صفحه 728 از 740 نخستنخست ... 228628678718719720721722723724725726727728729730731732733734735736737738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,271 تا 7,280 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ممنون بابت پاسختون. ولی من امروز از مسئول پروندم پرسیدم گفت بعد از تصویب تنها با مجوز ما حق خروج از کشور داری که به جز برخی مراسمها مجوز نمیدیم!

Junior Member

جک گفته. دوست خودم پروژه داره الان اروپا داره دکترا میخونه. تابستون اومد تهران پروژه برداشت در حین تحصیل دکترا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid9068 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون. ولی من امروز از مسئول پروندم پرسیدم گفت بعد از تصویب تنها با مجوز ما حق خروج از کشور داری که به جز برخی مراسمها مجوز نمیدیم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_yr نمایش پست ها
    جک گفته. دوست خودم پروژه داره الان اروپا داره دکترا میخونه. تابستون اومد تهران پروژه برداشت در حین تحصیل دکترا.
    البته اون قضیه تحصیله و فرق داره.من سوالم دو مورد سفر تفریحی در یکسال فرجه بود. ولی شاید به قول شما اشتباه گفته باشه و لازمه از خود نظام وظیفه بپرسم. شما یا بقیه تجربه ای در مورد سفر تفریحی در این شرایط ندارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid9068 نمایش پست ها
    البته اون قضیه تحصیله و فرق داره.من سوالم دو مورد سفر تفریحی در یکسال فرجه بود. ولی شاید به قول شما اشتباه گفته باشه و لازمه از خود نظام وظیفه بپرسم. شما یا بقیه تجربه ای در مورد سفر تفریحی در این شرایط ندارید؟
    1- پروژه رو باید قبل از دفترچه فرستادن بگیرین و تمومش کنین
    2- در صورتی توی فرجه یکساله میشه وثیقه گذاشتو خارج شد که دفترچه فرستاده باشین

Junior Member

دوست عزیز پس جریان اون بخشنامه‌ای که تیرماه سردار کمالی گفت دیگه در حین حدمت نمیشه پروژه گرفت چیه؟ شما دقیقا در جریان هستی؟ کسی رو میشناسی که تو این چند ماه اخیر درحین خدمت پروژه کسری گرفته باشه؟ من خودم الان سرباز آموزشی هستم و خیلی دنبال گرفتن پروژه کسری در حین خدمت بودم ولی متاسفانه به در بسته خوردم.
    اینم لینک خبری که میگه در حین خدمت نمیشه پروژه کسری گرفت:
    رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به افراد واجد شرایط تصریح کرد: افراد واجد شرایط شامل کسانی است که یا دانشجوی کارشناسی ارشد هستند یا فارغ‌التحصیل شده‌اند، این افراد در طول یک سالی که قبل از اعزام به خدمت فرصت دارند باید برای دریافت این نوع از کسری خدمت اقدام کنند، چراکه پروژه تحقیقاتی در حین خدمت ارائه نمی‌شود.
    https://fararu.com/fa/news/374195/%D...A7%D9%84%D8%A7
    نقل قول نوشته اصلی توسط svasebi نمایش پست ها
    بله، شما حین خدمت هم میتونید پروژه بگیرید ولی باید قبل از پایان خدمت، پروژه رو تموم و تحویل بدید. کسر خدمت بصورت پیش پرداخت هم اجرا نیمشه . یعنی مثلا اگر شما یه پروژه برای کسر خدمت 10 ماهه بگیرد و از خدمتتون فقط 10 ماه مونده باشه و هنوز پروژه رو تحویل نهایی نداده باشید، نمی تونید ادعا کنید که چون من پروژه 10 ماهه دارم پس باید دیگه خدمت نکنم. هر چقدر کسری برای پروژه شما در اخر تصویب بشه، همون قدر از خدمتتون کم میشه. اگر مدت باقی مونده خدمت از میزان کسر خدمت تایید شده کمتر باشه، به میزان خدمت باقی موندتون کسری می خورد.
    روندش هم پیجیده نیست. باید اول برید یه ارگانی رو پیدا کنید که براتون حاضر باشه پروژه تعریف کنه. اون ارگان ممکنه اتکا باشه، بانک ثامن باشه و ... لیست کاملش رو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح داره (سمت سیدخندان تهران). بعد که اونا تایید کردن که پروژه رو میدن، باید برید بنیان نخبگان نیروهای مسلح که پروژه رو تایید و ابلاغ کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط basicrs نمایش پست ها
    دوست عزیز پس جریان اون بخشنامه‌ای که تیرماه سردار کمالی گفت دیگه در حین حدمت نمیشه پروژه گرفت چیه؟ شما دقیقا در جریان هستی؟ کسی رو میشناسی که تو این چند ماه اخیر درحین خدمت پروژه کسری گرفته باشه؟ من خودم الان سرباز آموزشی هستم و خیلی دنبال گرفتن پروژه کسری در حین خدمت بودم ولی متاسفانه به در بسته خوردم.
    اینم لینک خبری که میگه در حین خدمت نمیشه پروژه کسری گرفت:
    رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به افراد واجد شرایط تصریح کرد: افراد واجد شرایط شامل کسانی است که یا دانشجوی کارشناسی ارشد هستند یا فارغ‌التحصیل شده‌اند، این افراد در طول یک سالی که قبل از اعزام به خدمت فرصت دارند باید برای دریافت این نوع از کسری خدمت اقدام کنند، چراکه پروژه تحقیقاتی در حین خدمت ارائه نمی‌شود.
    https://fararu.com/fa/news/374195/%D...A7%D9%84%D8%A7

