صفحه 86 از 740 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط s_8300 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    عید بر همگی مبارک
    به لطف خدا من در آخرین لحظات تونستم یک پروژه بگیرم، نامه شروع بکار هم از طرف بنیاد برام زده شده، سوالم اینه که برای انجام پروژه من باید استاد راهنما داشته باشم؟ یعنی از سازمانی که پروژه گرفتم کسی باید به عنوان استاد راهنما اسمش توی پروژه قید بشه؟ اگر آره، این استاد راهنما باید چه مشخصاتی داشته باشه؟ (از نظر تحصیلات: مثلا دکتری،یا اینکه رشتش مرتبط با پروژه من باشه...)
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
    استاد راهنما قاعدتا باید داشته باشید اما مدرک تحصیلی فکر نمیکنم خیلی مهم باشه اما رشتش باید مرتبط باشه هرچند اونم تو بعضی موارد رعایت نمیشه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم
    بنده شهریور 93 به خدمت اعزام شدم و در تاریخ 31 شهریور کمیسیون داشتم
    تاریخ 19 شهریور به دلیل قبولی در مقطع دکتری از خدمت ترخیص شدم و با برگزاری کمیسیون چند ماه کسری گرفتم و طبق پیگیری انجام شده میزان کسری بنده در سیستم نظام وظیفه ثبت شده، حالا سوالی که بنده دارم اینه "آیا کسری من به خاطر پروژه هایی که انجام دادم تا 4-5 سال دیگه که دکترام تموم میشه پابرجاست یا ....؟"
    ببینید باید واقع بین باشید جواب دادن به این سوال خیلی سخته چون ما تو شرایطی هستیم که شما برای فردا هم نمیتونی برنامه ریزی کنی چه برسه به 5 سال دیگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    کسری شما ثبت شده و هیچ تغییری نمیکنه اما همان طور که میدونید عوض شدن قوانین به راحتی انجام میشه عوض شدن یک شبه قانون کفالت از 59 به 65 و بعد 70 سال،عوض شدن
    قانون معافیت پزشکی در طی فقط 2.3 ماه، تغییر ناگهانی قوانین نخبگی در طی یک ماه گذشته نمونه ای از این دست هستش

Junior Member

با سلام
    دوستان من کسری پیشنهادی 20+3=23 ماه گرفتم که نامشو قبل عید زدن به بنیاد. حالا چندتا سوال دارم.
    1- به نظرتون چقدرشو تصویب میکنن؟ (پروژه ها کاملا نظامی بوده و 20 ماه رو طرف کیلویی نزده)
    2- من اعزامی اردیبهشت هستم. به نظرتون میرسم کارای اداری رو انجام بدم یا حداقل اون بخش کارارو که نیاز به حضورمه؟
    3- اعزامی اردیبهشتم، توی آموزشی میزارن مصاحبه دکتری شرکت کنم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط saman01111 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من کسری پیشنهادی 20+3=23 ماه گرفتم که نامشو قبل عید زدن به بنیاد. حالا چندتا سوال دارم.
    1- به نظرتون چقدرشو تصویب میکنن؟ (پروژه ها کاملا نظامی بوده و 20 ماه رو طرف کیلویی نزده)
    2- من اعزامی اردیبهشت هستم. به نظرتون میرسم کارای اداری رو انجام بدم یا حداقل اون بخش کارارو که نیاز به حضورمه؟
    3- اعزامی اردیبهشتم، توی آموزشی میزارن مصاحبه دکتری شرکت کنم؟؟
    1-بستگی به شخص داره ولی معمولش اینکه یه چند ماهی کم میکنن
    2-باید بری وقت دفاع بگیری و الان هم بنیاد بسیار شلوغه و نفرات زیادی تو نوبت هستن .میتونی وقت دفاع بگیری
    ولی احتمالا واسه یک ماه بعد این رو هم اضافه کنم که اگر کسری شما رو یک پروژه هستش
    بعد از دفاع توی بنیاد میره کمیسون ثانویه که اونم 1.5 ماه حدودا طول میکشه تا جواب بدن ( پروژه با کسری بیش از 9 ماه دفاع ثانویه داره)
    3-بستگی به فرمانده گردان داره باید صحبت کنی و راضیش کنی که بهت مرخصی بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    1-بستگی به شخص داره ولی معمولش اینکه یه چند ماهی کم میکنن
    2-باید بری وقت دفاع بگیری و الان هم بنیاد بسیار شلوغه و نفرات زیادی تو نوبت هستن .میتونی وقت دفاع بگیری
    ولی احتمالا واسه یک ماه بعد این رو هم اضافه کنم که اگر کسری شما رو یک پروژه هستش
    بعد از دفاع توی بنیاد میره کمیسون ثانویه که اونم 1.5 ماه حدودا طول میکشه تا جواب بدن ( پروژه با کسری بیش از 9 ماه دفاع ثانویه داره)
    3-بستگی به فرمانده گردان داره باید صحبت کنی و راضیش کنی که بهت مرخصی بده

