صفحه 736 از 740 نخستنخست ... 236636686726727728729730731732733734735736737738739740 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,351 تا 7,360 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان یه سوال فنی برای رشته معماری مخصوصا برای ارتش چجور می تونم پروژه بگیرم و به کجا ها باید برم ؟ ستاد کل نیروهای مسلح رفتم گفتن هر ارگان برای خودش پروژه میده سازمان نظام وظیفه هم رفتم اینو گفتن به نظرتون از کجاها می تونم پروژه بگیرم و سوال دومم هم اینکه آیا حین خدمت هم میشه 2 تا پروژه گرفت یعنی کسی که تا حالا پروژه نگرفته باشه حین خدمت باز شامس گرفتن دو تا پروژه رو داره یا فقط یکی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba5527 نمایش پست ها
    ینی بدون داشتن مقاله و کار تحقیقاتی پروژه میدن؟من مهر دانشجوی ارشد صنعتی اصفهانم
    برای گرفتن پروژه کسر خدمت شما فقط باید دانشجو ارشد باشی. ربطی به مقاله و کار تحقیقاتی نداره. باید بری دنبال مراکز وشرکت‌هایی که پروژه کسری می‌دن و ازشون پروژه بگیری. توی گوگل سرچ کن نحوه گرفتن پروژه کسر خدمت، یه سری سایت‌های مشاوره هستن که توضیحات کامل و خوبی وجود داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baris25 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال فنی برای رشته معماری مخصوصا برای ارتش چجور می تونم پروژه بگیرم و به کجا ها باید برم ؟ ستاد کل نیروهای مسلح رفتم گفتن هر ارگان برای خودش پروژه میده سازمان نظام وظیفه هم رفتم اینو گفتن به نظرتون از کجاها می تونم پروژه بگیرم و سوال دومم هم اینکه آیا حین خدمت هم میشه 2 تا پروژه گرفت یعنی کسی که تا حالا پروژه نگرفته باشه حین خدمت باز شامس گرفتن دو تا پروژه رو داره یا فقط یکی؟
    تا جایی که من اطلاع دارم، گرفتن پروژه برای رشته معماری خیلی سخته. ظاهرا پروژه هم باید قبل از اعزام تمام بشه. بازم یه سرچ توی گوگل بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorooshkj نمایش پست ها
    سلام به خواننده این پیام
    در خصوص نحوه اعمال کسری: میزان کسری بعد از تصویب در موسسه آموزشی بصورت خودکاردر سامانه services.epolice.ir به عنوان سابقه خدمت قرار میگیرد، نیازی به پیگیری نیست- این اتفاق برای من که از صاایران دو پروژه داشتم افتاد.
    و یک سوال از سروران گرامی: کسی میدونه برای اینکه بیفتم وزات دفاع چیکار باید کنم؟(چون پروژم با صاایران بوده-برگ سبز هم دارم)
    سلام، من هم از صاایران پروژه داشتم، مدیر پروژه گفت می‌ندازیمت وزارت دفاع و فقط برگه اعزام گفت برام بفرست که فرستادم ... حالا منتظرم ببینم چه بلایی قراره سرم بیاد ... شما اگه اطلاعاتی داری ممنون میشم بگی

Junior Member

سلام خدمت همه عزیزان

من پروژه کسری خدمت وزارت دفاع انجام دادم و 10 ماه کسری رو برای کمیسیون فرستادند .
    سوالی که دارم این هست که چقدر طول میکشه تا این جلسه کمیسیون تکشیل بشه ؟ و ایا بایستی تا زمان تشکیل کمیسیون دست نگه داشت و دفترچه اعزام خدمت را ارسال نکرد ؟
    مساله دوم اینکه بعد از تحویل اتمام کار به من گفتند تا به بخش وظیفه عمومی وزارت دفاع واقع در خیابان نوبنیاد مراجعه کنم و از وارد شدن اسمم در سیستم مطمعن بشم . بعد از مراجعه مسئول اون بخش به من گفت اسم شما ثبت شده و به احتمال بالا اموزشی میوفتی وزارت دفاع . اما بعد از اینکه برگشتم به شهر خودم و از طریق پلیس 10+ و نظام وظیفه این قضیه رو پیگیر شدم ، به من گفتند که اسمی از شما در سیستم نظام وظیفه ثبت نشده !!! واقعا سر در گم شدم و نمیدونم ایا با خیال راحت دفترچمو پست کنم یا بزارم جواب کمیسیون بیاد .
    از طرفی دیگه شنیدم کمیسون برای کسایی که سرباز نیستن خیلی دیر تشکیل میشه . به نظرتون منظقی هست چند ماه خدمت رو به خاطر این موضوع عقب بندازم ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1618 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان

