صفحه 695 از 740 نخستنخست ... 195595645685686687688689690691692693694695696697698699700701702703704705 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,941 تا 6,950 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1121 نمایش پست ها
    آقای شاین ببخشید هی مزاحم میشم. الان زنگ زدم سازمانی که پروژه گرفتم یارو گفتش اگه آشنا داری صحبت کن بندازنت وزارت، اگه نداری بذار بعد عید بفرست اونموقع اگه جوادنیا ظرفیت داشت میری خودکار میری اونجا اگرم نداشت هرجا بیفتی کسریتو قبول میکنن!! بنظرم حرف خیلی چرتی زده نظر شما چیه؟ من اگه اختیارمو بدم دست اینا صد درصد میندازن منو ارتش، اونوقت ارتش هم صد در صد پروژه وزارت رو قبول نمیکنه و به فنا میرم... خواهشن یه راهکار بدین
    ایشالا که پروژت از صاایران نیست.... چندتا مساله میگم که خودم درگیرش بودم و دلم نمیخواد بچه های دیگه اینجور سرش اذیت شن. ایشالا که به کارتون میاد. من خودم پروژه از صاایران داشتم و اعزامم برج 12 بود که متاسفانه به دلیل امضا نکردنو نفرستادن اسمم توسط صاایران و دیر فهمیدن من، مجبور به تمدید شدم برای برج 2. هر کی هم بگی توی این وزارت باهاش صحبت کردم ولی متاسفانه بخوان کاریو نکنن نمیکنن. اول از همه اینو بدون که قانونه و موظفن تو رو بندازن جوادنیا. الان اگه برگه سبز دستته برای برج دو به نظر من هنوز وقت داری بری دنبال کاراش. ولی اگه برگه سبزتو هنوز نرفتی دنبالش باید بیخیال برج دو بشی. مساله بعدی اینه که اصلا ارگان تو هیچ کارس که بگه جوادنیا جا داره یا نه. باید نامت زده بشه وزارت و اونا مکاتباتشو انجام میدن برای نظام وظیفه. پس اولویت اولت این باشه با پیگیری، سازمانت برگه سبزتو + برگه اتمام پروژت بفرسته برای وزارت. متاسفانه قبلا یه سرهنگ حاتمی نامی بود توی موسسه و خیلی خداییش جوابگو بود ولی الان متاسفانه مسولش ایشون نیست. اگه تهرانی حضوری برو وزارت خیابان لنگری. اونجا نامت رسیده باشه دیگه بقیش حله

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    به لیسانس هم پروژه کسر خدمت میدن؟
    من الان سربازم میشه اقدام کرد؟

سلام دوست عزیز. مرکز عملیات خودشون ثبت نظام وظیفه میکنن همون روزی که برم پیگیر بشم؟ بعد همون روز برم پلیس+10 مشخصه تو سیستم که مثلا 9 ماه زدن؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdihedayati نمایش پست ها
    برو همون مرکز عملیات پیش سرهنگ مالکی، خودشون دسترسی سیستمی دارن به نظام وظیفه. همونجا انلاین برات ثبت میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing-university of tabriz

سلام رفقا
    کسی اطلاعی داره هنوز میشه پروژه کسر خدمت ترجمه گرفت یا لغو شده؟
    آموزشی رفتم (نیروی هوایی ارتش)الان دانشجوی ارشدمدیریت هستم کسی تازگیا از ارتش پروژه ترجمه گرفته؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان كسي اطلاع داره از زمان ارسال پايان كار به موسسه چقدر طول ميكشه تا كسريت اعمال بشه آخه من ده ماه و پانزده روز كسري واسم نوشتن كه با احتساب اين كسري سربازيم ديگه تمام ميشه الان ١١ ماه خدمت كردم ممنون ميشم كسي اگه اطلاع داره جوابمو بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinaliad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. میگم شما کی دفاع کردی؟ من هم از امام حسین گرفتم. لطفا روند کار رو بگو راهنمایی کنی.
    بعد اینکه رفتی بولوار هجرت مگه نباید خودشون ثبت نظام وظیفه کنند؟ پس چرا به یگان نامه میزنن؟
    من 17 بهمن دفاع کردم. وقتی دفاع میکنی بعد از چند روز تو سیستم خودشون نامه میزنن به نیروی انسانی س پ ا ه. شما میری بلوار هجرت، نیروی انسانی، میگی من اتمام کارم اومده نامه ام رو بدین. نامه رو با انجام روال اداریش (ثبت دبیرخونه و امضا) میگیری می بری یگانت. حالا علاوه بر اون نامه، توی همون نیروی انسانی باید تو سیستمشون واست ثبتش کنن تا بشینه تو سامانه نظام وظیفه.
    موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_hr نمایش پست ها
    والا دوست من نیرو دریایی بود اول خدمتش بعد به واسطه ارشد نرفتو پروژه انجام داد از وزارت. بعد از ارشد، هم کسری پروژش محاسبه شد و هم خدمتش. البته انقد اینا قانون عوض میکننو تبصره برای خودشون میذارن که هرچی ممکنه. ولی تا اینجا که من از خیلیا شنیدم همشون حل شده کارشون
    دوستتون کی این کارارو انجام دادن؟؟؟ یعنی کی دفاع کردن و کی نامه شون ثبت شد؟

وقتی سازمانی که پروژه ازش میگیری نامه پایان کارتو میزنن به موسسه، چقدر طول میکشه تا کمیسیون واست تشکیل بدن؟ آیا حتما بایذ سرباز بشی تا واست کمیسیون بزارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedq3 نمایش پست ها
    من 17 بهمن دفاع کردم. وقتی دفاع میکنی بعد از چند روز تو سیستم خودشون نامه میزنن به نیروی انسانی س پ ا ه. شما میری بلوار هجرت، نیروی انسانی، میگی من اتمام کارم اومده نامه ام رو بدین. نامه رو با انجام روال اداریش (ثبت دبیرخونه و امضا) میگیری می بری یگانت. حالا علاوه بر اون نامه، توی همون نیروی انسانی باید تو سیستمشون واست ثبتش کنن تا بشینه تو سامانه نظام وظیفه.
    موفق باشی
    سلامت باشی دوست عزیز دستت درد نکنه.
    من 9اسفند دفاع کردم. اتمامم هم اومده. این هفته میخام آشنامو بفرستم بولوار هجرت ناممو بگیره. چون خودم سرباز هستم و شهرستان هستم. بعد برای گرفتن نامه از بولوار هجرت هیچ مدارکی لازم نیست آشنام همراه داشته باشه؟ شماره ملی و عنوان پروژم کفایت میکنه دیگه؟ هیچ چیز دیگه نمیخان؟ بعد بولوار هجرت روندش چجوریه آشنام بره بهش میدن دیگه؟ یکروزه کارش راه میفته؟؟؟ بعد راستی شما سرباز هستی ؟
    آقا تشکر فراوان دستت درد نکنه سوالام زیاد هم شده. اگه میشه یه تماس بمن بگیری شمارم میفرستم پیوی.

Junior Member

سلام دوستان كسي اطلاع داره از زمان ارسال پايان كار به موسسه چقدر طول ميكشه تا كسريت اعمال بشه آخه من ٣ بهمن دفاع كردم و ده ماه و پانزده روز كسري واسم نوشتن كه با احتساب اين كسري سربازيم ديگه تمام ميشه الان ١١ ماه خدمت كردم ممنون ميشم كسي اگه اطلاع داره جوابمو بده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)