صفحه 77 از 740 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177577 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

فقط این رو هم عرض کنم که اگه تمایل دارید که پایان نامتون به عنوان پروژه کسری خدمت براتون محسوب بشه حتما باید با استاد راهنمای دانشگاهتون و اون سازمانی که از طرف ب ن ن م بتون معرفی شده هماهنگ شین و توافق های لازم رو کسب کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط thearsalan نمایش پست ها
    دوستان گرامی، سلام.

من از دو پروژه با میزان کسری 2 * 6 ماه (مجموعا 12 ماه) در بنیاد دفاع کردم و امروز، به صورت تلفنی اعلام کردن که 9 ماه تصویب شده. با توجه به اینکه خدمت قبلی دارم و کسری مورد نیاز من هم 12 ماه بوده، به نظر شما منشی کسری من رو اشتباه خونده یا واقعا توجهی به میزان خدمت قبلی من نشده؟
    روند اعتراض و درخواست بررسی مجدد و ... به چه صورت هستش؟

دوستان اگر تجربه ای دارین، ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام. من هم خدمت قبلی دارم و الان دانشجو هستم. آیا کسر خدمت شما در سیستم پلیس +10 ثبت شده؟ چون من هم شرایط شما رو دارم ولی پلیس +10 به من میگه تا زمانی که اعزام به خدمت نگیری تو سیستم چیزی نمایش داده نمیشه! آیا چنین چیزی درسته؟ یا شما چنین مشکلی ندارید؟
    در ضمن به حرف منشی اونجا گوش نکنید. بعضی بچه ها میگفتن که مقدار کسری را الکی بهشون گفته و بعد که مراجعه کردن مقدار کسری متفاوت بوده!!!

Junior Member

سلام.

من درخواست تحدید نظر توی کمیسیون دادم. بعد از اون مثل اینکه حداکثر تا 10-12 روز، ثبت میشه.
    و اینکه قبلا به من هم همین جواب رو داده بود پلیس + 10، کلا هر کاری میخواستم ازش موکول میکرد به پست کردن دفترچه و اعزام شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط amiramir1 نمایش پست ها
    سلام. من هم خدمت قبلی دارم و الان دانشجو هستم. آیا کسر خدمت شما در سیستم پلیس +10 ثبت شده؟ چون من هم شرایط شما رو دارم ولی پلیس +10 به من میگه تا زمانی که اعزام به خدمت نگیری تو سیستم چیزی نمایش داده نمیشه! آیا چنین چیزی درسته؟ یا شما چنین مشکلی ندارید؟
    در ضمن به حرف منشی اونجا گوش نکنید. بعضی بچه ها میگفتن که مقدار کسری را الکی بهشون گفته و بعد که مراجعه کردن مقدار کسری متفاوت بوده!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط n85825 نمایش پست ها
    سلام،
    مطالب لینک زیر میتونه بهتون کمک بکنه
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7%D8%B2%DB%8C
    نقل قول نوشته اصلی توسط n85825 نمایش پست ها
    فقط این رو هم عرض کنم که اگه تمایل دارید که پایان نامتون به عنوان پروژه کسری خدمت براتون محسوب بشه حتما باید با استاد راهنمای دانشگاهتون و اون سازمانی که از طرف ب ن ن م بتون معرفی شده هماهنگ شین و توافق های لازم رو کسب کنید.
    سلام...

واقعا ممنون...

آنجا اینو نوشته بود:

"قبلا از پایان نامه های ارشد و دکتری هم میشد کسری گرفت ؛ ولی الان تردیدها در این مورد زیاد است. بهتر است این مورد را قبل از مراجعه حتما سوال نمایید ."

قبل مراجعه به بنیاد، من باید از کی بپرسم پس؟..منظورش همون استاد راهنما و دانشگاه هسـت؟

تشکر فراوان....نمیدونم چرا نمیشه به شما امتیاز داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    سلام...

واقعا ممنون...

آنجا اینو نوشته بود:

"قبلا از پایان نامه های ارشد و دکتری هم میشد کسری گرفت ؛ ولی الان تردیدها در این مورد زیاد است. بهتر است این مورد را قبل از مراجعه حتما سوال نمایید ."

قبل مراجعه به بنیاد، من باید از کی بپرسم پس؟..منظورش همون استاد راهنما و دانشگاه هسـت؟

تشکر فراوان....نمیدونم چرا نمیشه به شما امتیاز داد.
    بله، ابتدا از معاون اموزشي دانشگاه و استاد راهنما، كه در صورت موافقت انها، سپس با يكي از سازمانهاي مرتبط با بنياد صحبت داشته باشيد.
    داداش همينكه بتونم كمك كننده باشم خودش كلي امتيازه برام ؛-)

Junior Member

سلام دوستان.
    دو تا سوال داشتم.
    1-سقف انجام پروژه ها تا چند پروژه است؟
    2-برای اعمال کسری باید حتما اعزام بشیم و به پادگان بریم؟
    بنده خدمت قبلی دارم و با گرفتن کسری خدمتم تمام میشه ولی چون الان مشغول کارم نمیخوام کارمو از دست بدم.آیا فرآینداعمال کسری زمان بره؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    دوستان بنده دو روز پیش (26/11/93) برای کارای پروژه دومم و اتمام پروژه اولم رفته بودم به دوتا سازمانی که باهاشون کار میکنم. ابلاغیه براشون اومده که دیگه پروژه به کسی ندن تا سال بعد تعیین تکلیف بشه و قانون های جدید مشخص بشه. من و دوستانی که تا قبل 25 بهمن پروژه گرفتند شانس آوردند...
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza1001gh نمایش پست ها
    برای همه سازمانها چنین چیزی شده؟
    سلام دوستان، من هم برای گزارش به سازمان مربوطه خودم رفته بودم اونجا هم گفت که از طرف بنیاد به همه نامه زدن که تا 20 اسفند 93 باید پروژه جدید تعریف شده باشه و در بنیاد نخبگان تشکیل پرونده داده شده باشه (یه چیزی تو همین مایه ها، من خود نامه رو ندیدم) ولی تأکید داشت که اگر کسی پروژه جدید می خواد زودتر اقدام کنه مثل اینکه یه بازبینی می خواد روی این روند صورت بگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط thearsalan نمایش پست ها
    سلام.

