صفحه 76 از 740 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586126176576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

آیا بنده با مدرک لیسانس عمران میتونم وسط خدمت کسری بگیرم ؟
    در زمینه کامپیوتر و برنامه نویسی و بازی سازی و این امور تخصص دارم
    ویرایش توسط ka003 : March 26th, 2015 در ساعت 02:42 AM دلیل: ویرایش عنوان

Junior Member

سلام دوستان. چگونه می توان مطلع شد که پرونده شروع کار در بنیاد تشکیل شده است یا نه؟ (از طریق خود بنیاد میخوام مطمئن بشم که پرونده تشکیل شده یا نه)

سلام دوستان...

یه سوال داشتم بعد ارشد چقدر وقت داری که سربازی نرم؟...مثل کنکور کارشناسی بود که یه سالی وقت داشتی...

الانم برای ارشد چطوریه؟...خواستم بدونم باید حتما وقتی ارشد هستم درخواست پروژه کسری رو بدم یا این که بعد ارشد هم وقت دارم تا حدودی؟

ممنون میشم راهنمایی کنین..

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    سلام دوستان...

یه سوال داشتم بعد ارشد چقدر وقت داری که سربازی نرم؟...مثل کنکور کارشناسی بود که یه سالی وقت داشتی...

الانم برای ارشد چطوریه؟...خواستم بدونم باید حتما وقتی ارشد هستم درخواست پروژه کسری رو بدم یا این که بعد ارشد هم وقت دارم تا حدودی؟

ممنون میشم راهنمایی کنین..

یک سال فرصت داری که خودت رو معرفی کنی، مثل حالت کارشناسی. به خودت بستگی داره و البته به دانشگاهی که توش ارشد رو میخونی. میتونی با دانشگاهت صحبت کنی و اگه موافقت کردن زمانیکه داری پایان نامت رو میگیری میتونی ازون پایان نامه بعنوان پروژه کسری خدمت استفاده کنی. شرایطش رو توی سایت بنیاد دقیق تر زده. اگرم این حالت برات جور نشد، حداقل بهتره مدرک ارشد رو داشته باشی تا بتونی با گرفتن پروژه از یه ارگان یا سازمان وابسته به ب ن ن م سربازی رو راحت تر بگذرونی.

نقل قول نوشته اصلی توسط aarea3 نمایش پست ها
    سلام دوستان. چگونه می توان مطلع شد که پرونده شروع کار در بنیاد تشکیل شده است یا نه؟ (از طریق خود بنیاد میخوام مطمئن بشم که پرونده تشکیل شده یا نه)
    معمولا پرونده شروع به کار توی ب ن ن م توسط هر فرد باید پیگیری بشه که آیا تشکیل شده یا خیر. منظورم مراجعه حضوری هست و اگرم تهران نیستین فک کنم یه یکی دو ساعتی باید با تلفن مشغول شین.

نقل قول نوشته اصلی توسط n85825 نمایش پست ها
    سلام،
    یک سال فرصت داری که خودت رو معرفی کنی، مثل حالت کارشناسی. به خودت بستگی داره و البته به دانشگاهی که توش ارشد رو میخونی. میتونی با دانشگاهت صحبت کنی و اگه موافقت کردن زمانیکه داری پایان نامت رو میگیری میتونی ازون پایان نامه بعنوان پروژه کسری خدمت استفاده کنی. شرایطش رو توی سایت بنیاد دقیق تر زده. اگرم این حالت برات جور نشد، حداقل بهتره مدرک ارشد رو داشته باشی تا بتونی با گرفتن پروژه از یه ارگان یا سازمان وابسته به ب ن ن م سربازی رو راحت تر بگذرونی.
    سلام...ممنون...

شرایطش دقیقا کجاس؟..کدوم سایت؟...اگه بتونم پایان نامم رو پروژه کسری بگیرم خیلی خوب میشه..منظورتون سایت زیر قسمت آیین نامه ها هست؟:::

http://www.bmn.ir/#tabs1-3
    .ممنون و تشکر

سلام...ممنون...

شرایطش دقیقا کجاس؟..کدوم سایت؟...اگه بتونم پایان نامم رو پروژه کسری بگیرم خیلی خوب میشه..منظورتون سایت زیر قسمت آیین نامه ها هست؟:::

http://www.bmn.ir/#tabs1-3
    .ممنون و تشکر
    سلام،
    ازین لینک اطلاعات تکمیلی رو پیدا میکنی http://old.bmn.ir/index.php?option=c...978&Itemid=390
    ازین لینک هم میتونی اطلاعات ثبت نامی رو انجامی بدی www.soraya.bmn.ir

توی لینک اولی، ماده 3 تبصره 2 مطابق شرایط دلخواه شماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط n85825 نمایش پست ها
    توی لینک اولی، ماده 3 تبصره 2 مطابق شرایط دلخواه شماست.
    سلام...

واقعا ممنون..

فقط چیزی که برام ابهام وجود داره اینه که من نمیخوام از بنیاد ملی اقدام کنم..میخوام از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اقدام کنم...

چون الان دیدم این سایت بنیاد ملی هست که برای شرایط نخبگی هست...که من ندارم....میخوام بدونم این شرایط پایان نامه به عنوان پروژه کسری برای حالت غیر نخبگی هم میشه؟

ممنون و تشکر

سلام...

واقعا ممنون..

فقط چیزی که برام ابهام وجود داره اینه که من نمیخوام از بنیاد ملی اقدام کنم..میخوام از طریق بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اقدام کنم...

چون الان دیدم این سایت بنیاد ملی هست که برای شرایط نخبگی هست...که من ندارم....میخوام بدونم این شرایط پایان نامه به عنوان پروژه کسری برای حالت غیر نخبگی هم میشه؟

ممنون و تشکر
    سلام،
    مطالب لینک زیر میتونه بهتون کمک بکنه
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7%D8%B2%DB%8C

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)