صفحه 84 از 740 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184584 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab1789 نمایش پست ها
    من ديروز بنياد بودم
    گفتن تا ايام عيد تا 15 فروردين بنياد تعطيله
    "تا ایام عید" یعنی این هفته آخر امسال هم بنیاد تعطیله؟!!!
    یا منظورتون "تو ایام عید" هست؟

دوستان لطفا کمک کنید. من تازه امروز 23 اسفندرفتم دنبال پروژه کسری و همه زمانهامیگن ک مهلتش تموم شده.. ایاتو ساله جدیددوباره این کسری هارو اعلام میکنن؟؟یه سازمانی گف شایداصلاکسری هارو بردارن کلا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط masterofsience نمایش پست ها
    دوستان لطفا کمک کنید. من تازه امروز 23 اسفندرفتم دنبال پروژه کسری و همه زمانهامیگن ک مهلتش تموم شده.. ایاتو ساله جدیددوباره این کسری هارو اعلام میکنن؟؟یه سازمانی گف شایداصلاکسری هارو بردارن کلا
    سلام
    یکی از دوستان چند صفحه قبل گفتن که اعلام شده تا صدور بخش نامه جدید توی فروردین یا اردیبهشت به کسی کسری نمیدن. پیشنهاد میکنم بعد از عید برید سراغه این کارا، چون الان دیگه همه جا تق و لقه. به خصوص اینکه ایجاد پرونده و پشنهاد پروژه و اینها پروسش طول میکشه. در مورد این که اصلا پروژه ندن هم بنده بعید میدونم، چند صفحه قبل هم گفتم، این سازمانها و ارگانها به این پروژه ها نیاز دارن و کاراشون رو با این پروژه راه میندازن. هرچند باید صبر کرد تا بعد عید ببینیم چی میشه.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان لطفا به من کمک کنید..من از مالک اشتر پروژه داشتم که شروع به کاره پروژه اول اول اسفند سال پیش یود و پروژه دومم که با همون استاد بود تقربیا آبان..الان با استاد حرف که زدم میگه چون ظرفیتم پر یود اسمتو رد نکردم..من پروژه دوممو همزمان با اولی تحویل دادم فقط باید منتظر می شدم که زمان بگذره..اینجورم که دوستان میگن تا اردیبهشت پروژه نمیدن..یعنی پروژه منم رفت رو هوا؟..خیلی نگرانم لطفا کمک کنید.ممنون

Junior Member

سلام کسی نمیدونه من بخوام وقت دفاع بگیرم رفت 15 فروردین به بعد؟ توی عید باز نیست ب ن ن م؟

ApplyAbroad Veteran

سلام دوستان.
    خبری که امروز خودم شنیدم رو براتون میذارم، شاید کمکی باشه برای بعضی از شما که درگیر بحث پروژه کسرخدمت هستین

امروز رفتم موسسه ای که از اونجا پروژه کسر خدمتم رو تعریف کرده بودم تا قرار دفاع رو واسه سال بعد بذارم. نکات زیر شاید برای شما هم جالب باشه:

1- همونطور که میدونید امسال دیگه واسه دفاع یا اخذ پروژه دیر شده. از اواخر فروردین به بعد شروع میشه دوباره
    2- اینجا چیزی از اینکه پروژه کسرخدمت رو واسه سال بعد برمیدارن یا تعدادشو از 2 به 1 میرسونن نمیدونستن و بعید میدونستن اینجوری باشه. گفتم آخه بعضی دوستام شنیدن که قراره اینجوری بشه و ... / گفتن قراره سخت تر بشه ولی برنمیدارن و احتمال کم کردن تعداد پروژه های هم منتفی نیست ولی هنوز صحبتی نشده رسما / درمورد شنیده های دوستان هم گفتن: "طبیعیه که الان همه چی رو هوا باشه و فعلا پروژه به کسی ندن، چون قانون کسرخدمت تا پایان 93 بود و هنوز تمدیدش نکردن برای سال بعد. پس باید صبر کرد تا قانون سال 94 هم ابلاغ بشه. ولی بعیده مشکلی باشه"
    3- درضمن نظرشون این بود که بهتره کلا کسرخدمت و نخبگان برداشته بشه! چون (نقل به مضمون میکنم فقط!) به عقیده ایشون هرچی عمله و بنّا بوده خودشو جای نخبه جا زده و اومده سربازی شو پیچونده! ولی نخبه های واقعی انقدر بی دست و پا هستن که کاری از پیش نمی برن!!

به هرحال این شنیده های من بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    سلام
    تا اونجایی که من می دونم
    اگه مجموع خدمت قبلیتون به علاوه کسری شما با هم برابر کل خدمت سربازیتون باشه دیگه معاف هستید و آموزشی ندارید و هر موقع پروژه کسریتون تموم شد برید درخواست دفاع بدید و درخواست تاریخ دفاع با توجه به اینکه شما خدمت قبلی دارید هر زمانی می تونه باشه البته پس از اتمام پروژه.
    موفق باشید
    مرسی از راهنماییت دوست عزیز
    ولی فک کنم باید به محل آموزشی برم.نه؟بعدش هم باید برم پادگان واسه کارای کارت؟؟؟

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amin102 نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییت دوست عزیز
    ولی فک کنم باید به محل آموزشی برم.نه؟بعدش هم باید برم پادگان واسه کارای کارت؟؟؟

سلام خواهش می کنم
    متاسفانه تو این زمینه اطلاعات دقیق ندارم و لطفا دوستان اگه تجربه و اطلاعاتی دارند کمکشون کنند
    ولی تا اونجایی که می دونم پس از دفاع ب ن ن م ده روز بعد تو سامانه پلیس + ده ثبت میشه بعد از اینی که ثبت شد میرید پادگان برای کارای کارت چ
    البته زیاد مطمعن نیستم و از کسانی که تجربه دارن بپرسید
    موفق و پیروز باشید

سلام دوستان
    اول از همه بگم که من درحال انجام یه پروژه تو وزارت دفاع هستم این اولین پروژه ام هست و دو روز پیش که رفته بودم بهم گفتن که پروژه دوم رو نمیتونم بردارم و مثل اینکه از سال بعد دیگه پروژه داده نمیشه.
    پروژه ای که الان دارم انجام میدم برای یکی از ناوهای جنگی هست و کاملا نظامی و مدت انجام پروژه 9 ماه هست حالا سوالم اینجاس با توجه به اینکه این تنها پروژه ام هست و سردار کمالی هم تو مصاحبه گفته که هر پروژه از 2 تا 21 ماه کسری میتونه داشته باشه ، چیکار کنم تا حداکثر کسری که 21 ماه هست رو بگیرم؟
    تو اون سازمانی که پروژه برداشتم گفتن که ما حداکثر میتونیم 12 ماه پیشنهاد بدیم...حالا اگه بهشون بگم که مدت زمان انجام پروژه رو از 9 ماه به مثلا 15 ماه افزایش بدن میشه حداکثر کسری رو درخواست کرد؟
    پروژه آخرش میخواد منجر به ساخت بشه

Junior Member

هيچ سازماني بيشتر از ١٢ ماه كسري نميده سال بعدم احتمال خيلي زياد كسر خدمت هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)