صفحه 739 از 740 نخستنخست ... 239639689729730731732733734735736737738739740 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,381 تا 7,390 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه خیلی نیاز به اطلاعات دارم
    من لیسانس کامپیوتر دارم. 98/10 رفتم خدمت حالا میخوام بدونم
    1.اگه ارشد امسال (99) قبول بشم میتونم در کنار ایست خدمتی پروژه ی کسری خدمت هم بگیرم؟ ( با توجه به این که قبل درخواست پروژه سابقه خدمت دارم )
    2. من در حال حاضر ناجا خدمت میکنم آیا باید حتما از ناجا پروژه بگیرم؟ اگه آره لطفا چنتا سازمان که از طرف ناجا پروژه میدن رو معرفی کنین چون هرچی گشتم ماله ناجا چیزی نبود.
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط KhodeScorpion نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه خیلی نیاز به اطلاعات دارم
    من لیسانس کامپیوتر دارم. 98/10 رفتم خدمت حالا میخوام بدونم
    1.اگه ارشد امسال (99) قبول بشم میتونم در کنار ایست خدمتی پروژه ی کسری خدمت هم بگیرم؟ ( با توجه به این که قبل درخواست پروژه سابقه خدمت دارم )
    2. من در حال حاضر ناجا خدمت میکنم آیا باید حتما از ناجا پروژه بگیرم؟ اگه آره لطفا چنتا سازمان که از طرف ناجا پروژه میدن رو معرفی کنین چون هرچی گشتم ماله ناجا چیزی نبود.
    مرسی
    وارد ارشد بشید میتونید دنبال پروژه کسری باشید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

سلام دوستان
    من پروژه کسر خدمت برای وزارت دفاع انجام دادم و احتمال اینکه همونجا خدمت کنم هم هست فقط میخواستم بدونم اگه معاف از رزم بگیرم قبل اعزام مشکلی تو جذب توی همون ارگان ایجاد نمیشه؟
    و اینکه اگه به هر دلیلی من یک یگان دیگه خدمت کنم کسری من اعمال خواهد شد؟

سلام میشه بگین چه جوری پروژه بهتون دادن؟

Junior Member

سلام، دوستان من چند روز آینده قرار هست از پروژه کسر خدمتم دفاع کنم (وزارت دفاع) میخواستم بدونم که من میتونم الان دفترچه رو پست کنم؟ چون تا بخوان نامه بزنن فک کنم خیلی طول بکشه! به من گفتن پست کن اگه هم نیوفتادی جوادنیا قزوین ما بهت نامه میدیم ببری تهران انتقالت میدن جوادنیا میخواستم بدونم این موضوع شدنیه؟ چنتا شنیدم این اتفاق واسشون افتاده

Junior Member

معاف از رزم تاثیری ندارد.
    معمولا جایی خدمت خواهید کرد که پروژه داشته اید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysamz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروژه کسر خدمت برای وزارت دفاع انجام دادم و احتمال اینکه همونجا خدمت کنم هم هست فقط میخواستم بدونم اگه معاف از رزم بگیرم قبل اعزام مشکلی تو جذب توی همون ارگان ایجاد نمیشه؟
    و اینکه اگه به هر دلیلی من یک یگان دیگه خدمت کنم کسری من اعمال خواهد شد؟

Junior Member

بهتر است هر کسی که پروژه انجام می دهند با "استاد راهنمای پروژه" هماهنگ باشند. زمان بندی ها اهمیت زیادی دارند. این کارها نیاز به پیگیری شخصی از ارگان های نظامی مربوطه دارند. بنده خودم حضوری چندین بار رفتم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysamz نمایش پست ها
    سلام، دوستان من چند روز آینده قرار هست از پروژه کسر خدمتم دفاع کنم (وزارت دفاع) میخواستم بدونم که من میتونم الان دفترچه رو پست کنم؟ چون تا بخوان نامه بزنن فک کنم خیلی طول بکشه! به من گفتن پست کن اگه هم نیوفتادی جوادنیا قزوین ما بهت نامه میدیم ببری تهران انتقالت میدن جوادنیا میخواستم بدونم این موضوع شدنیه؟ چنتا شنیدم این اتفاق واسشون افتاده

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من برای وزارت دفاع دو تا پروژه انجام دادم که دومی رو هفته پیش رو بهشون تحویل میدم که بره برای کمسیون و برای هر دو باهم میزان کسری مشخص بشه و تاریخ اعزامم برای اول آبان هستش
    سه تا سوال ازتون داشتم
    1- من برای آموزشی قطعا جواد نیا قزوین میوفتم یا باید برم پیگیری کنم ؟ و کجا ؟
    2- ممکن هست کسری خدمت پروژه ها اعمال نشه ؟ باید کجا پیگیری کنم ؟
    3- در سامانه سخا هنوز چیزی برای پروژه های من ثبت نشده، بعد کمسیون این اتفاق میوفته یا مشکلی وجود دارد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

دوستان سلام. من پروژه گرفته بودم از یک مرکزی که جهاد خودکفایی بهم معرفی کرده بود. پروژه رو تحویل دادم به اون مرکز و اونا گفتن باید نامه بزنیم جهاد بابت مجوز دفاع. یک ماه شده. زنگ میزنم مرکز میگن ما نامه رو زدیم به جهاد زنگ میزنم جهاد میگن نامه ای به دست ما نرسیده. من موندم الان چیکار کنم تهرانم نیستم پاشم حضوری برم. نظری راهنمایی چیزی دارید؟ تازه مگه اصلا نامه ای تحت عنوان مجوز دفاع هم داریم؟! زنگ میزنم جهاد میگه نامه ی پایان کارت نیومده بر اساس کد ملی من. اونا میگن ما نامه ی درخواست مجوز دفاع فرستادیم. این دو تا با هم فرق دارن یا یکی هستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق_دانشگاه شیراز

سلام دوستان. عذر می خوام وقتی پروژه کسری میره موسسه تحقیقاتی چقد طول میکشه تا در پرتال نظام وظیفه ثبت بشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)