صفحه 689 از 740 نخستنخست ... 189589639679680681682683684685686687688689690691692693694695696697698699739 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,881 تا 6,890 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط BCH نمایش پست ها
    1) بعد از تحویل پروپوزال بعد از 20 روز نامه اعلام نیازم اومد. بعد از اون دو هفته بعدش هم نامه بکارگیریم اومد. آره این دو تا نامه باهم فرق میکنن. در اصل نامه بکارگیری نشون میده که پروژه شما در آجا تصویب شده و از اون تاریخش به بعد میتونید کارتون رو شروع کنید. حتی تو این یه هفته ای که ستاد ارتش داشتم مشکل انتقالیمو حل میکردم فقط نامه بکارگیری رو از من میخواستن و با نامه اعلام نیاز کاری نداشتن.
    2) من پادگان 01 نزاجا افتادم. لطفا اگر کسی تجربه ای از اونجا داره به من بگه.
    خیلی ممنون دوست عزیز. این نامه ها رو باید از خود دانشگاه پیگیری کرد یا همون کانالی که توی پیام رسان سروش دارند؟

Junior Member

مهندسی مکانیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhp_Civil نمایش پست ها
    دوست عزیز رشته تون چیه
    من رشته م عمرانه تماس گرفتم دانشگاه ستاری گفتن عمران نمیخوایم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RedHat7 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز. این نامه ها رو باید از خود دانشگاه پیگیری کرد یا همون کانالی که توی پیام رسان سروش دارند؟
    من خودم از اون پیام رسان چک کردم. ولی اگه میخواین موقع اعزام به مشکل مثل من برنخورید و تو یه ارگان دیگه نیفتید، چند ماه مونده به اعزام برید ستاد ارتش تا نامه هاتونو تو سیستم ثبت کنن.

Junior Member aminking2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

سلام
    من یه پروژه برای سپاه داشتم. اعزام الان خوردم "مالک اشتر اراک" 1/12/96 - رفتم نیروانسانی سپاه پیگیری کردم ، نامه کسری نهاییمو می خواست بهش دادم ،گفت 1 یا 2 اسفند محل اعزامت توی سیستم تغییر می کنه!
    یعنی من تا روز اعزامم بلاتکلیفم. و یکم اسفند اصلا تعطیل رسمیه، یعنی پلیس +10 تعطیله. بنابراین من چطوری باید بفهمم محل اعزامم کجاست؟

کسی اینجا هست مشابه وضعیت من؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminking2005 نمایش پست ها
    سلام
    من یه پروژه برای سپاه داشتم. اعزام الان خوردم "مالک اشتر اراک" 1/12/96 - رفتم نیروانسانی سپاه پیگیری کردم ، نامه کسری نهاییمو می خواست بهش دادم ،گفت 1 یا 2 اسفند محل اعزامت توی سیستم تغییر می کنه!
    یعنی من تا روز اعزامم بلاتکلیفم. و یکم اسفند اصلا تعطیل رسمیه، یعنی پلیس +10 تعطیله. بنابراین من چطوری باید بفهمم محل اعزامم کجاست؟

کسی اینجا هست مشابه وضعیت من؟
    سلام
    خودشون هم گفتن که تو سیستم تغییر میکنه. شما همون یکم اسفند ماه که تعطیله از طریق سیستم ببینید که محل اعزامتون تغییر کرده یا نه. اگر تغییر کرده بود فرداش برید پلیس+10 برگه جدید بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان. من حدود يك سال پيش از نيروى انتظامى يه پروژه گرفتم و هفته ديگه قرار دفاع كنم، اگر بيشتر از ١٢ ماه بتونم كسرى بگيرم و با توجه به اينكه ظاهرا بنياد كاملا كنسل شده، دفاع من همون يه مرحله تو سازمانه يا يه مرحله ديگه هم داره؟ اگه داره كجا هست مرحله بعدى دفاع؟

