صفحه 692 از 740 نخستنخست ... 192592642682683684685686687688689690691692693694695696697698699700701702 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,911 تا 6,920 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط aminking2005 نمایش پست ها
    طبق قانون جدید کسری پروژه فقط قبل اعزام امکان پذیره
    لطفا اطلاعات غلط ندین. به هیچ وجه تا الان همچین چیزی نیست. این قانون فقط برای سپاهه و حداقل وزارت دفاع همچین قانونی نداره. بعد شروع خدمت هم میتونید اقدام کنید هیچ مشکلیم فعلا نداره.من خودم برخی دوستان رو هم معرفی کردم که برن پروژه بردارن تو یکی از ارگانها که سرباز هم بودن. ازمم خواستن اتفاقا تو آموزشی که 2 اسفند شروع میشه آدمهایی که میتونن پروژه بردارنو و به لحاظ علمی اوکی هستنو معرفی کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adefgk نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که از وزارت دفاع پروژه گرفتن و افتادن نیرو انتظامی برای کسری پروژه هاشون مشکلی بوجود نیامده؟؟ نامه کسری ثبت شده رو بردن مرکز تحقیقات ناجا؟؟ متاسفانه به علت مشکلی که برای تعدادی از اعزامی دی ماه امسال افتاد من ناجا افتادم.این مرکز تحقیقات ناجا کجاست؟
    دوست عزیز من دوستانی که ازوزارت پروزه برداشتن و افتادن ناجا رو چند روز پیش دیدمشون وگفتن ناجا مشکلی نداره و قبول میکنه کسری شونو و اوکیه

Junior Member aminking2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد نرم افزار- پیام نور

از کسانی که پروژه برای سپاه داشتن کسی هست هنوز محل اعزامش به سپاه تغییر نکرده باشه؟
    من دو روز پیش رفتم نیرو انسانی- امور سرباز سپاه ، گفت امروز ۲\۱۲\۹۶ درست میشه، ولی برای من هنوز همچنان محل اعزام نیرو انتظامیه، تاریخ اعزامم هم همین امروزه،
    لطفا اگه کسی شرایطش مشابه منه یا اطلاعی داره راهنمایی کنید

سلام. دوستان یه سوال

من سه ماه خدمتم مقالاتم داره تازه تازه چاپ میشه. برای گرفتن کسری چطوری باید اقدام کنم? برای مقاله آی اس آی کسری میدن یا باید پروژه تعریف کنم از خودم?
    نیروی انتظامی کردستان خدمت میکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Power Electronic and electrical machines in IAU

سلام دوستان من یه راهنمایی میخوام در رابطه با پروژه کسری

من الان از یه پژوهشگاهی که زیر نظر وزارت نیرو هست یه پروژه کسری گرفتم که درواقع پروپزال طرح رو تایید کردن - الان من نامه تایید شده بهمراه سایر مدارکم رو باید کجا ببرم ؟ بنیاد نخبگان نیروهای مسلح که منحل شده - هرچی هم به دانشگاه- پژوهشگاه دفاع ملی زنگ میزنم کسی جواب نمیده اصلا !!

من الان ترم دوم ارشد هستم

Junior Member

سلام دوستان ببخشید اگه سوالم تکراری هست .. چند تا سوال دارم من سال 91 خدمت کردم در ارتش به مدت 10 ماه و بعد ایست خدمت خوردم برای دکتری. سال گذشته یه پروژه برداشتم صاایران به مدت 12 ماه توافق کردیم و الان رفتم دفاع کردم در صاایران .پروژه ساخت بوده . اونجا بهم گفتن که بنیاد منحل شده باید بری موسسه پیگیری کنی !!! سوالم اینه که این موسسه چی و کجا هست و باید چه طوری پیگیری کنم؟؟؟؟شماره تماسی دارید !!! و سوال دوم هم اینکه بعد از تایید در موسسه با توجه به خدمت قبلی می تونم برای گرفتن کارت پایان خدمت اقدام کنم (الان دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم )

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دمتون گرم یکی به این سوال ما جواب بده اگه اطلاع دارین

من پروژهم از یه نهاد دولتی تابع وزارت نیرو تایید شده الان مدارک رو باید کجا ببرم ب ن ن م که منحله

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed_sdz نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه راهنمایی میخوام در رابطه با پروژه کسری

من الان از یه پژوهشگاهی که زیر نظر وزارت نیرو هست یه پروژه کسری گرفتم که درواقع پروپزال طرح رو تایید کردن - الان من نامه تایید شده بهمراه سایر مدارکم رو باید کجا ببرم ؟ بنیاد نخبگان نیروهای مسلح که منحل شده - هرچی هم به دانشگاه- پژوهشگاه دفاع ملی زنگ میزنم کسی جواب نمیده اصلا !!

من الان ترم دوم ارشد هستم

زیر نظر چه ارگانی میشه؟ میره زیر نظر وزارت دفاع؟

نقل قول نوشته اصلی توسط karimimr نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید اگه سوالم تکراری هست .. چند تا سوال دارم من سال 91 خدمت کردم در ارتش به مدت 10 ماه و بعد ایست خدمت خوردم برای دکتری. سال گذشته یه پروژه برداشتم صاایران به مدت 12 ماه توافق کردیم و الان رفتم دفاع کردم در صاایران .پروژه ساخت بوده . اونجا بهم گفتن که بنیاد منحل شده باید بری موسسه پیگیری کنی !!! سوالم اینه که این موسسه چی و کجا هست و باید چه طوری پیگیری کنم؟؟؟؟شماره تماسی دارید !!! و سوال دوم هم اینکه بعد از تایید در موسسه با توجه به خدمت قبلی می تونم برای گرفتن کارت پایان خدمت اقدام کنم (الان دارم از معافیت تحصیلی استفاده می کنم )
    اطلاعاتشون آپدیت نیست این دوستانی که بهت گفتن برو موسسه... از بعد برج اسفند امسال دیگه اقدامات از طریق موسسه صورت نمیگیره و صاایران نامه که میزنه وزارت، اونجا مستقیم خودشون میزنن نظام وظیفه. یعنی در اصل تا قبل برج 12 امسال، روال نامه زدن اینجور بود : صاایران-->وزارت--> موسسه--> نظام وظیفه... ولی الان موسسه حذف شده از این روال. و در ضمن باید پیگیری کنید که مسئولاش توی صاایران حتما نامتو بزنن به وزارت.
    ویرایش توسط shayan_hr : March 2nd, 2018 در ساعت 02:15 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_hr نمایش پست ها
    زیر نظر چه ارگانی میشه؟ میره زیر نظر وزارت دفاع؟
    سلام آقا شایان
    در اصل پروژه من از وزارت نیرو که یه نهاد دولتی هست گرفتم .
    پروپزال طرح رو پژوهشگاه نیرو که تابع وزارت نیرو هست تایید کرده ولی خود پژوهشگاه نامه نمی زنه برای ارگان نظامی که به من گفتن ما نامه تایید شده طرح بهت میدیم خودت ببر کارهای نظامی شو انجام بده بعد نامه تایید شده بنیاد رو که این طرح رو تایید زدن برامون بیار

خب بنیاد ن ن م که منحل شده مگه اینطور نیست ؟ من الان باید مدارکمو کجا ببرم !!!!!!؟ پژوهشکده دفاع ملی ؟؟؟ من یه هفتس هرچی تماس میگیرم کسی گوشی بر نمیداره که !!! من موندم الان مدارکو کجا باید ببرم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)