صفحه 87 از 740 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697137187587 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

من الان در حینِ خدمت هستم و در حال انجام پروژه کسری هم هستم. اخیرا پذیرش دکتری خارج از کشور گرفتم.
    سوال اینه که به محضِ این که من وثیقه بذارم و برم خارجه، پروژم دیگه می پره؟ نمیشه پروژه سرِ جاش بمونه و من مراحلِ آخرش رو خارج از کشور انجام بدم (در حدِ 1-2 ماه کار داره) و برگردم به عنوان دانشجو دفاع کنم؟

(البته مشخصا بر اساسِ قوانین فعلی هست سوالم، حالا این که قوانین اردیبهشت چقدر تغییر کنه که بحثِ دیگه ایه!)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_mech2011 نمایش پست ها
    من الان در حینِ خدمت هستم و در حال انجام پروژه کسری هم هستم. اخیرا پذیرش دکتری خارج از کشور گرفتم.
    سوال اینه که به محضِ این که من وثیقه بذارم و برم خارجه، پروژم دیگه می پره؟ نمیشه پروژه سرِ جاش بمونه و من مراحلِ آخرش رو خارج از کشور انجام بدم (در حدِ 1-2 ماه کار داره) و برگردم به عنوان دانشجو دفاع کنم؟

(البته مشخصا بر اساسِ قوانین فعلی هست سوالم، حالا این که قوانین اردیبهشت چقدر تغییر کنه که بحثِ دیگه ایه!)
    من تجربه مشابهی در این زمینه ندیدم بهترین کار اینه که از خود ارگانی که پروژه گرفتین یا بنیاد نیروهای مسلح سوال کنید
    اما به نظر من بهترین کار اینکه دفاع کنید حالا با هر شرایطی تو برگه سفید کسریتونو ثبت کنید بعد از کشور خارج بشید
    چرا که قوانین در حال تغییر هستش درسته که با شما طبق قانون قبلی رفتار میشه اما 1% درصد اگر بخاطر خروج از کشور
    پروژتون ملغی بشه شاید بعدا بخاطر تغییر قوانین نتوانید پروژه مشابهی رو دوباره بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    اول نگاه میکنه ببینه کی وقت داره بعد ازت میپرسه که چند ماه خدمت داری اگر حین خدمت باشی و مثلا اگر 5 ماه خدمت داری و 5 ماه کسری تو یک هفته بهت وقت میده
    اما اگر 5 ماه کسری داشته باشی و مثلا 10 ماه از خدمتت مونده باشه میگه برو 5 ماه دیگه بیا بستگی به تعداد افراد تو نوبت و ماه های خدمتت و کسری ارائه شده داره
    الزاما یک ماه دیگه وقت نمیده کسی دیدم که 9 ماه کسری داشت قبل عید اومد بهش اردیبهشت وقت داد کسی دیدم که با 6 ماه کسری یک هفته بعد بهش وقت دفاع داد
    1-میگم من 23 ماه گرفتم، طرف بهم گفت آموزشی رو بری تموم میشه احتمال زیاد. حالا با توجه به ارزیابی ثانویه که یک ونیم ماه طول میکشه اگه بعد از آموزشی وقت کمیسیون ثانویه بدن که خیلی بد میشه ضرر میکنم(چون یک و نیم ماه طول میکشه). این رو چیکار کنم ؟ من اعزامم اردیبهشته

2- اصلا توی کدوم مراحل این کاغذ بازیا به من احتیاجه؟ میشه دفاع اولیه رو انجام بدم بعد برم آموزشی بقیه کارا رو خودشون انجام بدن؟؟
    اصلا گیج شدم و ترسیدم با این سیستم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط saman01111 نمایش پست ها
    1-میگم من 23 ماه گرفتم، طرف بهم گفت آموزشی رو بری تموم میشه احتمال زیاد. حالا با توجه به ارزیابی ثانویه که یک ونیم ماه طول میکشه اگه بعد از آموزشی وقت کمیسیون ثانویه بدن که خیلی بد میشه ضرر میکنم(چون یک و نیم ماه طول میکشه). این رو چیکار کنم ؟ من اعزامم اردیبهشته

