صفحه 690 از 740 نخستنخست ... 190590640680681682683684685686687688689690691692693694695696697698699700 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,891 تا 6,900 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط BCH نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال. من الان تو برگه اعزامم تاریخ اعزام رو 2/12 زده ولی تو سیستم سخا 1/12 نوشته. من باید به کدوم عمل کنم؟ میخواستم بدونم برای شما هم همینطوره؟ من ساکن تهران هستم و آموزشیم هم تو تهرانه.
    سلام.
    به هرچی که تو برگه اعزام نوشته و از پلیس+10 گرفتید عمل کنید. برای منم دقیقا مثل شماست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BCH نمایش پست ها
    سلام به همگی. دوستان یه سوالی داشتم شاید سوالم تکراری باشه ولی چون نمیتونم 680 صفحه اینجا را بخونم دوباره می پپرسم. من 1 اسفند اعزام هستم. و چند ماه پیش از دانشگاه هوایی ستاریی که وابسته به نیرو هوایی ارتش است پروژه گرفتم و نامه شروع بکارم اومد. هفته پیش که رفتم پلیس10 دیدم که افتادم نیرو انتظامی که بعد از اینکه رفتم ستاد ارتش تو خیابان قدوسی فهمیدم که نامه بکارگیریم گم شده. بعد از یک هفته دوندگی تونستم نامم رو پیدا کنم و مشکلم رو حل کردم. امروز که دوباره رفتم پلیس10 دیدم که ارگانم تغییر کرده و افتادم تو نیرو زمینی ارتش. حالا دو تا سوال داشتم:لطفا پاسخ بدید من از قوانین جدید پروژه کسری اطلاعی ندارم.
    1) اینکه من پروژه ام از نیرو هوایی ارتشه ولی الان تو نیرو زمینی ارتش افتادم مشکلی ایجاد میکنه؟ پروژه ام را قبول میکنن؟
    2) برای پروژه دوم من میتونم از اون دانشگاه هوایی ستاری دوباره پروژه بگیرم؟ یا اینکه باید از سازمانهای وابسته به نیروی زمینی ارتش بگیرم؟
    سلام.
    منم یه سوالی از شما داشتم. ممنون میشم جواب بدید.
    الان محل اعزام شما هم تو سایت سخا از نیروی انتظامی به ارتش تغییر کرده ؟ یا فقط تو برگه ای که از پلیس+10 گرفتید تغییر کرده ؟

سلام
    میدونم که سوالم ممکنه تکراری باشه اما واقعا نمیدونم چطوری میتونم مطلع بشم. من پروژه از صنایع دریایی که وابسته به وزارت دفاع هست، داشتم که کسریم را تایید کردند. الان یک ماهی هست که فارغ التحصیل شدم و میخواستم بدونم باید چیکار کنم که برای آموزشی بیفتم وزارت دفاع تا کسری پروژم را قبول کنن؟
    و سوال دومم اینکه اگر بیفتم پادگان وزارت دفاع که فکر کنم اسمش پادگان جوادنیاست، آیا برگ سبزمو (دوره تکمیلی) را قبول میکنن؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط faghfouri71 نمایش پست ها
    سلام
    میدونم که سوالم ممکنه تکراری باشه اما واقعا نمیدونم چطوری میتونم مطلع بشم. من پروژه از صنایع دریایی که وابسته به وزارت دفاع هست، داشتم که کسریم را تایید کردند. الان یک ماهی هست که فارغ التحصیل شدم و میخواستم بدونم باید چیکار کنم که برای آموزشی بیفتم وزارت دفاع تا کسری پروژم را قبول کنن؟
    و سوال دومم اینکه اگر بیفتم پادگان وزارت دفاع که فکر کنم اسمش پادگان جوادنیاست، آیا برگ سبزمو (دوره تکمیلی) را قبول میکنن؟؟؟؟؟؟
    سلام، تا اونجایی که من اطلاع دارم، باید از همون مرکزی که پروژه گرفتید اقدام کنید، برگه سبزو براشون می برید و اونا خودشون اقدام می کنن.

Junior Member

سلام به همه دوستان، من حدود یکسال هست دارم روی پروژه کسر خدمتم واسه ناجا دارم کار میکنم، دیگه داره تموم میشه. فقط میخوام بدونم کی بهم وقت دفاع میدن از زمانی که پروژه رو تحویل بدم بهشون؟ بعد نامه کسر خدمتم چقدر طول میکشه بیاد؟ ممنون میشم کسی اطلاعات دقیق داره راهنماییم کنه

سلام دوستان
    کسی از دوستان فردا نمیخواد بره مرکز عملیات سپاه؟
    من شهرستان فقط یه سوال دارم میخوام اگر از دوستان کسی میره این سوال رو برام بپرسه ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    سلام.
    منم یه سوالی از شما داشتم. ممنون میشم جواب بدید.
    الان محل اعزام شما هم تو سایت سخا از نیروی انتظامی به ارتش تغییر کرده ؟ یا فقط تو برگه ای که از پلیس+10 گرفتید تغییر کرده ؟
    برای من تو سیستم سخا هم تغییر کرده

Junior Member

سلام دوستان،
    من پروژه جایگزین دارم و الان وسط پروژم هستم. چون پذیرش دارم میخوام پاسپورت بگیرم و زودتر کارای ویزامو انجام بدم. الانم میخام به بهونه شرکت در کنفرانس پاسپورت بگیرم. میخاستم بدونم پاسپورتی که به این شکل با تایید بنیاد نخبگان میدن واسه کاری که من میخام معتبره؟ یعنی قابل ارایه به سفارت هست؟ یا محدودیت سفر یا زمان نداره؟
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behdadfu نمایش پست ها
    من از وزرات دفاع پروژه برداشته بودم بعد از تحویل صحافی شده پروژه 17 روز طول کشید نظام وظیفه ثبت بشه
    ببخشید من یه سوال داشتم
    زمانی که پروژه ثبت میشه اسم شخص تو سیستم نظام وظیفه ثبت میشه؟ یا حتما باید سرباز باشه تا بتونه وارد سیستم بشه؟ شما دقیقا از گجا چک کردین؟

Junior Member

دوستان کسی هست که اعزامش 1-12 بوده و فرم تعویق رو پر کرده و هنوز اعزامش عقب نیوفتاده؟ سرهنگ حاتمی که گفته بودن 25ام درست میشه بعدش گفتن 28ام ولی هنوز درست نشده برای من.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)