الان بری وقت دفاع بگیری یک ماه بعد میدن؟ برای پروژه های زیر شش ماه چطور؟ از کجا آمار داری؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam118 نمایش پست ها
    الان بری وقت دفاع بگیری یک ماه بعد میدن؟ برای پروژه های زیر شش ماه چطور؟ از کجا آمار داری؟
    اول نگاه میکنه ببینه کی وقت داره بعد ازت میپرسه که چند ماه خدمت داری اگر حین خدمت باشی و مثلا اگر 5 ماه خدمت داری و 5 ماه کسری تو یک هفته بهت وقت میده
    اما اگر 5 ماه کسری داشته باشی و مثلا 10 ماه از خدمتت مونده باشه میگه برو 5 ماه دیگه بیا بستگی به تعداد افراد تو نوبت و ماه های خدمتت و کسری ارائه شده داره
    الزاما یک ماه دیگه وقت نمیده کسی دیدم که 9 ماه کسری داشت قبل عید اومد بهش اردیبهشت وقت داد کسی دیدم که با 6 ماه کسری یک هفته بعد بهش وقت دفاع داد

Junior Member

اول نگاه میکنه ببینه کی وقت داره بعد ازت میپرسه که چند ماه خدمت داری اگر حین خدمت باشی و مثلا اگر 5 ماه خدمت داری و 5 ماه کسری تو یک هفته بهت وقت میده
    اما اگر 5 ماه کسری داشته باشی و مثلا 10 ماه از خدمتت مونده باشه میگه برو 5 ماه دیگه بیا بستگی به تعداد افراد تو نوبت و ماه های خدمتت و کسری ارائه شده داره
    الزاما یک ماه دیگه وقت نمیده کسی دیدم که 9 ماه کسری داشت قبل عید اومد بهش اردیبهشت وقت داد کسی دیدم که با 6 ماه کسری یک هفته بعد بهش وقت دفاع داد
    پس من که سربازم و میزان خدمتنم با میزان کسری ام یکی هست برگه اعزام ام رو ببرم تا زود نوبت بگیرم؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پس من که سربازم و میزان خدمتنم با میزان کسری ام یکی هست برگه اعزام ام رو ببرم تا زود نوبت بگیرم؟؟
    ممکنه تاثیر داشته باشه و بتونی زود نوبت بگیری چون یا باید قبل آمورشی بهت وقت بده یا بعد آموزشی

Junior Member

ممکنه تاثیر داشته باشه و بتونی زود نوبت بگیری چون یا باید قبل آمورشی بهت وقت بده یا بعد آموزشی

نه در حین خدمتم...اشتغال به خدمت ببرم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نه در حین خدمتم...اشتغال به خدمت ببرم؟
    نیاز به مدرک خاصی نداره همون جا ازت میپرسه چند ماه از خدمتت مونده و تو هم شرایط میگی همین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)