2- اصلا توی کدوم مراحل این کاغذ بازیا به من احتیاجه؟ میشه دفاع اولیه رو انجام بدم بعد برم آموزشی بقیه کارا رو خودشون انجام بدن؟؟
    اصلا گیج شدم و ترسیدم با این سیستم
    اگر بتونی قبل آموزشی دفاع کنی خوبه اون 1.5 2 ماهی که آموزشی هستی هم واسه کمیسیون ثانویه بعدشم میوفتی دنبال کارات مشکلی بوجود نمیاد
    من به شخصه فکر نمیکنم بیشتر از 19.20 ماه بهت بدن ضرر نمیکنی
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

Red face پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    اگر بتونی قبل آموزشی دفاع کنی خوبه اون 1.5 2 ماهی که آموزشی هستی هم واسه کمیسیون ثانویه بعدشم میوفتی دنبال کارات مشکلی بوجود نمیاد
    من به شخصه فکر نمیکنم بیشتر از 19.20 ماه بهت بدن ضرر نمیکنی
    آره خدا کنه بتونم دفاع اولیه رو قبل آموزشی انجام بدم که این دو ماه آموزشی زمان مرده ای باشه که صرف کاغذ بازی دفاع ثانویه بشه.

منم 19 ماه میخوام دیگه
    18 هم بدن راضیم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط saman01111 نمایش پست ها
    آره خدا کنه بتونم دفاع اولیه رو قبل آموزشی انجام بدم که این دو ماه آموزشی زمان مرده ای باشه که صرف کاغذ بازی دفاع ثانویه بشه.

منم 19 ماه میخوام دیگه
    18 هم بدن راضیم
    دقیقا اگر تونستی قبل آموزشی دفاع کن 2 ماه آمورشی واسه کمیسیون ثانویه
    یک هفته بعد آموزشی هم یگانت مشخص میشه
    کمیسیون ثانویه که برگزار بشه 10 روز بعد کسریت تو برگه سفید ثبت میشه
    برگه سفید میبری نیرو انسانی یگانت اونجا هم نامه میزنن که ترخصیت کنن تمام

من یه سوال دارم. اگه امریه هم باشی می تونی از پروژه کسری استفاده کنی ؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط m_architect نمایش پست ها
    من یه سوال دارم. اگه امریه هم باشی می تونی از پروژه کسری استفاده کنی ؟
    گرفتن کسری حین امریه بسته به نظر و اجازه از ارگان امریه دهنده داره

Junior Member

سلام دوستان...
    من یه سوال داشتم: کسی میدونه مسئول اصلی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برای تعیین میزان کسری خدمت پروژه‌ها، کی هست؟ منظورم رییس یا فرمانده اونجاست...

Junior Member

دوستان من یه سوال دیگه هم داشتم...
    من یه پروژه نظامی انجام دادم واسه مالک اشتر، تقریبا 10 ماه روش وقت گذاشتم و قرار بود یک نمونه آزمایشگاهی ساخته بشه که نشد و تمام پروژه شبیه‌سازی شد. الان مدیر پروژه من گفته با این کارت من میتونم تا 14 ماه واست کسری بگیرم ولی خوب رو کارت مانور بدی. منم تا تونستم پایان نامه قوی نوشتم (حدود 550 صفحه). الانم سربازم و نامه اتمام کارم 16 فروردین میخوره. البته شبیه‌سازی با 7 یا 8 تا نرم افزار تخصصی انجام شده و حجم کار خیلی زیاده و نتایج خیلی خوبی گرفته شده... ضمن اینکه 3 تا مقاله داخلی هم از این پروژه دادم... منم تا آخر فروردین 14 ماه از خدمتم بیشتر نمیمونه...
    حالا به نظرتون من میتونم حداقل 12 ماه کسری بگیرم با این شرایط؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)