صفحه 69 از 740 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119169569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

آیا درسته که از سال 94 فقط یه پروژه به فوق لیسانس ها داده میشه ؟کسی که یه پروژه انجام داده میتونه بعد از فارغ التحصیلی ارشدش پروژه دومشو برداره؟

Junior Member

سلام .من دفاع کردم ار پروژم سازمانم 7 ماه و 8 روز برام پیشنهاد داده و از خدمتم 7 ماه و 10 روز مونده. به نظرتون با چه میزانش بنیاد موافقت میکنه؟؟ لطفا اونایی که تجربیه دفاع دارن نظرشونو بگم. سپاس

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadnassaji نمایش پست ها
    سلام دوستان من نامه تصویب پروپزالمو از نهاد مربوطه گرفتم
    1. برای ثبت پروپزال توی ب ن ن م باید ساعت و روز خاصی برم یا هر موقع برم حله؟ (من 4 سال پیش توی بنیاد تشکیل پرونده دادم و مدارکمو ارائه دادم
    2. ثبت پروپزال توی نهاد پروسه زمانبری هست یا همون لحظه نامه شروع به کارمو میده؟
    سپاسگزار
    سلام
    1- تا اونجایی که من میدونم شنبه تا چهارشنبه 7تا 11 بایس بری. سعس کن 6 یا 7 اونجا باشی
    2- بستگی به سازمان داره ولی معمولا 1 ماهی طول میکشه بعضی سازمانها هم خیلی طولش میدن تا سه ماهم شنیدم
    موفق باشی

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hejrandost نمایش پست ها
    سلام .من دفاع کردم ار پروژم سازمانم 7 ماه و 8 روز برام پیشنهاد داده و از خدمتم 7 ماه و 10 روز مونده. به نظرتون با چه میزانش بنیاد موافقت میکنه؟؟ لطفا اونایی که تجربیه دفاع دارن نظرشونو بگم. سپاس
    سلام
    من دوستم مثل شما بود 5 ماهشو بش داد.
    دفاع در حد 5 دقیقه و بسیار ساده.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط hejrandost نمایش پست ها
    وقتی می ری بنیاد برای دفاع یه برگه می دن که توش نوشته میزان کسری پیشنهادی
    روز دفاع بنیاد ببین کیه یه هفت روم بهش اضافه کن تا جواب بدن و نامتو بزنن و بعدش میزان خدمت باقیماندتو بزن
    سعی کن کمتر از مقدار پروژت بزنی که نیاز داری مثلا 6 ماه و 15 روز که زیاد سخت گیری نکن و خیلی کم نکنن

دوستان این پروژه هایی که برای کسر خدمت میدن دقیقا در چه مواردی هستن در رشته مهندسی عمران ؟ و اینکه لازمه انجام این پروژه ها تسلط کامل به موارد درسی هست یا این که یک فرد با دانسته های معمولی هم از انجام این پروژه ها بر میاد ؟ اگر دوستانی که پروژه انجام دادن یا در حال انجام پروژه هستن راهنمایی کنن ممنون میشم چون من باید سال دیگه همین راه شما رو پیش بگیرم اگر خدا بخواد ، میخوام ببینم پیش نیاز های انجام پروژه چی هست که خودم رو توی اون زمینه ها تقویت کنم

Junior Member

با سلام
    من یه پروژه کسری تو هسا اصفهان داشتم که تموم شده و تو سیکل نامه نگاری هست. اونجا به من گفتن فقط تا 25 بهمن می تونی پروژه دوم ثبت کنی.
    کسی همچین چیزی شنیده؟

Junior Member

سلام.
    دوستان، به محض خوردن نامه پایان کار پروژه اول من از یک سازمان، میتونم نامه آغاز به کار پروژه دوم در یک سازمان دیگه رو بزنم؟ یا باید یه چند روزی بگذره؟

Junior Member

بله به احتمال زیاد شما همون 24 ماه شاملت میشه. بهترین کار این هست که برای محکم کاری یک پروژه دیگه هم بگیری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smm66 نمایش پست ها
    با سلام
    من یه پروژه کسری تو هسا اصفهان داشتم که تموم شده و تو سیکل نامه نگاری هست. اونجا به من گفتن فقط تا 25 بهمن می تونی پروژه دوم ثبت کنی.
    کسی همچین چیزی شنیده؟
    منم همین 25 بهمن را در مورد هسا شنیدم. نمیدونم قانون داخلی خودشونه یا از طرف بنیاد بهشون گفتن یا اصلا درسته یا نه!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)