صفحه 9 از 740 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    سلام دوستان. امروز از سازمان صنایع دفاعی با من تماس گرفتن گفتن بیا واست پروژه تعریف کنیم. یه نرم افزار باید بنویسم. از طرفی هم قبلا با صاایران صحبت کرده بودم قرار شد تا آخر ماه رمضون پروپوزال بدم بهشون. پروژه صاایران در راستای تز ارشدم هست که دوست دارم انجام بدم. اما این یکی پروژه هم به نظر ساده هست و حیفه انجام ندم. حالا چی کار کنم که هر دو رو انجام بدم؟ تداخل مشکلی به وجود نمیاره؟ اگه بگم تاریخ همکاری رو طوری بزنن که تداخل نکنه قبول میکنن؟ چی کار کنم؟ توروخدا سریعتر جواب بدید باید امروز بهشون جواب بدم!
    دوتا پروژه همزمان از نظر ب ن ن م ممنوعه
    تنها راهش اینه که با سازمانت صحبت کنی تاریخ پروژه رو طوری بزنه با اون پروژه ات همپوشانی نداشته باشه
    موفق باشید

دوستان سلام
    من 4 ماه پیش از طرف بنیاد نخبگان پذیرفته شدم و به ب ن ن م معرفی شدم ولی تا حالا هیچ سازمانی پیدا نکردم که پروژه عمرانی تعریف کنه، واقعا اعصابم به هم ریختس چون 4 ماه گذشته و هیچی!!!
    اگر کسی سازمانی را سراغ داره که پروژه عمرانی تعریف کنه و ترجیحا اصفهان باشه ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh_3n نمایش پست ها
    دوستان سلام من از طرف بنیاد برای انجام پروژه جایگزین خدمت تایید شدم و الان از طرف ب ن ن م برای انجام پروژه جایی معرفی شدم و اونها گفتن یکی دو هفته دیگه جواب میدن. از طرفی یه کار پاره وقت پیدا کردم و اونها یه نامه میخوان که تایید کنه از لحاظ خدمت مشکل ندارم. دوستان میدونن که این نامه رو باید از کجا بگیرم؟ از ب ن ن م یا اون جایی که پروژه کار میکنم؟ الان نامه رو میدن و یا باید صبر کنم تا پروژه شروع شه بعد بگیرم؟ ممنون
    از ب ن ن م باید بگیرید قبل از تعریف پروژه هم می تونید بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط salamoalayk نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من 4 ماه پیش از طرف بنیاد نخبگان پذیرفته شدم و به ب ن ن م معرفی شدم ولی تا حالا هیچ سازمانی پیدا نکردم که پروژه عمرانی تعریف کنه، واقعا اعصابم به هم ریختس چون 4 ماه گذشته و هیچی!!!
    اگر کسی سازمانی را سراغ داره که پروژه عمرانی تعریف کنه و ترجیحا اصفهان باشه ممنون میشم.
    بستگی داره گرایشتون چی باشه. اگه سازه باشید دانشگاه مالک اشتر اصفهان پروژه داره. اگه گرایشتون آب باشه از شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو هم می تونید پروژه بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    بستگی داره گرایشتون چی باشه. اگه سازه باشید دانشگاه مالک اشتر اصفهان پروژه داره. اگه گرایشتون آب باشه از شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو هم می تونید پروژه بگیرید
    گرایشم خاک و پی هست. اتفاقا اول منو به دانشگاه مالک اشتر معرفی کردن ولی گفتن کلا برای عمران پروژه ندارن. نمیدونم شاید چون تلفنی تماس گرفتم جواب درستی ندادن.
    حالا شما هر جایی که سراغ داری برای عمران پروژه هست معرفی کنین. خیلی ممنون.

Junior Member

سلام دوستان. من دنبال لیستی از سازمان هایی هستمم که برای بنیاد نخبگان نیروهای مسلح پروژه و کسری میدن. کجا می تونم چنین لیستی پیدا کنم؟

Junior Member

سلام دوستان.
    معیار و ملاک سازمان هایی که برای یه پروژه کسری میدن چیه؟
    من رفتم از سازمان صنایع دفاعی پروژه گرفتم صحبت 10 ماه کسری رو با من کردند ولی گفتند که ما از تو پروژه رو دو سه ماهه میخوایم. بعد موقع پُر کردن اطلاعات شناسایی و پروپوزال و اطلاعات پروژه زمان پروژه رو 3 ماه نوشتم. یه نفر دیگه که اونجا بود گفت خب پس سه ماه هم بهت کسری میدیم!!! آخه این چه معنی ای میده؟ پروژه بسیار سنگینه و حداقل 12 ماه زمان می بره ولی من با یه تیم میخوام 3 ماهه جمعش کنم بعد باید 3 ماه بهم کسری بدن؟ بعدش اون فُرم رو گرفتم و زمان تخمینی رو به 10 ماه تغییر دادم. این ها واقعا ملاکشون چیه؟؟؟ نکنه بعداً دبه کنن؟؟؟
    منم دیگه چاره ای ندارم چون نامه ام رو زدن پس باید کار رو واسشون انجام بدم...

Junior Member

سلام
    ببخشید از دوستان کسی هست که ادرس و شماره تلفن ارگان هایی که تو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح واسه پروژه کسری خدمت اسمشون زده داشته باشه و اینجا بنویسه برام.
    اخه الان حین خدمت هستم و مرخصی ندارم بتونم حضوری اونجا برم...
    ممنون

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. دوستان من الان سربازم و توی پادگان خیلی واسم سخت می گذره. خواستم بدونم پروژه های کسری ای هست که بتونم بگیرم و تا زمان انجام اون پروژه کسری اجازه بدن که از پادگان بیام بیرون؟ از کسی شنیدم که همچین پروژه هایی هست حالا شما اطلاعات بهتری دارید؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mtmoradi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میدونم ممکنه قبلا پرسیده باشن ولی اگه جوابمو بدین ممنون میشم

من فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته عمران هستم، سوالم اینه که آیا هیچ راهی هست که من بتونم با مدرک کارشناسی هر گونه کسری خدمتی از پروژه بگیرم؟؟؟
    چون قبلا جایی خوندم که با مدرک کارشناسی هم میشه بعد از اعزام، برای یگان محل خدمت پروژه انجام داد.

از هر گونه راهنمایی دوستان صمیمانه ممنون خواهم بود.

سلام
    بعد از اعزام رو نميدونم، اما تا اونجايي كه من خبر دارم، چه بنياد ملي نخبگان، چه بنياد نخبگان نيروهاي مسلح، به كارشناسي پروژه نميده. يا دانشجوي ارشد، يا فارغ التحصيل ارشد يا دانشجوي دكتري.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)