صفحه 691 از 740 نخستنخست ... 191591641681682683684685686687688689690691692693694695696697698699700701 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,901 تا 6,910 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام یه سوال حیاتی دارم!

من پروژه اولم مالک اشتر بودم که 2 روز پیش دفاع کردم. پروژه دومم قراره از صاایران بگیرم. برای سربازی قراره فردا دفترچه پست کنم، و سرهنگ حاتمی هم بهم گفته بودن که برگ سبزو باید ببرم اونجایی که پروژه انجام میدم (صاایران)، تا نامه بزنن و سربازیمو بیفتم اونجا (صاایران)، اما حالا صاایران میگه من سرباز نمیگیرم!!! دفترچتو بفرست هرجا افتادی برو همونجا خدمت کن کسریتم حساب میکنن!!! واسه آموزشی هم میگه جوادنیا شانسیه یا میفتی یا نه دیگه!! الان من موندم چیکار کنم!
    کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه منو؟
    ممنونم

Junior Member

شما پروژتو طوری بگیر که دیگه سرباز نشی و بعد آموزشی تموم شه.نکته بعد برگه سبزتو ببرپیش حاتمی بگو میخوام بیفتم وزارت دفاع که کسریم حساب شه نمتونه بگه نه که چون پروژه داری از وزارت.صا ایرانم حالا تحفه ای نیست که همکاری نکردن برو جای دیگه. اتفاقا صاایران کسری کم میده.اینهمه جا .اگه مدرکت کامپیوتر باشه که فراوون پروژه

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

سلام . برای بچه های پزشکی و دندون و دارو میشه طرح گرفت ولی فقط توی مقطع تخصص . من هم خودم رشته ام پزشکیه اما نتونستم پروژه بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام یه سوال حیاتی دارم!

من پروژه اولم مالک اشتر بودم که 2 روز پیش دفاع کردم. پروژه دومم قراره از صاایران بگیرم. برای سربازی قراره فردا دفترچه پست کنم، و سرهنگ حاتمی هم بهم گفته بودن که برگ سبزو باید ببرم اونجایی که پروژه انجام میدم (صاایران)، تا نامه بزنن و سربازیمو بیفتم اونجا (صاایران)، اما حالا صاایران میگه من سرباز نمیگیرم!!! دفترچتو بفرست هرجا افتادی برو همونجا خدمت کن کسریتم حساب میکنن!!! واسه آموزشی هم میگه جوادنیا شانسیه یا میفتی یا نه دیگه!! الان من موندم چیکار کنم!
    کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه منو؟
    ممنونم

سلام داداش. منم پروژم از صاایران بود. نذاشتن برم جوادنیا... اعزامی اسفند بودم. به هیچ عنوان سمت صاایران نرو. من الان تمدید زدم ولی باز آب پاکیو ریخت رو دستم گفت سرباز نمیگیره و اردیبهشتم باز همین وضعه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_hr نمایش پست ها
    سلام داداش. منم پروژم از صاایران بود. نذاشتن برم جوادنیا... اعزامی اسفند بودم. به هیچ عنوان سمت صاایران نرو. من الان تمدید زدم ولی باز آب پاکیو ریخت رو دستم گفت سرباز نمیگیره و اردیبهشتم باز همین وضعه
    یعنی چی اردیبهشت همین وضعه ؟
    یعنی کلا نیرو نمیگیره جوادنیا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahim55 نمایش پست ها
    یعنی چی اردیبهشت همین وضعه ؟
    یعنی کلا نیرو نمیگیره جوادنیا ؟
    من گفتم صاایران همین وضعه( سرباز نمیگیره واسامیو رد نمیکنه.) شما مگه از صاایران پروژه داری؟ هر زیر مجموعه دیگه از وزارت میفتی جوادنیا فقط صاایران رو هواست....

Junior Member

دقیقا حرف منم همین بود اصلا سمت صا ایران نرو و مزخرفه

Junior Member

سلام. دوستانی که از وزارت دفاع پروژه گرفتن و افتادن نیرو انتظامی برای کسری پروژه هاشون مشکلی بوجود نیامده؟؟ نامه کسری ثبت شده رو بردن مرکز تحقیقات ناجا؟؟ متاسفانه به علت مشکلی که برای تعدادی از اعزامی دی ماه امسال افتاد من ناجا افتادم.این مرکز تحقیقات ناجا کجاست؟

سلام.من سربازم سه ماه خدمت. تازه مقالاتم داره چاپ میشه ای اس ای یکیش چاپ شده سه تاشم در دست چاپه...

ایا میتونم از پروژه کسری خدمت استفاده کنم؟ چکار باید بکنم؟ مقاله رو ببرم یگان خدمتی یا....

نیروی انتظامی ام

لطفا راهنمایی کنین ممنون

Junior Member aminking2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

طبق قانون جدید کسری پروژه فقط قبل اعزام امکان پذیره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)