صفحه 697 از 740 نخستنخست ... 197597647687688689690691692693694695696697698699700701702703704705706707 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,961 تا 6,970 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ava نمایش پست ها
    سلام
    آیا یه فارغ التحصیل ارشد که در فرجه یکساله بعد از فارغ التحصیلی است، میتونه پروژه کسری خدمت بگیره؟
    تونستنو میتونی. من خودم توی فرجه یک ساله از وزارت پروژه برداشتم. در ضمن فقط حواست باشه چون دفاعش معمولا میفته توی خود خدمت، رو همین حساب شاید یکم اذیت شی تا کسریشو بگیری. همه میگن تا میتونید قبل تاریخ اعزام ببندید پروژه رو که راحتتره.

دوستانی که پروژه از وزارت دارن و اعزامشون اردیبهشته توی سایت نظام وظیفه توی قسمت استعلام امریه و جذب چیزی وارد نشده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    سلام دوستان من پروژه از س.پ.ا.ه دارم و سربازم آیا میشه در حین خدمت دفاع کرد ؟ کسی خبر جدیدی نداره ؟
    سلام دوست عزیز
    اگه شروع به کارتون تایید شده باشه بله میشه دفاع کرد.نگران نباشید

Junior Member

سلام دوستان کسی جایی رو میشناسه که واسه ارتش پروژه کسری انجام بده در ازای هزینه ؟

Junior Member

سلام دوستان، همچنان باید از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اقدام کرد یا اینکه از طریق خود یگان؟
    میشه یه توضیح اجمالی بفرمایید؟ من در حال حاضر سرباز هستم
    ممنونم

سلام. اقا برای کسری خدمت حتما باید پروژه برداریم؟

واسه مقاله isi کسری نمیدن؟
    من 4 تا مقاله isi از پایان نامم چاپ شده برای اونها میتونم کسر خدمت بگیرم یا نمیتونم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_hr نمایش پست ها
    دوستانی که پروژه از وزارت دارن و اعزامشون اردیبهشته توی سایت نظام وظیفه توی قسمت استعلام امریه و جذب چیزی وارد نشده؟
    سلام دوست عزیز. من اعزازمم اردیبهشته و هنوز چیزی ننوشته. حتی محل اعزام هم هنوز جوادنیا نخورده. برای شما محل اعزامتون کجاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. اقا برای کسری خدمت حتما باید پروژه برداریم؟

واسه مقاله isi کسری نمیدن؟
    من 4 تا مقاله isi از پایان نامم چاپ شده برای اونها میتونم کسر خدمت بگیرم یا نمیتونم؟
    ببین شما میتونی پروژه جایگزین خدمت برداری. فرق داره با پروژه کسری. البته باید امتیازت به حد نصاب برسه. روالش تا اونجا که من میدونم اینطوره که رزومتو میفرستی و بر حسب رزومت بهت امتیاز میدن. مثلا رتبه اولی. ثبت اختراع. مقاله. و از این دست موارد امتیاز داره. (برید ببینید توی سایت بنیاد ملی که چیا امتیاز داره) اونوقت اگه به حد نصاب برسی کلا جای خدمتت یه پروژه انجام میدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط arcsin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من اعزازمم اردیبهشته و هنوز چیزی ننوشته. حتی محل اعزام هم هنوز جوادنیا نخورده. برای شما محل اعزامتون کجاست؟

اقا منم اسفند اعزامم بود ولی چون نیفتادم جوادنیا برای همین تمدید زدم. الان توی سایت نظام وظیفه که میرم، قسمت استعلام وضعیت اعزام که هیچی عوض نشده. فقط بخش استعلام امریه و جذب شده:
    سازمان: جذبی الکترونیکی
    وضعیت : تنظیم شده
    نوع : مشمولان خاص

نمیدونم برای بچه های اعزامی قبل یه مدل دیگه نوشته بود. خدا میدونه دویاره چی قراره بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_hr نمایش پست ها
    اقا منم اسفند اعزامم بود ولی چون نیفتادم جوادنیا برای همین تمدید زدم. الان توی سایت نظام وظیفه که میرم، قسمت استعلام وضعیت اعزام که هیچی عوض نشده. فقط بخش استعلام امریه و جذب شده:
    سازمان: جذبی الکترونیکی
    وضعیت : تنظیم شده
    نوع : مشمولان خاص

نمیدونم برای بچه های اعزامی قبل یه مدل دیگه نوشته بود. خدا میدونه دویاره چی قراره بشه
    ممنون.

باز خوبه برای شما همین جذبی هم خورده. برای من اینم نخورده. من ساصد پروژه داشتم و فکر کنم دهم اسفند برگ سفید و نامه پایان پروژمون دادم به مسئول اعزام. سرهنگ حاتمی گفتن که دیگه این کارو انجام نمیدن باید بدید به فلانی. حالا نه جذبی خورده و نه محل اعزام عوض شده. خبری شد لطفا همدیگرو در جریان بذاریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)