صفحه 731 از 740 نخستنخست ... 231631681721722723724725726727728729730731732733734735736737738739740 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,301 تا 7,310 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

با عرض سلام .... سوال داشتم در این مورد که کسی از بچه ها پروژهکسر خدمت عمران گرفته؟؟؟ من هرجا رفتم گفتم عمران نمیدیم.. خسته شدم بعدش من بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نرفتم، چون گفتن خودت برو سازمان ها و صحبت کن به این خاطر که نیروهای مسلح اصلا کمک نمیکنن ، به نظرتون برم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح؟؟ کمک میکنه ؟؟

Banned

سلام
    این سایت (http://kasri.ihu.ac.ir) به عمرانی ها پروژه میده

Junior Member

سلام دوستان کسی که در ماه دهم خدمتش هست هم می تونه پروژه کسری خدمت دریافت کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی که در ماه دهم خدمتش هست هم می تونه پروژه کسری خدمت دریافت کنه؟
    سلام، طبق قانون جدید نمیشه در حین خدمت پروژه کسری خدمت گرفت و انجام داد
    فقط کسانی که قبل از اعزام پروژه انجام دادن یا گواهی بکارگیریشون اومده

Junior Member

سلام دوستان
    من در ناجا ۹ ماه خدمت قبلی دارم و برای ارشد ایست خدمت زدم

آیا الان از سپاه یا وزارت دفاع میتونم پروژه بگیرم که برام ثبت کنن و ناجا هم قبول کنه؟

کسی تجربه موفقی داره در این زمینه؟

ممنون از پاسخ تون
    فقط اینکه من از داعا (دانشگاه عالی دفاع ملی) متعلق به ستاد کل نیروهای مسلح، پروژه گرفتم و انجام دادم، با این وجود بازم اوکیه؟

Junior Member

سلام، طبق قانون جدید هرجایی که پروژه برداری همون ارگان فقط کسریش رو قبول میکنه و چون ادامه خدمت شما ناجا خواهد بود بنابراین اگر کسری سپاه داشته باشین، ناجا کسری تون رو اعمال نمیکنه
    ودجا رو نمیدونم ولی اون رو هم احتمالاً قبول نمیکنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsali نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه سوال خیلی مهم دارم لطفا راهنمایی بفرمایید
    من تاریخ اعزامم 1398/02/01 هستش و با دانشگاه امام حسین به مرحله تصویب پروپوزال موضوع پروژه رسیده ام خواستم ببینم که اگر من پروژه رو بگیرم با توجه به اینکه انجام و به مرحله دفاع رسوندن این پروژه چهار ماه بعد از اعزامم می افته مشکلی برای اعمال کسری مربوط به پروژه برام پیش میاد یا خیر.نظر به اینکه احتمال بسیار زیاد هم خدمتم اردیبهشت ماه تو خود سپاه میفته
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    سلام. از تاریخی که سرباز بشی به هیچ عنوان نمیتونی پروژه تعریف یا تصویب کنی. میگن برای سپاه یه قانون هست که شروع پروژه باید حداقل 4 ماه قبل از اعزام باشه که بازم شامل شما نمیشه . از امور نخبگان همون دانشگاه که نامه شروع به کار میزنه بپرس زیاد به حرف مسئول پروژه گوش نکن. موفق باشی

Unhappy پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان

من در حال حاضر سرباز هستم و یک پروژه ۸ ماهه برای سازمان انجام دادم که هنوز پایان کار نزده اما در حال زدن هست. ۸ ماه خدمت کردم, ۸ ماه پروژه انجام دادم و ۵ ماه از خدمتم باقی مونده.
    ۷ ماه ایثارگری پدر هست. یعنی اگر سازمان نامه پایان کار رو بزنه میتونم با این ۷ ماه به زندگی برگردم و خدمت تموم بشه. سازمان از این ایثارگری مطلع نیست.

حالا سوال این هست: آیا وقتی سازمان نامه پایان کار رو بزنه و بالاترین مقام سازمان به کارگیرنده بعد از جلسه دفاع امضا کنه کار تموم هست؟ و آیا این کسری به عنوان سابقه خدمت توی وظیفه عمومی ثبت خواهد شد؟

چون سازمان طبعا اجازه نمیده سربازش از ایثارگری استفاده کنه و زودتر از دستش بده...

در واقع روال نامه پایان کار برای کسی که حین خدمت هست چطور هست؟

Junior Member

سلام
    دوستانی که در بخش های زیرمجموعه وزارت دفاع پروژه کسری خدمت انجام دادند و پایان کارشون برای موسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی ارسال شده، اگر خواستند میتونند با شماره های زیر با کارشناسان این موسسه تماس بگیرند و وضعیت پرونده شون رو پیگیری کنند (چون خودم به سختی تونستم بالاخره یکی رو پیدا کنم که جوابگوی تماس تلفنی باشه میگم، شاید بدرد کسی بخوره)
    22809829 - این شماره رو بگیرید و بگید در کدوم زیرمجموعه وزارت دفاع پروژه انجام دادید تا به کارشناس مربوطه ارجاعتون بدن.
    22808711-6 داخلی 2056 آقای قاسمی (روزهای زوج) - ایشون کارشناس پروژه های صاایران هستند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)