من پروژه کسری خدمت وزارت دفاع انجام دادم و 10 ماه کسری رو برای کمیسیون فرستادند .
    سوالی که دارم این هست که چقدر طول میکشه تا این جلسه کمیسیون تکشیل بشه ؟ و ایا بایستی تا زمان تشکیل کمیسیون دست نگه داشت و دفترچه اعزام خدمت را ارسال نکرد ؟
    مساله دوم اینکه بعد از تحویل اتمام کار به من گفتند تا به بخش وظیفه عمومی وزارت دفاع واقع در خیابان نوبنیاد مراجعه کنم و از وارد شدن اسمم در سیستم مطمعن بشم . بعد از مراجعه مسئول اون بخش به من گفت اسم شما ثبت شده و به احتمال بالا اموزشی میوفتی وزارت دفاع . اما بعد از اینکه برگشتم به شهر خودم و از طریق پلیس 10+ و نظام وظیفه این قضیه رو پیگیر شدم ، به من گفتند که اسمی از شما در سیستم نظام وظیفه ثبت نشده !!! واقعا سر در گم شدم و نمیدونم ایا با خیال راحت دفترچمو پست کنم یا بزارم جواب کمیسیون بیاد .
    از طرفی دیگه شنیدم کمیسون برای کسایی که سرباز نیستن خیلی دیر تشکیل میشه . به نظرتون منظقی هست چند ماه خدمت رو به خاطر این موضوع عقب بندازم ؟؟؟
    سلام، من هم تقریبا سوال شما را دارم، البته من بلافاصله بعد از تحویل پروژه دفترچه را پست کردم و اعزام یک آبان هستم. متاسفانه مشکلاتی در شرکتی که ازش پروژه گرفتم بوجود اومده بود که باعث شد خیلی دیر نامه پایان کار من به موسسه زده بشه و هنوز هم نامه را به خاطر برخی نقایص قبول نکردن و مرکز آموزش من هم مربوط به نیزوی انتظامی هست و نه وزارت دفاع. حالا می‌خواستم بدونم آیا این مسئله که من سرباز نیروی انتظامی هستم آیا مشکلی برای ثبت کسری پروژه ایجاد می‌کنه یا این که روال کسری جدا هست و پروسه خودش را طی می‌کنه؟
    توصیه من به شما این هست که حتما مطمئن بشید که نامه پایان کار شما به موسسه زده شده و از طریق موسسه پیگیر باشید و ازشون بخواهید که پروژه شما را برای کمسیون در اولویت قرار بدن و حتی اگر شده حضوری پیگیر باشید. آدرس دقیقش هم میدان نوبنیاد، خیابان پاسداران، موسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی هست که در گوگل‌مپس هم اگر جستجو کنید محل دقیقش را می‌تونید ببینید.
    اگر امکانش هست، لطفا آدرس دقیق وظیفه عمومی وزارت دفاع را برای من بفرستید.
    در ضمن اولویت تشکیل کمسیون با کسانی هست که ۲ پروژه داشتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1618 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه عزیزان