من درخواست تحدید نظر توی کمیسیون دادم. بعد از اون مثل اینکه حداکثر تا 10-12 روز، ثبت میشه.
    و اینکه قبلا به من هم همین جواب رو داده بود پلیس + 10، کلا هر کاری میخواستم ازش موکول میکرد به پست کردن دفترچه و اعزام شدن.
    ممنون میشم زمانیکه در پلیس +10 ثبت شد اطلاع بدی

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amin102 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دو تا سوال داشتم.
    1-سقف انجام پروژه ها تا چند پروژه است؟
    2-برای اعمال کسری باید حتما اعزام بشیم و به پادگان بریم؟
    بنده خدمت قبلی دارم و با گرفتن کسری خدمتم تمام میشه ولی چون الان مشغول کارم نمیخوام کارمو از دست بدم.آیا فرآینداعمال کسری زمان بره؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین....
    سلام
    1- 2تا هر کدوم حداکثر 12 ماه که معمولا الان پروزه ها هر کدوم 7-6 ماهه تعریف می کنن آخه پروزه های 12 ماهه بایس به ساخت و..... برسه
    2- باید حداقل برگ سبز رو داشته باشید
    3- اول باید سازمان مورد نظر رو پیدا کنید بعد اگه به توافق برسید حدود یه ماهی شایدم کمتر طول میکشه براتون پروژه تعریف کنن بعد دیگه بستگی داره بتونید پروژه رو چند وقته تموم کنید بعضی ها پروژه 6 ماهه رو 8 ماه طول میدن بعضی ها هم تو یه ماه تمومش میکنن ولی به هر حال حتی اگه زود هم تمومش کنید بایس حداقل دو ماهی از زمان تعریف بگذره تا موافقت کنن دفاع کنید ... بعد اینکه تو سازمان کاراتون تموم شد نامتون رو میارید ب ن ن م اونجا هم اگه درخواست دفاع بدید و برگ سبزتون اومده باشه یا محل خدمتتون مشخص باشه بهتون حداکثر سه روزه وقت دفاع میدن بعد دفاع 5 دقیقه ای تو بنیاد بعد ده روز کاری کسری تو پلیس به علاوه ده ثبت میشه و میتونید ازش استفاده کنید . البته ناگفته نماند اگه پروزه هاتون (هر کدام و نه مجموع آنها) بالای 9 ماه باشه میره به ارزیابی ثانویه تو بنیاد شاید یه ماهی طول بکشه اگه پروزتون بالای 9 ماه بود و عجله داشتید بگید براتون از قانون پروزه های زیر 9 ماه استفاده کنن.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    سلام
    1- 2تا هر کدوم حداکثر 12 ماه که معمولا الان پروزه ها هر کدوم 7-6 ماهه تعریف می کنن آخه پروزه های 12 ماهه بایس به ساخت و..... برسه
    2- باید حداقل برگ سبز رو داشته باشید
    3- اول باید سازمان مورد نظر رو پیدا کنید بعد اگه به توافق برسید حدود یه ماهی شایدم کمتر طول میکشه براتون پروژه تعریف کنن بعد دیگه بستگی داره بتونید پروژه رو چند وقته تموم کنید بعضی ها پروژه 6 ماهه رو 8 ماه طول میدن بعضی ها هم تو یه ماه تمومش میکنن ولی به هر حال حتی اگه زود هم تمومش کنید بایس حداقل دو ماهی از زمان تعریف بگذره تا موافقت کنن دفاع کنید ... بعد اینکه تو سازمان کاراتون تموم شد نامتون رو میارید ب ن ن م اونجا هم اگه درخواست دفاع بدید و برگ سبزتون اومده باشه یا محل خدمتتون مشخص باشه بهتون حداکثر سه روزه وقت دفاع میدن بعد دفاع 5 دقیقه ای تو بنیاد بعد ده روز کاری کسری تو پلیس به علاوه ده ثبت میشه و میتونید ازش استفاده کنید . البته ناگفته نماند اگه پروزه هاتون (هر کدام و نه مجموع آنها) بالای 9 ماه باشه میره به ارزیابی ثانویه تو بنیاد شاید یه ماهی طول بکشه اگه پروزتون بالای 9 ماه بود و عجله داشتید بگید براتون از قانون پروزه های زیر 9 ماه استفاده کنن.
    موفق باشید
    سلام.مرسی از جواب کاملتون.من از دانشگاه امام حسین پروژه اولو برداشتم و تمام کردم.حالا هم میخوان پروژه دوم برام تعریف کنن.برای اولی هشت ماه پیشنهاد دادن و گفتن برای دومی هم همین قد پیشنهاد میدن.اولیو فرستادن برا بنیاد.الان کاری که باید انجام بدم چیه؟باید برم بنیاد؟
    واسه اون پنج دقیقه دفاعی که گفتین حتما باید برگ سبز داشته باشم؟مرسی از راهنماییتاتون...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)