دوست عزیز پروژه کسری خدمت در حین خدمت دیگه به هیچ وجه از طرف آجا داده نمیشه. شما هر کاری کردید قبل از خدمت و بخصوص در حین تحصیل کردید ترتیب اثر داده میشه.

Junior Member

یادش بخیر دو مقطع در سالهای 92 و 96 برای موضوعات مختلف مث ایست خدمتی پروژه کسری تاریخ اعزام و... در مورد خدمت پایه ثابت این بخش فروم بودم....
    الان دقیقا یک سال و نیم از روزی که کارت پایان خدمتم اومد در خونه میگذره و هیچ جا بدردم نخورده حالا من موندم با مدرک لیسانس و ارشد و کارت پایان خدمت و چند سالی سابقه کار که اونم با این وضعیت پیش اومده رفته رو هوا... فقط یه توصیه میخوام بکنم شاید بدرد کسی خورد دوستان عزیز بعد از اخذ مدرک لیسانس یا مستقیم به خدمت برید یا اگر تواناییشو دارید برید خارج در صورتی که موندید ایران برای مقطع ارشد دیگه رفتن براتون سخت میشه امیدوارم همه موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان. من اعزام 1.12 هستم . هنوز محل اعزامم مشخص نشده .

پروژه کسری خدمتم از پدافند ارتش هست و هنوز دفاع نکردم و هفته دیگه تاریخ دفاع دادن.

میخواستم بدونم برای مشخص شدن محل اعزام، اینکه من باید حتما ارتش بیفتم تا پروژم رو قبول کنن، خودم باید به کجا مراجعه کنم که منو نیروانتظامی یا جای دیگه نندازن.

من پلیس + 10 رفتم و گفتن به ما مربوط نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsanseh1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اعزام 1.12 هستم . هنوز محل اعزامم مشخص نشده .

پروژه کسری خدمتم از پدافند ارتش هست و هنوز دفاع نکردم و هفته دیگه تاریخ دفاع دادن.

میخواستم بدونم برای مشخص شدن محل اعزام، اینکه من باید حتما ارتش بیفتم تا پروژم رو قبول کنن، خودم باید به کجا مراجعه کنم که منو نیروانتظامی یا جای دیگه نندازن.

من پلیس + 10 رفتم و گفتن به ما مربوط نمیشه. ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام. حتما باید ارتش خدمت کنید. به همونجایی که پروژه گرفتی مراجعه کن و دقیقا اعلام کن که چه تاریخی اعزام هستی و توضیح بده گه پروژه داری و طبق قانون حتما باید ارتش خدمت کنی چون خودشون اصلا پیگیر نیست چون وقتی نمونده و اگر دیر اقدام کنی ممکنه ارتش نیوفتی و به مشکل بخوری. به پلیس + 10 هم هیچ ارتباطی نداره.

Junior Member

سلام . وقتتون بخیر
    من سال ۹۵ پروژه کسری گرفتم و اون موقع قوا جدا نبود. وزارت دفاع پروژه انجام دادم ولی کسری رو ستاد کل صادر کرده و الان دفترچه گرفتم و اعزامم ۱۲/۱ افتاده
    با توجه به قانون جدید باید پادگان جوادنیا وزارت دفاع بیوفتم ولی رفتم نظام وظیفه پرسیدم گفتن بخش نامه جدید اومده که ارتش باید قبول کنه پروژه وزارت دفاع رو و اعزام ۱۰/۱ قبول کرده بعدش که رفتم نیروی انسانی ستاد کل گفتن نه همچین بخش نامه ای نیومده
    حالا سوال من اینه که واقعا همچین بخش نامه ای وجود داره؟ کسی ۱۰/۱ ارتش بوده که پروژه وزارت دفاع داشته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)