دوست عزیز روال وزارت دفاع اینه که برای اعمال کسری باید مجموع کسری و خدمت انجام شده باید 19 ماه بشه و بعد اقدام کنی برای کمیسیون که کمیسیون در این صورت یکی دو هفته ای برات برگزار میشه. پس ازین بابت برات نگرانی نداره. در مورد تصویب ده ماه توی کمیسیون اکثر مواقع تصویبش میکنن خیلی بخوان گیر بدن 9 ماه برات تصویب میکنن. در مورد بحث افتادن توی وزارت دفاع، به کسی اطمینان نکن، حتما از طریق ساختمون نوبنیاد پیگیر باش بیفتی وزارت دفاع هرچند اگه جای دیگه هم بیفتی در نهایت بایددددد قبول کنن و نمیتونن سرپیچی کنن ولی برات بهتره بیفتی وزارت. اگه افتادی ارگانای دیگه غیر وزارت بازم نگران نباش، میری نوبنیاد خودشون میندازن وزارت. درکل ریلکس باش و کاراتو پیگیری کن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1121 نمایش پست ها
    دوست عزیز روال وزارت دفاع اینه که برای اعمال کسری باید مجموع کسری و خدمت انجام شده باید 19 ماه بشه و بعد اقدام کنی برای کمیسیون که کمیسیون در این صورت یکی دو هفته ای برات برگزار میشه. پس ازین بابت برات نگرانی نداره. در مورد تصویب ده ماه توی کمیسیون اکثر مواقع تصویبش میکنن خیلی بخوان گیر بدن 9 ماه برات تصویب میکنن. در مورد بحث افتادن توی وزارت دفاع، به کسی اطمینان نکن، حتما از طریق ساختمون نوبنیاد پیگیر باش بیفتی وزارت دفاع هرچند اگه جای دیگه هم بیفتی در نهایت بایددددد قبول کنن و نمیتونن سرپیچی کنن ولی برات بهتره بیفتی وزارت. اگه افتادی ارگانای دیگه غیر وزارت بازم نگران نباش، میری نوبنیاد خودشون میندازن وزارت. درکل ریلکس باش و کاراتو پیگیری کن
    سلام حسین خان،
    من که اعزامم ۵ روز دیگه هست و افتادم نیرو انتظامی و مرکز آموزشم هم مشخص شده، آیا امکانش هست توی همین ۵ روز پیگیری کرد تا بیوفتم وزارت دفاع؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Boaback نمایش پست ها
    سلام، من هم تقریبا سوال شما را دارم، البته من بلافاصله بعد از تحویل پروژه دفترچه را پست کردم و اعزام یک آبان هستم. متاسفانه مشکلاتی در شرکتی که ازش پروژه گرفتم بوجود اومده بود که باعث شد خیلی دیر نامه پایان کار من به موسسه زده بشه و هنوز هم نامه را به خاطر برخی نقایص قبول نکردن و مرکز آموزش من هم مربوط به نیزوی انتظامی هست و نه وزارت دفاع. حالا می‌خواستم بدونم آیا این مسئله که من سرباز نیروی انتظامی هستم آیا مشکلی برای ثبت کسری پروژه ایجاد می‌کنه یا این که روال کسری جدا هست و پروسه خودش را طی می‌کنه؟
    توصیه من به شما این هست که حتما مطمئن بشید که نامه پایان کار شما به موسسه زده شده و از طریق موسسه پیگیر باشید و ازشون بخواهید که پروژه شما را برای کمسیون در اولویت قرار بدن و حتی اگر شده حضوری پیگیر باشید. آدرس دقیقش هم میدان نوبنیاد، خیابان پاسداران، موسسه آموزشی تحقیقاتی صنایع دفاعی هست که در گوگل‌مپس هم اگر جستجو کنید محل دقیقش را می‌تونید ببینید.
    اگر امکانش هست، لطفا آدرس دقیق وظیفه عمومی وزارت دفاع را برای من بفرستید.
    در ضمن اولویت تشکیل کمسیون با کسانی هست که ۲ پروژه داشتن.
    سلام دوست عزیز
    کاملا درست میگین ولی متاسفانه خیلی نمیتونم تهران برم و تلفن ها رو هم به درستی جواب نمیدن . تنها امیدم همین فروم و راهنمایی دوستان هست . البته مراجعه حظوری رو هم گزاشتم برای وقتی که واقعا مجبور بشم .
    وظیفه عمومی وزارت دفاع توی خیابان شهید لنگری هست . اگر اشتباه نکنم بعد از کوچه بیمارستان چمران . از سربازهایی که توی خیابون هستن بپرسی دقیقتر بهت ادرس میدن . میری اونجا بگو میخوام ببینم نامه پایان کارم زده شده یا نه . همونجا شماره ملیت رو میگیره و برات سیستم رو چک میکنه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1121 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    ممنون دوست عزیز از راهنماییتون
    پس اینطور که شما میفرمایید بایستی در حین خدمت و بعد از گذراندان تقریبی 9 ماه از خدمت اقدام کنم برای کمیسیون ؟ اخه من شنیدم حین خدمت اجازه دفاع نمیدن !! ایا این درست هست ؟
    واقعا امیدورام حد اقل زحمت یکساله ای که برای این پروژه کشیدم از بین نره . خیلی جالبه وقتی حظوری میرم نظام وظیفه بهم میگن شما 50 درصد ممکنه بیوفتی وزارت و 50 درصد دیگه دست ما نیست !!
    سوال دیگر اینکه از ابتدای شروع پروژه تا به الان همه چیز به صورت کلامی بوده . یعنی در عمل هیچ مدرکی به جز نامه های شرکت ندارم که ثابت کنم بنده از وزارت پروژه گرفتم . بنظرتون این قضیه بعدا برام مشکل ساز نمیشه ؟ به خصوص اگر اموزشی جای دیگه بیوفتم .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)