونم،

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه سوال مهم داشتم،

من پروژه اولم (پروژه ساخت) مالک اشتر بوده و 10 ماه واسم کسری رد کردن، 3روزه دیگه تهران دفاع دارم، الان تقریبا 7 ماه از روزی که پروژه برام تعریف شده میگذره، قانون مالک اشتر اینجوری هست که باید 2/3 از مدت زمانی که می خواهید کسری بگیرید باید بگذره تا اجازه دفاع داشته باشید. من پروژه دوم (پروژه ساخت) رو از صاایران تهران گرفتم و امیدوارم تا قبل از سال جدید شروع بخوره.

حالا سوالم این هست که صاایران هم این قانون 2/3 رو داره؟َ! من قراره 12 ماه از صاایران کسری بگیرم، آیا لازم هست که 9 ماه از زمان شروع پروژه بگذره تا من بتونم دفاع کنم؟!!!!

ممنونم،
    من سه سال پیش از مالک پروژه داشتم همچین چیزی نداشت حالا چی شده اینو برای خودشون قانون کردن نمدونم ولی من فکر کنم شما اشتباه متوجه شدی . در واقع مالک اشتر نمیگه دوسوم بگذره دفاع کنی چون پروژتون تموم نشده که احتمالا منظورش اینه دوسوم از زمانی که برای پروژه گذروندینو بهتون میدن. البته این حدس منه نمیگم حرفم قطعا درسته چون عجیبه اما اگر حرف شما درست باشه که خب خیلی خوبه اتفاقا. اما سوال دوم در مورد صاایران بعیده چون این قانون داخلی مالکه ممکنه جاهای دیگه قانونی بدتر ازین داشته باشن یا حتی قانونی خاص نداشته باشند. به هرحال باید برید بپرسین. نکته دیگه تا جایی که من میدونم گرفتن دو پروژه همزمان حرام است در بحث کسر خدمتو...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)