صفحه 696 از 740 نخستنخست ... 196596646686687688689690691692693694695696697698699700701702703704705706 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,951 تا 6,960 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_hr نمایش پست ها
    ایشالا که پروژت از صاایران نیست.... چندتا مساله میگم که خودم درگیرش بودم و دلم نمیخواد بچه های دیگه اینجور سرش اذیت شن. ایشالا که به کارتون میاد. من خودم پروژه از صاایران داشتم و اعزامم برج 12 بود که متاسفانه به دلیل امضا نکردنو نفرستادن اسمم توسط صاایران و دیر فهمیدن من، مجبور به تمدید شدم برای برج 2. هر کی هم بگی توی این وزارت باهاش صحبت کردم ولی متاسفانه بخوان کاریو نکنن نمیکنن. اول از همه اینو بدون که قانونه و موظفن تو رو بندازن جوادنیا. الان اگه برگه سبز دستته برای برج دو به نظر من هنوز وقت داری بری دنبال کاراش. ولی اگه برگه سبزتو هنوز نرفتی دنبالش باید بیخیال برج دو بشی. مساله بعدی اینه که اصلا ارگان تو هیچ کارس که بگه جوادنیا جا داره یا نه. باید نامت زده بشه وزارت و اونا مکاتباتشو انجام میدن برای نظام وظیفه. پس اولویت اولت این باشه با پیگیری، سازمانت برگه سبزتو + برگه اتمام پروژت بفرسته برای وزارت. متاسفانه قبلا یه سرهنگ حاتمی نامی بود توی موسسه و خیلی خداییش جوابگو بود ولی الان متاسفانه مسولش ایشون نیست. اگه تهرانی حضوری برو وزارت خیابان لنگری. اونجا نامت رسیده باشه دیگه بقیش حله

با سلام خدمت شایان جان عزیز. من پروژمو از پژوهشکده ای زیرمجموعه سازمان صنایع دفاعی گرفتم. چند روز پیش رفتم موسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی(البته امیدوارم منظورت از موسسه همین باشه) گفتن نامت پایانت رسیده موسسه. اما تو موسسه گفتن برای اینکه بیفتی وزارت باید از اونجایی که پروژه گرفتی پیگیری کنی. بعد زنگ زدم سازمان صنایع دفاعی یکی جواب داد گفت اگه پارتی نداری امیدوار باش بیفتی وزارت. اگرم نیوفتادی هرجا بیفتی پروژت قبوله!(اینجاشو حس کردم چرت میگه!)خیلی استرس شدیدی الان دارم. هی میگم نکنه بندازن یجایی که پروژمو قبول نکنن گرفتار بشم! 2 سال سختی کشیدم که 8 ماه کسری بگیرم حالا بعد دو سال کسری بره رو هوا... بخدا اشکم درومده از این وضع...
    سوال بعدی که داشتم اینه که بر فرض مثال که اونجایی که پروژمو گرفتم مسخره بازی درآورد منو برای سربازی نگرفت، اونوقت کجا ها میتونم برم درخواست بدم منو بگیرن؟ با کی صحبت کنم؟ با کدوم بخش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1121 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شایان جان عزیز. من پروژمو از پژوهشکده ای زیرمجموعه سازمان صنایع دفاعی گرفتم. چند روز پیش رفتم موسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی(البته امیدوارم منظورت از موسسه همین باشه) گفتن نامت پایانت رسیده موسسه. اما تو موسسه گفتن برای اینکه بیفتی وزارت باید از اونجایی که پروژه گرفتی پیگیری کنی. بعد زنگ زدم سازمان صنایع دفاعی یکی جواب داد گفت اگه پارتی نداری امیدوار باش بیفتی وزارت. اگرم نیوفتادی هرجا بیفتی پروژت قبوله!(اینجاشو حس کردم چرت میگه!)خیلی استرس شدیدی الان دارم. هی میگم نکنه بندازن یجایی که پروژمو قبول نکنن گرفتار بشم! 2 سال سختی کشیدم که 8 ماه کسری بگیرم حالا بعد دو سال کسری بره رو هوا... بخدا اشکم درومده از این وضع...
    سوال بعدی که داشتم اینه که بر فرض مثال که اونجایی که پروژمو گرفتم مسخره بازی درآورد منو برای سربازی نگرفت، اونوقت کجا ها میتونم برم درخواست بدم منو بگیرن؟ با کی صحبت کنم؟ با کدوم بخش؟
    داداش اصلا نگرانش نباش. ببین هرکی تا حالا پروژه انجام داده سر این اذیت کردن اینها، حرص خورده و استرس کشیده ولی باز کارش به هر صورتی بوده حل شده و پروژش محاسبه شده. پس اول از همه بگم نگرانش نباش. پروژت حساب میشه. ببین داداش دوتا مساله هست (حداقل من گرفتار این دوتا مساله شدم) یکی گام اول که مهمترین هم هست افتادن اموزشی جوادنیا و وزارت دفاعه و دومین گام بعد از اموزشیه که ادامه خدمتته که معمولا میفتی همونجایی که پروژه انجام دادی. حالا خیلی ارگانها به خاطر همین مساله که نمیخوان افسر زیاد شه تو مجموعشون سخت امضا میکننو نامتو نمیزنن. وگرنه براشون جوادنیا مهم نیستو اگه این مساله نبود راحت امضا میکردنو میرفتی جوادنیا. ببین من جای تو بودم میرفتم همون ادرسی که بهت گفتم. اون موسسه خیابان پاسدارانه ولی من منظورم وزارته که خیابان لنگریه. توی دایرکت برات فرستادم پیش کی بریو با جزییات بیشتری برات توضیح دادم. امیدوارم کارت حل شه.
    ویرایش توسط shayan_hr : March 10th, 2018 در ساعت 01:30 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadtk نمایش پست ها
    دوستتون کی این کارارو انجام دادن؟؟؟ یعنی کی دفاع کردن و کی نامه شون ثبت شد؟
    مرداد یا تیر امسال بود. همون موقع که بنیاد داشت منحل میشد فکر کنم. حالا خدا میدونه تو این مدت چندبار قانون عوض کردن

