صفحه 83 از 740 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183583 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic90 نمایش پست ها
    سلام
    1-ابتدا باید یک سازمان یا ارگانی پیدا کنی و بری اونجا بهت یک موضوع می دهند و بعد که دیدن فعالی مدارکتو ازت می گیرند و بعد یک فرم همکاران تحقیقاتی را پر می کنی و خودشون می فرستند بنیاد نخبگان نیرو های مسلح و یا باید خودت ببری.
    2-بعد پروژه را انجام می دی و اگر مورد تایید استاد راهنمات (کسی که پروژه را برات تعریف کرده یعنی فرم همکاران تحقیقاتی را تایید کرده) بود می ری پرینت و صحافی یک جلد با زر کوب درست می کنی با سه عدد سی دی که باید فیا داخل اون با سه فرمت پی دی اف و ورد و وب باشه را می زنی و می بری سازمان می دی به استاد راهنمات.
    3-بعد استاد راهنمات یک فرم ارزیابی می یاره و برات میزان کسری پیشنهادی را اعلام می کنه.
    4- بعد این فرم و سی دی ها را سازمان مربوطه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال می کنه.
    5- بعد می ری پروژه دوم را می گیری و تمامی موارد قبلی را دوباره طی میکنی.
    6-بعد از پروژه دومت چون نامه اون را تازه فرستادی باید صبر کنی تا جواب نامه کسریت بیاد ولی در همون موقع می تونی نامه کسری اولیتو بگیری که فقط شماره نامه و تاریخ ارسال به بنیاد نخبگان مهمه و بعد کسری دومت هم همین طور.
    7-این شماره نامه هاتو با تاریخ ارسال به بنیاد رو می بری بنیاد نخبگان نیرو های مسلح تا برات یک زمانی رو برای جلسه دفاعت بگذارند.
    8-اروز جلسه دفاع می ری و هر دو پروژه را دفاع می کنی (کسری زیر 9 ماه اینطوریه).
    9- بعد بهت مگن که فلان روز کمیسیون برات تشکیل می دهند و میزان کسریت مشخص میشه.
    10- بعد خودشون این کسری رو برای پلیس +10 می فرستند.
    11-شما می تونی بعد از 10 الی 20 روز بعد از کمیسیون بری پلیس +10 و استعلام خدمت سربازی بگیری.
    واقعا ممنون دوست گرامی
    شرایطم جوریه که چون مشغول به کارم نمیتونم بعد از اعزام زیاد تو پادگان بمونم.به نظرتون پادگان تا مشخص شدن وضعیت کسریا مرخصی بهم میده که برم سرکارم؟یا اعزاممو بذارم تیر ماه باشه؟

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic90 نمایش پست ها
    بستگی داره اگه سازمانتون در شهرستان باشه می فرسته سازمان اصلی که تو تهران بعد اون یک نامه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح می زنه و یکه رونوشت از نامه تون رو به سازمان شهرستان می فرسته که می تونی زنگ بزنی سازمان مربوطه و بهشون بگی شماره نامه و تاریخ ارسالشو به بنیاد بگیری حتی می تونند پرینتشم بهت بدند چون فاقد طبقه بندیه؟

سلام دوست عزیز
    ممنونم
    سازمانی که پروژه گرفتم تو تهرانه

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffhone64 نمایش پست ها
    بچه ها من از 2 سازمان به تزتیب 9 و 7 ماه کسری دادم بنیاد برج11.به من گفتن وقتی ارگان خدمتیت معلوم شد بیا برای دفاع.من اغزامی اول اردیبهشت هستم کی برم بنیاد.بعد از عید چه تاریخی هستند؟
    سلام برگ سبزتون اومد برید بگید تاریخ دفاع براتون بزنند.

Junior Member

پیش فرض دردسر انصراف از پروژه کسر خدمت برای نخبگی!

سلام
    یه سوال فوری دارم دوستان
    من شرایطم برای استفاده از تسهیلات اوکی شده ولی قبلا پروژه کسری گرفته بودم که انجامش ندادم و وقتی خواستم نامه نخبگی رو بگیرم گفتن باید تکلیف اون پروژه رو معلوم کنی؛ رفتم از اون ارگان نامه انصراف گرفتم ولی توی نامه انصراف نوشته شده که " تدابیری اتخاذ شود تا امکان بکار گیری مجدد در محل دیگری برای نامبرده وجود نداشته باشد" کسی پیشنهادی داره که چی کار کنم؟؟؟ خیلی ریختم به هم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

پیش فرض پاسخ : دردسر انصراف از پروژه کسر خدمت برای نخبگی!

