صفحه 7 از 740 نخستنخست 123456789101112131415161757107507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط edrisnoei نمایش پست ها
    خیلی ممنون از جوابتون . اما من یه کم قاطی کردم که شما گفتید بزار دو تا پروژه تموم بشه و بعدش یدفعه دفاع کن و یه بار دیگه هم گفتید که پروژه اول رو دفاع کردم بعدش برم پروژه دوم رو بگیرم. منظورتون اینه که برای هر پروژه باید دوبار دفاع کنم؟ و دفاع مربوط به ب ن ن م فقط یک بار باید انجام بشه ؟یا اینکه اشتباه فهمیدم
    سلام خواهش میکنم
    درست متوجه شدید، هر پروژه دوبار دفاع داره یه دفاع مفصل تو سازمان مربوطه و یه دفاع 5 دقیقه ای و تقریبا فرمالیته تو ب ن ن م
    وقتی تو سازمان مربوطه دفاع میکنی نامه بهت میده که اونجا پروژه انجام دادی و مدت زمان کسری رو به ب ن ن م پیشنهاد میده. اگه بری ب ن ن م و دفاع کنی بعد دفاع پروندت میره برای کمیسیون و قطعی کردن مدت زمان کسری، و کمیسیون فقط یکبار برای هر نفر تشکیل میشه، پس شما باید دفاع ب ن ن م رو بزاری برای بعد از انجام دوتا پروژه و با دو پروژه بری ب ن ن م دفاع کنی.
    برای این گفتم پروژه اول رو دفاع کنی تا بتونی پروژه دوم رو برداری، دوتا پروژه همزمان نمیتونی بگیری برای همین باید یکیشو تموم کنی تا بری سراغ دومی، تا اولی رو تموم نکنی عملا پروژه دوم برداشتن امکان پذیر نیست.چون وقتی پروژه دوم رو بر میداری سازمان مروبطه یه نامه میزنه برای ب ن ن م، اونا هم متوجه میشن پروژه ی دومت هست داری بر میداری،اگه اولی رو دفاع نکرده باشی پروژه دوم رو بهت نمیدن.منظورم از دفاع پروژه ی اول دفاع در سازمان مروبطه هست نه ب ن ن م.دفاع ب ن ن م فقط بعد از اتمام کار اونم با دوتا پروژه نه یکی.
    موفق باشید/

Junior Member

سلام
    اگه پروژه کسری انجام بدم واسه دفاع چقدر طول میکشه وقت بگیرم؟!
    از زمانی که تاییدیه انجام پروژه بیاد محاسبه میشه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjesh123 نمایش پست ها
    سلام
    اگه پروژه کسری انجام بدم واسه دفاع چقدر طول میکشه وقت بگیرم؟!
    از زمانی که تاییدیه انجام پروژه بیاد محاسبه میشه یا نه؟
    سلام
    سرباز باشی خیلی زود راهت میندازن نهایتا دو سه روزه وقت دفاع بهت میدن، سرباز نباشی نهایتا یک هفته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng, Physics

سلام دوستان. ۱ سوال دارم که ممکنه قبلا مطرح شده باشه ولی من نتوستم پیداش کنم. آیا میشه قبل از دفاع پایان نامه کسری گرفت؟ میشه چند تا پروژه بردارم که قبل از دفاع همرو انجام بدم؟ من خارج از کشور مشغول به تحصیل هستم و تصمیم به برگشت دارم. تو فروم اپلی آبرود زاده که میشه با سازمانه پروژه دهنده توافق کرد و چند پروژه همزمان گرفت (هرچند که از نظاره بنیاد غیر قانونی) ممنون.

سلام دوستان

گزارش کار مرحله ای (اون 3 تا) را که باید به سازمان بکار گیرنده تحویل بدیم فرمت خاصی داره یعنی فرمت خاصی ب ن ن م داره (مثل گزارش پایانی) یا اینکه نه

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar_bani نمایش پست ها
    سلام دوستان. ۱ سوال دارم که ممکنه قبلا مطرح شده باشه ولی من نتوستم پیداش کنم. آیا میشه قبل از دفاع پایان نامه کسری گرفت؟ میشه چند تا پروژه بردارم که قبل از دفاع همرو انجام بدم؟ من خارج از کشور مشغول به تحصیل هستم و تصمیم به برگشت دارم. تو فروم اپلی آبرود زاده که میشه با سازمانه پروژه دهنده توافق کرد و چند پروژه همزمان گرفت (هرچند که از نظاره بنیاد غیر قانونی) ممنون.
    دوست عزیز

کسری گرفتن ربطی به دفاع پایان نامتون نداره از ترم اول دانشجویی در ارشد میشه پروژه انجام داد و کسری گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar_bani نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیر شما که میخواید پایان نامه بنویسید چرا با همون پایان نامه کسری نگیرید؟به نظر من اگه عجله دارید در حال حاضر یه پروژه بردارید و بعد از اتمام پروژه وقتی خیالتون راحت شد یه پروژه رو تموم کردید و کسری گرفتید پروژه دوم همون پایان نامتون باشه برید با سازمانهای مربوطه صحبت کنید و یه موضوع تصویب کنید پایان نامه رو در راستای نیاز یکی از سازمانها بنویسید،اینجوری یه تیر و دونشون میشه، هم کسری میگیری هم مدرک ارشد
    موفق باشید

دوستان یه سوالی داشتم: من پروژه موضوعش رو واسم تعریف کردن و من هم 1 ماه پیش پروپوزال رو فرستادم. می خواستم ببینم روندش چطوریه؟ الان باید منتظر تایید پروپوزال باشم؟ چقدر طول می کشه تاییدش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vhd69 نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی داشتم: من پروژه موضوعش رو واسم تعریف کردن و من هم 1 ماه پیش پروپوزال رو فرستادم. می خواستم ببینم روندش چطوریه؟ الان باید منتظر تایید پروپوزال باشم؟ چقدر طول می کشه تاییدش؟
    سلام
    بستگی به سازمانت داره،احتمالا برای شما اینجوری هست که باید منتظر بشی پروپوزالت تایید بشه بعد مدارکتو ببری سازمان و تشکیل پرونده بدی،معمولا از وقتی پروپوزال رو میدی 15 روز طول میکشه تا تائید یا رد بشه.برعکس شما من تا موضوعم تصویب شد معرفی نامه برام صادر کردن،هنوز پروپوزال رو هم ننوشتم.همه اینها بستگی به سازمان داره.
    موفق باشید.

Junior Member

دوستان میگم مثلا الآن من بخوام برم برای کسری یه پروژه بگیرم در مرحله ی اول باید چه مدارکی ببرم؟ چون شهرستان هستم و باید بیام تهران و وقتم تلف نشه برای مدارک

پروپوزال رو بعد از تعیین شدن موضوع می نویسن؟
    برای تحویل دادن پروژه ها باید جدوداً چند صفحه گزارش تایپ کرد؟
    خیلی ممنون بابت وقتی که میزارید و جواب میدید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)