صفحه 82 از 740 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192132182582 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin102 نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    مرسی دوست عزیز
    اگه میشه مراحل انجام کار تا گرفتن کارت پایان خدمت (به غیر از نوشتن پروژه) رو با زمان حدودی مورد نیاز بنویسین برام.واقعا گیج شدم که چیکارکنم....مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    در رابطه با تعلیق کسری هم گفت به ما گفتن تا 20 اسفند طرح ها رو ثبت کنید و واسه ما بفرستید و از 20 اسفند به بعد تعلیق میشه تا اردیبهشت که آیین نامه جدید ابلاغ بشه.
    اينطور كه من متوجه شدم اخذ پروژه كس خدمت تا ارديبهشت 94 به تعليق در امده (درست متوجه شدم؟)؟؟؟؟؟
    يعني بايد تا ارديبهشت صبر كرد براي اخذ و تصويب پروژه يا ميشود كارهاي اخذ و تصويب رو انجام داد و فقط معرفي به بنياد بمونه واسه ارديبهشت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    اينطور كه من متوجه شدم اخذ پروژه كس خدمت تا ارديبهشت 94 به تعليق در امده (درست متوجه شدم؟)؟؟؟؟؟
    يعني بايد تا ارديبهشت صبر كرد براي اخذ و تصويب پروژه يا ميشود كارهاي اخذ و تصويب رو انجام داد و فقط معرفي به بنياد بمونه واسه ارديبهشت؟
    شما میتونی بری با سازمان مورد نظرت صحبت کنی واسه اخذ پروژه و ازشون پروژه بگیری ولی دیگه ثبت شدنش تو بنیاد تو این یه هفته کار سختیه. ولی اگه پروژه گرفتی و کارای ثبت پروپوزالت تو سازمان مربوطه انجام شده رجوع کن به پست 799.
    نهایتا اگه هم موفق به ثبت پروژت نشدی تو بنیاد فعلا فقط پروژه را بردار و روش کار نکن تا اردیبهشت که تکلیف مشخص بشه.

Junior Member

نوشته اصلی توسط amin102
    مرسی دوست عزیز
    اگه میشه مراحل انجام کار تا گرفتن کارت پایان خدمت (به غیر از نوشتن پروژه) رو با زمان حدودی مورد نیاز بنویسین برام.واقعا گیج شدم که چیکارکنم....مرسی
    February 24th, 2015
    07:48 PM

hamedrezaee

Junior Member تاریخ عضویتJan 2015ارسال‌ها2

پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)
    سلام و عرض احترام خدمت همه دوستان جهت اطلاع
    مدت زمان کسری درخواستی: 6 ماه
    مدت زمان تایید شده بعد از دفاع در بنیاد: 6 ماه ( البته مطمئنا این مقدار بستگی به موضوع پروژتون، کیفیت پروژه و دفاع توی بنیاد داره و بطور معمول یه مقدار از کسری درخواستی رو کم می کنند که ایشالا واسه شما کم نکنند.)
    روزی که تاریخ دفاع گرفتم: 1393/11/8
    روز دفاع توبنیاد: 1393/11/13
    روزی که ناممو گرفتم: 1393/11/21
    زمان ثبت در سیستم پلیس + 10 : 1393/12/2
    فقط اینکه یه زمانی طول میکشه تا سازمان نامه شما را بزنه به بنیاد و برید اونجا نامتون اومده باشه و تاریخ دفاع بهتون بدن. ولی اگه مدارکتون کامل باشه و صبح زود برید بنیاد چون شما خدمت قبلی داشتید یکم باهاشون چونه بزنید شاید همون روز اجازه بدن دفاع کنید یا نهایتا واسه فرداش هرجور شده وقت دفاع بگیرید نه که یه هفته معطل بشید. در ضمن حتما یه نسخه سی دی کارتون هم بنا به احتیاط دنبالتون باشه.
    به هر حال از بعد تحویل دادن پروژتون به سازمان مورد نظر حدود 1 ماه در نظر بگیرید تا کسریتون تو سیستم پلیس+10 ثبت بشه. بعد از ثبت در سیستم پلیس+10 هم اطلاعی ندارم چقدر زمان میبره تسویه کنید و کارت به دستتون برسه.
    ویرایش توسط primrose89 : March 6th, 2015 در ساعت 02:36 PM

Junior Member

نوشته اصلی توسط
    Manfered
    با سلام.دوستان من یه پروژه ی کسری خدمت گرفتم و تقریبا آخراشه که تموم شه.بنا به یکسری شرایط مجبورم از کارشناسی ارشد انصراف بدم.
    میخواستم بدونم تکلیف پروژه کسری ای که گرفتم چی میشه؟کنسل میشه کلا؟ یا اینکه فرقی نمیکنه؟

primrose89
    نه فرقی نمیکنه.
    تا جایی که من میدونم مهم اینه که شما تونستید پروژه را بگیرید و تو بنیاد ثبتش کنید. دیگه بعدش کاری ندارن که وضعیت تحصیلی شما به چه صورته
    فقط قبل از انصرافتون حتما یه اشتغال به تحصیل بگیرید که تا آخر تابستون تاریخ خورده باشه. شاید تو مراحل بعدی به کارتون بیاد. وقتی هم رفتید بنیاد واسه گرفتن وقت دفاع، اگه سؤالی در مورد تاریخ فارغ التحصیلیتون پرسیدن حرفی از انصراف نزنید.
    موفق باشید