نقل قول نوشته اصلی توسط a.soobasa نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال فوری دارم دوستان
    من شرایطم برای استفاده از تسهیلات اوکی شده ولی قبلا پروژه کسری گرفته بودم که انجامش ندادم و وقتی خواستم نامه نخبگی رو بگیرم گفتن باید تکلیف اون پروژه رو معلوم کنی؛ رفتم از اون ارگان نامه انصراف گرفتم ولی توی نامه انصراف نوشته شده که " تدابیری اتخاذ شود تا امکان بکار گیری مجدد در محل دیگری برای نامبرده وجود نداشته باشد" کسی پیشنهادی داره که چی کار کنم؟؟؟ خیلی ریختم به هم...
    سلام
    شما باید به ارگان مربوطه میگفتید نامه عدم نیاز براتون بزنه، نه انصراف. انصراف یعنی اینکه خودتون منصرف شدید. عدم نیاز به خودشون برمیگشت یعنی که اون ها برای شما پروژه ندارن. راه حلی بنده دقیقا نمیدونم (اگه دوستان میتونن کمک کنن)، فقط به ذهنم میرسه که برید بنیاد نخبگان ببینید چی میگن. چون شما نخبه حساب میشید فکر نمیکنم، تاکید میکنم فکر نمیکنم، مشکلی پیش بیاد. قاغدتا باید بهتون پروژه بدن. نگران نباشید. این ارتش کارش اذیت کردنه، ولی تنها چیزی که من توی این دو سه سال فهمیدم اینه که باید سمج باشین.
    موفق باشید.

سلام دوستان..

من یه سوالی برام پیش آمده...من برای کارشناسی یه سال پشت کنکور موندم، حالام ارشدم...آیا بعد ارشدم یه سال فرصت دارم که برم دنبال کارای سربازیم؟

ممنون و تشکر فراوان..

Junior Member

سلام دوستان عزیز....یه سوال مهم دارم لطفا منو راهنمایی کنین
    من خمت قبلی دارم و تیرماه هم اعزاممه.آیا باید دوباره دوره آموزشی بگذرونم؟من تا اون موقع کسریامو میگیرم و فقط باید برم پادگان اعمالشون کنن.چون مشغول کارم فک کنم با دوره آموزشی اگه زیاد باشه کارمو از دست میدم.درسته؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin102 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز....یه سوال مهم دارم لطفا منو راهنمایی کنین
    من خمت قبلی دارم و تیرماه هم اعزاممه.آیا باید دوباره دوره آموزشی بگذرونم؟من تا اون موقع کسریامو میگیرم و فقط باید برم پادگان اعمالشون کنن.چون مشغول کارم فک کنم با دوره آموزشی اگه زیاد باشه کارمو از دست میدم.درسته؟

سلام
    تا اونجایی که من می دونم
    اگه مجموع خدمت قبلیتون به علاوه کسری شما با هم برابر کل خدمت سربازیتون باشه دیگه معاف هستید و آموزشی ندارید و هر موقع پروژه کسریتون تموم شد برید درخواست دفاع بدید و درخواست تاریخ دفاع با توجه به اینکه شما خدمت قبلی دارید هر زمانی می تونه باشه البته پس از اتمام پروژه.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_Pishtaz نمایش پست ها
    سلام دوستان..

من یه سوالی برام پیش آمده...من برای کارشناسی یه سال پشت کنکور موندم، حالام ارشدم...آیا بعد ارشدم یه سال فرصت دارم که برم دنبال کارای سربازیم؟

ممنون و تشکر فراوان..
    سلام
    بله، شما یک سال فرصت دارید تا یا برید دنبال کارای سربازی و یا یک بار دیگه امتحان دکتری رو بدید.
    موفق باشید

Junior Member

من ديروز بنياد بودم
    گفتن تا ايام عيد تا 15 فروردين بنياد تعطيله

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)