Junior Member

سلام
    دوستانی که رفتن کمیسیون
    میزان کسری کمیسیون از زمان کسری پیشنهادی تو وزارت دفاع چقدر بوده
    برای من 10.5 ماه برای هر پروژه زده بودن الان برگشت زدن کردن هر کدوم رو 9 ماه با 9 ماه برای هر کدام میخوان بفرستن کیمیسیون
    به چند ماه امیدوار باشم ؟

Junior Member

سلام
    آیا یه فارغ التحصیل ارشد که در فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلی است، میتونه پروژه کسری خدمت بگیره؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان،
    بنده در پدافند غیرعامل زیر مجموعه ستاد کل پروژه کسری انجام دادم و تموم شده و 13 ماه پیشنهاد کسری بهم دادن، الان پروژه برای ارزیابی به موسسه تحقیقاتی صنایع دفاع ارجاع شده و هنوز دفاع دومم انجام نشده. سرباز سپاه هستم با احتساب کسریم خدمتم تموم میشه، سوالم اینه، بعد از روز دفاع، تشکیل کمیسیون و ارسال نامه ها چند روز طول میکشه و چطوری باید پیگیری کنم؟ بنده سرباز سپاه هستم ممکنه کسری منو اعمال نکنن؟؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید چون خیلی نگرانم.

مرسی. شما از امام حسین گرفتید؟
    مال من گفتن تو سیستم نظام وظیفه ثبت کردند خود عملیات سپاه. یکروز طول میکشه تا تو سیستم نظام وظیفه بیاد؟؟

Junior Member

سلام از دوستان کسی هست اسفند رفته باشه پادگان جوانیا از شرایط اونجا بگه ؟

Junior Member

سلام دوستان من پروژه از س.پ.ا.ه دارم و سربازم آیا میشه در حین خدمت دفاع کرد ؟ کسی خبر جدیدی نداره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    سلام دوستان من پروژه از س.پ.ا.ه دارم و سربازم آیا میشه در حین خدمت دفاع کرد ؟ کسی خبر جدیدی نداره ؟
    والا س پ ا ه که همه میگن دیگه نمیذاره سرباز دفاع کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)