صفحه 705 از 740 نخستنخست ... 205605655695696697698699700701702703704705706707708709710711712713714715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,041 تا 7,050 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

Unhappy پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

من چند ١٠ ١٥ صفحه اي مطالعه كردم اما اصلا در باره مشكل من چيزي نبود ك نبود استرس هم گرفتم شديد ، كسي از اساتيد نميدونه ك چطوريه و چطور بايد اقدام كنم ، چون من ي نفر قبلا ديدم ك اين كارو كرده بود اما متاسفانه با ايشون در تماس نبودم ، الان كسايي ك اينجا پروژه برداشتن تو شرايط من نبدون ؟ يعني هيشكي خبري نداري ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان
    من دو تا پروژه 9 ماهه رو تونستم تو یکی از سازمان های مربوط به نیرو هوایی سپاه انجام بدم. بعد از دفاع کردن رفتن پروژه ها رو تو منابع انسانی نیروی زمینی سپاه ثبت کردم.

میخواستم بدونم که الان باید چیکار کنم که وقتی دفترچه میفرستم سربازیو تو سپاه بیفتم؟؟؟ چون شنیدم اگر ارتش بیفتم کسری هام دیگه لحاظ نمیشه

و این که وقتی دفترچه رو میفرستم چجوری باید بهشون بگم که کسری دارم؟ یا اینکه خودشون بعدا متوجه میشن؟

دوستان یکی این سوال رو جواب بده بخش مهمی از مشکلات من حل میشه واقعا:

- آیا در طول خدمت میشه پروژه گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amateurobot نمایش پست ها
    دوستان یکی این سوال رو جواب بده بخش مهمی از مشکلات من حل میشه واقعا:

- آیا در طول خدمت میشه پروژه گرفت؟
    نتایج جستجو تا اینجای کار:

در صورتی که فرد متقاضی در حال حاضر سرباز باشد تنها میتواند از سازمان به کارگیرنده خود طرح تحقیقاتی اخذ کند بطور مثال سرباز سپاه تنها میتواند از ارگانهای زیرمجموعه سپاه پروژه کسری بگیرد.

سوال بعدی:

آیا مقاله ISI یا چاپ کتاب کسری به همراه داره؟ آیا این کسری محدودیتی در گرفتن حداکثر دو پروژه کسری ایجاد میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان. برای کسری خدمت اقدام کردم بعد از پایان پروژه و ارسال مدارکم از صا به موسسه، از موسسه تماس گرفتن و گفتن شما باید تاییدیه (گواهی) خدمت قبلی بیاری چون سابقه خدمت قبلی داری. رفتم پلیس +10 گفتن همچین چیزی نداریم. کسی می دونه این چیه و از کجا باید بگیرم . باید برم سازمان نظام وظیفه ؟ یا یگان قبلیم .. من سال 92 ایست خدمتی خوردم برای دانشگاه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان. بعد مدتی گفتم یه پست بزارم. و چند موردو توضیح بدم:
    آیا می شود پروژه حین خدمت گرفت؟ بلی میشود ولی نه از سپاه بلگه ازوزارت و ارتش و ....
    آیا میشود حین خدمت دفاع کرد بلی صد در صد و مشکلی ندارد فقط در سپاه باید حتما نامه شروع پروزتون قبلش خورده باشه و درحال انجام پروزه بوده باشن(یعنی در سپاه به سرباز پروزه جدید نمیدن چون دوستتون دارن ومیتونید مجانی براشون انجام بدین چرا باید بهتون کسری بدن!)

در مورد کمیسیون و موسسه تحقیقاتی وزارت:
    متاسفانه این کمیسیون از ادمهای تنبلی تشکیل شده که کار با التماس راه میندازن و ازین جهت رومخه. مثلا من با 23 ماه کسری هنوز جواب کمیسونمو ندادن .یکماه تو کمیسونه و من الان 3ماه خدمت کردم اضافه.
    قانونشم اینه که یا 23 به بالا درجا میره کمیسون و یا اینکه باید در شرف اضاف خدمت باشی. پس این دوستان که میگن ما مثلا 18 ماه کسری داریمو هنوز خدمت نرفتیم دلتونو صابون نزنید چون امثال ما ها موندیم. و شما ها بعد خدمتتون و تو دوره آموشی در مورد مثال خاصی که گفتم کمیسونت تشکیل میشه. کلا وزارت دفاع پر از انسان های کار نکنهو معطل کنه اما پروزه خوب مبدن. بنده در هفته دوبار میرم موسسه میگم چی شد چی شد و کلا سر کاریم!!!

یکیتونم گفت فقط از ارگان خودت میتونی پروژه بگیری باید بگم خیر اینطور نیست ولی بهتره از حوزه خودتون بگیرین یعنی ارتش از ارتش سپاه از سپاه و.. چون قوانین داخلی دارند اما با ارتش شوخی نکنید چون ارتش کلا حالش خوش نیست و پروزه دیگرانو قبول نداره البته میگن درست شده. ولی میگن!

Junior Member

من الان سرباز ناجا هستم. برای پروژه کسری کجا باید برم؟ چه ارگانی مسئول بحث پروژه تو ناجا هستش؟ لطفا دوستان کمک کنن چون از اطرافیان که کسی از این چیزا خبر نداره و اینترنت هم مال سپاه و ارتش مشخصه کجا باید اقدام کنن ولی ناجا چیزی مشخص نیست. من الان شهرستانم و چند ماهی هم از سربازیم گذشته؛ آیا میتونم پرژه بردارم؟ از کجا شروع کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان
    بعضی از افراد میگن میشه پایان نامه رو ( ارشد ) ارائه داد به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، اونرو بررسی میکنن و ممکنه کسری بدن
    آیا کسی خبر داره از روند انجام این کار ؟

سلام دوست عزیز
    اینجوری که من متوجه شدم یعنی نمیشه روی این کسریا و زمان تشکیل کمیسیون حساب باز کرد!!!
    هیچ راهی وجود نداره که زمان تشکیل کمیسیون را جلوتر انداخت؟؟؟
    سوالی دیگه: بنده پروژه دوم گرفتم و الان حدود 1 ماه هست که پروپوزالمو ارسال کردم، کی جواب و تاریخ استارت پروژم از موسسه میاد؟؟ واقعا ذهنمو خیلی درگیر کرده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)