Junior Member aminking2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    سلام
    خودشون هم گفتن که تو سیستم تغییر میکنه. شما همون یکم اسفند ماه که تعطیله از طریق سیستم ببینید که محل اعزامتون تغییر کرده یا نه. اگر تغییر کرده بود فرداش برید پلیس+10 برگه جدید بگیرید.
    ممنون
    2 تا سوال دارم
    1- صرف نظر از وضعیت من،روزای تعطیل رسمی کلا قضیه اعزام هم تعطیله؟ یعنی یکم اگر نروم (که طبیعتا نمیدونم محل اعزامم کجاست) غیبت نمی خورم؟
    2- ایا سیستم سخا اطلاعاتش اپدیته؟(شنیدم بعضی ها می گن به سایت سخا اعتمادی نیست ، پلیس +10 اطلاعاتش جدیدتره)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminking2005 نمایش پست ها
    ممنون
    2 تا سوال دارم
    1- صرف نظر از وضعیت من،روزای تعطیل رسمی کلا قضیه اعزام هم تعطیله؟ یعنی یکم اگر نروم (که طبیعتا نمیدونم محل اعزامم کجاست) غیبت نمی خورم؟
    2- ایا سیستم سخا اطلاعاتش اپدیته؟(شنیدم بعضی ها می گن به سایت سخا اعتمادی نیست ، پلیس +10 اطلاعاتش جدیدتره)
    1- شما برگ اعزام از پلیس+10 گرفتید ؟ توش چه تاریخی برای مراجعه به اعزام خورده ؟ من ساکن تهرانم و برگ اعزام گرفتم و توش نوشته شده که 12/02 به محل اعزام مراجعه کنید. هر طور که داخل برگه نوشته باید همون طور عمل کنید به عنوان مثال ممکنه یکم برید و بهتون بلیط بدن بگن فردا برید ترمینال اعزام شید. اگر برگه اعزام بگیرید محل آدرس اعزام هم داخلش نوشته شده که چه تاریخی و چه ساعتی باید کجا مراجعه کنید تا اعزام بشید.
    2- راستش من اول تو سیستم سخا متوجه شدم که کجا افتادم و بعد به پلیس+10 مراجعه کردم گفتند هنوز اینجا نیومده و 48 ساعت بعد مراجعه کنید دو روز بعد رفتم و برگه اعزام گرفتم. یعنی سایت زودتر مشخص کرده بود که کجا افتادم.

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
    من یه از پروژم تو دانشگاه امام حسین دفاع کردم نامه نهایی اومده. میخواستم بپرسم باید برم مرکز عملیات سپاه وقت بگیرم برای دفاع؟چقد طول میکشه تا کسری رو بدن؟چون اگر کسری رو بدن خدمت من تمومه
    آیا برای دفاع باید صحافی پروژه رو ببرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    1- شما برگ اعزام از پلیس+10 گرفتید ؟ توش چه تاریخی برای مراجعه به اعزام خورده ؟ من ساکن تهرانم و برگ اعزام گرفتم و توش نوشته شده که 12/02 به محل اعزام مراجعه کنید. هر طور که داخل برگه نوشته باید همون طور عمل کنید به عنوان مثال ممکنه یکم برید و بهتون بلیط بدن بگن فردا برید ترمینال اعزام شید. اگر برگه اعزام بگیرید محل آدرس اعزام هم داخلش نوشته شده که چه تاریخی و چه ساعتی باید کجا مراجعه کنید تا اعزام بشید.
    2- راستش من اول تو سیستم سخا متوجه شدم که کجا افتادم و بعد به پلیس+10 مراجعه کردم گفتند هنوز اینجا نیومده و 48 ساعت بعد مراجعه کنید دو روز بعد رفتم و برگه اعزام گرفتم. یعنی سایت زودتر مشخص کرده بود که کجا افتادم.
    ببخشید یه سوال. من الان تو برگه اعزامم تاریخ اعزام رو 2/12 زده ولی تو سیستم سخا 1/12 نوشته. من باید به کدوم عمل کنم؟ میخواستم بدونم برای شما هم همینطوره؟ من ساکن تهران هستم و آموزشیم هم تو تهرانه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)