Junior Member

مرسی دوست عزیز
    مرسی دوست عزیز
    سلام
    1-ابتدا باید یک سازمان یا ارگانی پیدا کنی و بری اونجا بهت یک موضوع می دهند و بعد که دیدن فعالی مدارکتو ازت می گیرند و بعد یک فرم همکاران تحقیقاتی را پر می کنی و خودشون می فرستند بنیاد نخبگان نیرو های مسلح و یا باید خودت ببری.
    2-بعد پروژه را انجام می دی و اگر مورد تایید استاد راهنمات (کسی که پروژه را برات تعریف کرده یعنی فرم همکاران تحقیقاتی را تایید کرده) بود می ری پرینت و صحافی یک جلد با زر کوب درست می کنی با سه عدد سی دی که باید فیا داخل اون با سه فرمت پی دی اف و ورد و وب باشه را می زنی و می بری سازمان می دی به استاد راهنمات.
    3-بعد استاد راهنمات یک فرم ارزیابی می یاره و برات میزان کسری پیشنهادی را اعلام می کنه.
    4- بعد این فرم و سی دی ها را سازمان مربوطه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می کنه.
    5- بعد می ری پروژه دوم را می گیری و تمامی موارد قبلی را دوباره طی میکنی.
    6-بعد از پروژه دومت چون نامه اون را تازه فرستادی باید صبر کنی تا جواب نامه کسریت بیاد ولی در همون موقع می تونی نامه کسری اولیتو بگیری که فقط شماره نامه و تاریخ ارسال به بنیاد نخبگان مهمه و بعد کسری دومت هم همین طور.
    7-این شماره نامه هاتو با تاریخ ارسال به بنیاد رو می بری بنیاد نخبگان نیرو های مسلح تا برات یک زمانی رو برای جلسه دفاعت بگذارند.
    8-اروز جلسه دفاع می ری و هر دو پروژه را دفاع می کنی (کسری زیر 9 ماه اینطوریه).
    9- بعد بهت مگن که فلان روز کمیسیون برات تشکیل می دهند و میزان کسریت مشخص میشه.
    10- بعد خودشون این کسری رو برای پلیس +10 می فرستند.
    11-شما می تونی بعد از 10 الی 20 روز بعد از کمیسیون بری پلیس +10 و استعلام خدمت سربازی بگیری.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    یه سوال
    من در حال انجام پروژه ی دوم هستم
    پروزه ی اول که تموم شد نامه ی پایان اون به علاوه ی نامه ی تعریف پروژه دوم رو خود سازمان که براش پروژه انجام دادم گفت می فرسته ب ن ن م . چند وقت بعدش دوباره از سازمان پیگیری کردم گفتن فرستادن. ولی از ب ن ن م تا حالا پیگیری نکردم البته یه بار رفتم ب ن ن م گفتن باید شماره ی نامتو بدی تا نگاه کنیم منم شماره ی نامه رو نداشتم بیخیال شدم. از سازمان پرسیدم گفتن خوشون با ب ن ن م در ارتباطن و لازم نیست برم اونجا.
    حالا برای اینکه مطمعن بشم نامه ام رفته ب ن ن م می تونم بهشون زنگ بزنم بپرسم؟ جوابمو میدن اصلا؟
    در کل اصلا لازمه از ب ن ن م پی گیری کنم؟ آخه می گم نکنه اگه نامم رو به هر دلیل نفرستاده باشن بعد با قوانین سال 94 برخورد بشه.
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال
    من در حال انجام پروژه ی دوم هستم
    پروزه ی اول که تموم شد نامه ی پایان اون به علاوه ی نامه ی تعریف پروژه دوم رو خود سازمان که براش پروژه انجام دادم گفت می فرسته ب ن ن م . چند وقت بعدش دوباره از سازمان پیگیری کردم گفتن فرستادن. ولی از ب ن ن م تا حالا پیگیری نکردم البته یه بار رفتم ب ن ن م گفتن باید شماره ی نامتو بدی تا نگاه کنیم منم شماره ی نامه رو نداشتم بیخیال شدم. از سازمان پرسیدم گفتن خوشون با ب ن ن م در ارتباطن و لازم نیست برم اونجا.
    حالا برای اینکه مطمعن بشم نامه ام رفته ب ن ن م می تونم بهشون زنگ بزنم بپرسم؟ جوابمو میدن اصلا؟
    در کل اصلا لازمه از ب ن ن م پی گیری کنم؟ آخه می گم نکنه اگه نامم رو به هر دلیل نفرستاده باشن بعد با قوانین سال 94 برخورد بشه.
    ممنون از راهنماییتون
    بستگی داره اگه سازمانتون در شهرستان باشه می فرسته سازمان اصلی که تو تهران بعد اون یک نامه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح می زنه و یکه رونوشت از نامه تون رو به سازمان شهرستان می فرسته که می تونی زنگ بزنی سازمان مربوطه و بهشون بگی شماره نامه و تاریخ ارسالشو به بنیاد بگیری حتی می تونند پرینتشم بهت بدند چون فاقد طبقه بندیه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط shadmehr_1 نمایش پست ها
    سلام این سایت http://openedus.com/ که واسه دانشگاه امام حسین هست پروژه ترجمه میده.
    در سایت ثبت نام کنید و درخواستتون رو بفرستید
    گويا تا ارديبهشت ماه سايت بسته هست وامكان تقاضا دادن نيست

Junior Member

بچه ها من از 2 سازمان به تزتیب 9 و 7 ماه کسری دادم بنیاد برج11.به من گفتن وقتی ارگان خدمتیت معلوم شد بیا برای دفاع.من اغزامی اول اردیبهشت هستم کی برم بنیاد.بعد از عید چه تاریخی هستند؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)