صفحه 79 از 740 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129179579 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط s_8300 نمایش پست ها
    ممنون
    خوب با این تفاسیر طرح من که براش 23 بهمن تشکیل پرونده شده و حتی نامش هم زده شده نباید لغو بشه...درسته؟
    بخدا من دیگه موندم چکار کنم، از 23 بهمن تا الان هنوز نامه شروع بکار من نرفته به سازمانی که باهاش پروژه برداشتم...پس نامه من کجا رفته؟
    خدا بخیر کنه آخر عاقبت مارو..
    دوست عزیز اینا همه ش بستگی به سازمان بکار گیرنده داره!
    من اوایل بهمن با چندتا سازمان صحبت کردم، بعضیاشون میگفتن نداریم و بعضیاشون میگن 15 اسفند، یسری 20م و شاید تا آخر سال هم ممکن باشه.

به هر حال این مشکل از سازمانی که باهاش هماهنگ کردید وگرنه ب ن ن م هنوز پرونده های جدید رو می پذیره.

Junior Member

دوستان سلام. نظرات رو که میخوندم میدیدم دوستان از بنیاد یا سازمان ها و ... پرسیدند که پروژه هایی که گرفته شده در سال بعد به تعلیق در میاد تا فرد فارغ التحصیل بشه، همچین چیزی یعنی چی؟؟؟ مربوط به ما که پروژه کسری گرفتیم میشه یا نخبه های طرح 10 ماهه؟؟؟

در کل این شرایط و قانون جدید به نظر بنده فقط و فقط برای تلف کردن وقت و سرگرم کردن بچه هاست. با توجه به نبود شغل و برای داشتن شغل هم کارت پایان خدمت نیازه و قانون جدید گفته بعد از فارغ التحصیلی باید اقدام کنید این یعنی طرف در سن 28 یا 29 سالگی که دکتراش رو گرفت یه یک سال یا یک سال و نیمی هم مشغول این طرح ها بشه تا این وسط زمانی برای دستگاه ها خریداری شود. برای دوستان ارشد هم همینطوره. طرف 24 یا 25 سالگی ارشد میگیره برای گرفتن کارت باید یک سال وقت صرف کنه، توی این یکسال هم احتمالا دکترا قبول میشه و میره دکترا، کارت پیان خدمت رو هم که نداره چون باید وسط کار بره دکترا و ...
    خلاصه وضعیت بدی داریم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    من پروپورالم رو 2 هفته پیش فرستادم واسه سازمان مربوطه و اونا گفتن خودشون هماهنگی هاش با بنیاد رو انجام میدن و شما کارت رو شروع کن. در رابطه با تعلیق کسری هم گفت به ما گفتن تا 20 اسفند طرح ها رو ثبت کنید و واسه ما بفرستید و از 20 اسفند به بعد تعلیق میشه تا اردیبهشت که آیین نامه جدید ابلاغ بشه.
    با سلام خدمت دوستان عزیز من رشتم حسابداریه وبغیر از بانک انصار هیچ جای دیگه نمی تونم طرح پیدا کنم .وفعلا هم انصار کسر خدمتش تعلیق شده .به نظرتون من موضوع رو انتخاب کنم وپروپوزال بنویسم به امید اینکه طرح کسرخدمت بانک انصار دوباره شروع بشه/؟؟؟ دوماهم به خدمتم مونده خیلی ممنون اگه راهنماییم کنید

Junior Member

دوستان عذر می خوام واسه رشته من که حسابداریه جای مرتبط با این رشته نمی شناسین که طرح بده؟
    برای ترجمه کجا باید مراجعه کنیم
    خیلی ممنون دوستان اگه کمکی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farazmiller نمایش پست ها
    مرسی امید جان اره خوندم ولی اطلاعاتی که من میخواستم نبود(البته چند مورد ام شما توضیح دادید)
    من فک کردم اون که گفته بود 6 ماه میدم یعنی 100% 6 ماه کسر خدمت رو میگیرم نمیدونستم کسر پیشنهادی 6 ماه ام داوری میشه و کم میشه
    امید جان شرمنده زیاد سوال میپرسم واقعا خیلی کمکم کردید و ممنون میشم در این مورد ام کمکم کنی
    1- یکی ام در به در دنبال اینم که بدونم دقیقا واسه 1ماه کسر چند صفحه ترجمه باید باشه! من خودم 120 میدونستم شما ام 100 گفتید بعد کمتر از 100 ام شنیدم
    2- حداکثر کسری 12 ماهه یا زیاده؟ اخه من شنیدم میگن حداقل باید 1 سال خدمت باید باشه(حالا یا این حساب که خدمت 24 ماه باشه کسری چقدر میدن) ؟
    3- من 12ماه کسر 100% میخوام که اونم میخوام ترجمه بردارم، اگه بخوام 2تا ترجمه بردارم بنظرتون چطوری بردارم که بعد کم کردن 12 ماه کسر بدن؟ مثلا دو تا 8 ما؟
    بینهایت ممنون
    سلام دوستان عزیز
    برا رشته حسابداری و رشته نزدیک به این رشته ازکجا پروژه ترجمه می تونم پیدا کنم.خیلی لازم دارم مرسی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miravam نمایش پست ها
    اکثر سازمان ها پروژه ترجمه دارن ، اتفاقا خیلی هم راحت میشه گرفت ، دو روز پیش بنیاد بودم یک نفر برای مالک دو تا پروژه ترجمه انجام داده بود ، ۷و۸ ماه مجموع ۱۵ ماه .
    سلام دوستان عزیز
    برا رشته حسابداری و رشته نزدیک به این رشته ازکجا پروژه ترجمه می تونم پیدا کنم.خیلی لازم دارم مرسی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sefid14 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سلام
    جای خاصی رو نمیتونم معرفی کنم .
    شما به بنیاد مراجعه کنید ، شماره مراکز مربوطه رو یادداشت کنید و تماس بگیرید ، مثلا دوستان از مالک اشتر پروژه ترجمه گرفتن .

Junior Member

سلام. من پروپزال تصويب شده ام رو بردم بنياد ٣،٤ هفته بعد بنياد گفت تصويب شده. زنگ زدم نهاد مربوطه گفت شروع ب كارت اومده. حالا بايد شروع كنم يا بازم كار اداري داره؟ ممنون

Junior Member

سلام دوست عزیز
    دفترچه خدمت رو ارسال کردم.احتمال زیاد اول تیر ماه اعزاممه.ولی میشه درخواست تعجیل اعزام زد واسه اردیبهشت.به نطرتون با این شرایطی که نوشتم و اینکه تازه پروژه دومو شروع کردم تا اردیبهشت امکان جمع شدن کارا وجود داره؟چون نمیخوام تو پادگان معطل بشم و زود برگردم سرکارم.میشه بگین در بهترین حالتش کارام کی جمع میشه که بدونم اردیبهشت اعزام بشم یا تیر؟
    ممنون از راهنمایی هاتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadnassaji نمایش پست ها
    سلام. من پروپزال تصويب شده ام رو بردم بنياد ٣،٤ هفته بعد بنياد گفت تصويب شده. زنگ زدم نهاد مربوطه گفت شروع ب كارت اومده. حالا بايد شروع كنم يا بازم كار اداري داره؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    دیگه با خیال راحت شروع کن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)