صفحه 693 از 740 نخستنخست ... 193593643683684685686687688689690691692693694695696697698699700701702703 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,921 تا 6,930 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed_sdz نمایش پست ها
    سلام آقا شایان
    در اصل پروژه من از وزارت نیرو که یه نهاد دولتی هست گرفتم .
    پروپزال طرح رو پژوهشگاه نیرو که تابع وزارت نیرو هست تایید کرده ولی خود پژوهشگاه نامه نمی زنه برای ارگان نظامی که به من گفتن ما نامه تایید شده طرح بهت میدیم خودت ببر کارهای نظامی شو انجام بده بعد نامه تایید شده بنیاد رو که این طرح رو تایید زدن برامون بیار

خب بنیاد ن ن م که منحل شده مگه اینطور نیست ؟ من الان باید مدارکمو کجا ببرم !!!!!!؟ پژوهشکده دفاع ملی ؟؟؟ من یه هفتس هرچی تماس میگیرم کسی گوشی بر نمیداره که !!! من موندم الان مدارکو کجا باید ببرم
    شرمنده داداش اطلاعاتم در زمینه کار شما کمه. میترسم اطلاعات غلط بهت بدم. ولی قدیم همه ارگانها میدادن نامرو به بنیاد ولی الان هر ارگانی (مثلا وزارت دفاع که خودم پروژه دارم) خودش نامه میزنه به نظام وظیفه و دیگه کاری به بنیاد نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_hr نمایش پست ها
    اطلاعاتشون آپدیت نیست این دوستانی که بهت گفتن برو موسسه... از بعد برج اسفند امسال دیگه اقدامات از طریق موسسه صورت نمیگیره و صاایران نامه که میزنه وزارت، اونجا مستقیم خودشون میزنن نظام وظیفه. یعنی در اصل تا قبل برج 12 امسال، روال نامه زدن اینجور بود : صاایران-->وزارت--> موسسه--> نظام وظیفه... ولی الان موسسه حذف شده از این روال. و در ضمن باید پیگیری کنید که مسئولاش توی صاایران حتما نامتو بزنن به وزارت.
    من پروژه رو از صاشیراز گرفتم می تونم بپرس شما اطلاع داری تو تهران باید از چه شخصی و یا کدوم بخش پیگیری کنم ؟ شماره تماسی چیزی ازشون ندارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط karimimr نمایش پست ها
    من پروژه رو از صاشیراز گرفتم می تونم بپرس شما اطلاع داری تو تهران باید از چه شخصی و یا کدوم بخش پیگیری کنم ؟ شماره تماسی چیزی ازشون ندارید؟
    ببین شما باید نامتو صاایران شیراز بزنه به صاایران تهران. توی صاایران تهران هم روند اداریش طی میشه و میره به سمت وزارت بعد وزارت تا قبل 20 اسفند نامه را باید بزنه به نظام وظیفه وگرنه بعد اذیت میکننو دیگه نمیزنن نامه هارو. شما چون سابقه خدمت داری روندت مثل بقیه هست. با این تفاوت که اگه از خدمتت چیزی نمونه راحتتر امضاهات انجام میشه. چندتا هستن توی صاایران تهران که اسامیشونو برات توی مسیج فرستادم. فقط بهتره بری تهران پیگییری . مطمئنتره.

سلام دوستانی که از وزارت دفاع پروژه گرفتن و برای داوری رفته مرکز تحقیقات صنایع دفاع از وقتی که نامه از طرف سازمانی که پروژه گرفتن به مرکز تحقیقات صنایع دفاعی برای تعیین تاریخ دفاع زده شده تا ثبت در نظام وظیفه این پروسه چقدر طول کشیده؟؟ مرکز تحقیقات چند ماه رو در نهایت تائید کرد؟؟؟ آیا پروژه های بالای دوازده ماه داوری شون بیشتر طول میکشه؟؟ با تشکر

Junior Member

سلام دوستان.
    آقا واسه من یه مشکلی پیش اومده. کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    من پروژه ام رو از دانشگاه امام حسین گرفتم، دفاع کردم و 9 ماه واسم زدن. 24 بهمن رفتم اداره مدیریت منابع سرباز س پ ا ه تو بلوار هجرت، یه نامه به یگانم زده بودن که 9 ماه تایید میشه. اون نامه رو بردم یگان، گفتن اوکی ولی از پلیس +10 پیگیری کن که ثبت بشه. الان بعد از این مدت هرچی میرم پلیس +10 میگه هنوز ثبت نشده.
    چطوری باید پیگیری کنم تا ثبت بشه تو سیستم؟؟
    ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedq3 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من پروژه ام رو از دانشگاه امام حسین گرفتم، دفاع کردم و 9 ماه واسم زدن. 24 بهمن رفتم اداره مدیریت منابع سرباز س پ ا ه تو بلوار هجرت، یه نامه به یگانم زده بودن که 9 ماه تایید میشه. اون نامه رو بردم یگان، گفتن اوکی ولی از پلیس +10 پیگیری کن که ثبت بشه. الان بعد از این مدت هرچی میرم پلیس +10 میگه هنوز ثبت نشده.
    ممنونم.

برو همون مرکز عملیات پیش سرهنگ مالکی، خودشون دسترسی سیستمی دارن به نظام وظیفه. همونجا انلاین برات ثبت میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdihedayati نمایش پست ها
    برو همون مرکز عملیات پیش سرهنگ مالکی، خودشون دسترسی سیستمی دارن به نظام وظیفه. همونجا انلاین برات ثبت میکنه.
    آقا دمت گرم. لطف کردی.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedq3 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنونم.
    سلام دوست عزیز. میگم شما کی دفاع کردی؟ من هم از امام حسین گرفتم. لطفا روند کار رو بگو راهنمایی کنی.
    بعد اینکه رفتی بولوار هجرت مگه نباید خودشون ثبت نظام وظیفه کنند؟ پس چرا به یگان نامه میزنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing-university of tabriz

سلام رفقا
    کسی اطلاعی داره هنوز میشه پروژه کسر خدمت ترجمه گرفت یا لغو شده؟
    آموزشی رفتم (نیروی هوایی ارتش)الان دانشجوی ارشدمدیریت هستم کسی تازگیا از ارتش پروژه ترجمه گرفته؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_hr نمایش پست ها
    اطلاعاتشون آپدیت نیست این دوستانی که بهت گفتن برو موسسه... از بعد برج اسفند امسال دیگه اقدامات از طریق موسسه صورت نمیگیره و صاایران نامه که میزنه وزارت، اونجا مستقیم خودشون میزنن نظام وظیفه. یعنی در اصل تا قبل برج 12 امسال، روال نامه زدن اینجور بود : صاایران-->وزارت--> موسسه--> نظام وظیفه... ولی الان موسسه حذف شده از این روال. و در ضمن باید پیگیری کنید که مسئولاش توی صاایران حتما نامتو بزنن به وزارت.
    آقا شایان یه سوال. من 7 ماه سابقه خدمت نیرو انتظامی داشتم و اومدم ارشد، حین ارشدم از وزارت دفاع پروژه گرفتم. هفته دیگه دفاع دارم. با توجه به سابقه خدمت نیرو انتظامی آیا مشکلی برای ثبت مقدار کسری که میگیرم ندارم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)