صفحه 91 از 740 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141191591 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffhone64 نمایش پست ها
    من فقط نارت این هستم که باید میگفتم 16 ماه از خدمتم مونده تا زیاد کم نشه.حالا که گفتم 15 ماه مونده انها بیشتر کم میکنند.
    کسری ها جوری میدن که بیشتر از مدت خدمتت نباشه
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    کسری ها جوری میدن که بیشتر از مدت خدمتت نباشه
    این مدت زمان باقیمانده تاثیری در روند کسری نهایی تایید شده دارد.

Junior Member

دوستان در مورد موضوعی که مطرح کردم نظری ندارن؟ مساله مهمیه. یعنی اگه این جوری باشه یابد این تاپیک رو کلا ببندیم. به یه مرکز نظامی دیگه هم زنگ زدم اون هم گفت که کسری خدمت از طریق انجام پروژه های نظامی کلا لغو شده. از اسفند ۹۳ لغو شده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرا

سلام دوستان من امروز ب ن ن م بودم، مستقیما از جانشین رییس بنیاد شنیدم که دستورالعمل جدید سال 94 از طرف رهبری به اونا اعلام میشه و خودشونم در جریان جزئیات جدید نیستند. این دستور اردیبیهشت ابلاغ میشه. پس شایعات زیاد این روزها رو جدی نگیرید.

Junior Member

سلام دوستان، برای یکی از دوستام میخام بدونم که آیا میشه آموزشی رو از طریق بسیج رفت و برای بقیش هم کسری خدمت گرفت از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح؟ یا این دو برای جاهای متفاوتی محسوب میشن؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinHH نمایش پست ها
    سلام دوستان، برای یکی از دوستام میخام بدونم که آیا میشه آموزشی رو از طریق بسیج رفت و برای بقیش هم کسری خدمت گرفت از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح؟ یا این دو برای جاهای متفاوتی محسوب میشن؟

ممنون
    متوجه نشدم آموزشی از طریق بسیج یعنی چی؟ کسری خدمت منظورتون پروژه کسری هستش یا پروژه جایگزین خدمت؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط new1964 نمایش پست ها
    دوستان در مورد موضوعی که مطرح کردم نظری ندارن؟ مساله مهمیه. یعنی اگه این جوری باشه یابد این تاپیک رو کلا ببندیم. به یه مرکز نظامی دیگه هم زنگ زدم اون هم گفت که کسری خدمت از طریق انجام پروژه های نظامی کلا لغو شده. از اسفند ۹۳ لغو شده.
    نه برادرِ من!
    لطفا با انتقال شایعات بچه ها رو بیخود نگران نکنید |:

من همین دیروز برای گزارش و تعیین وقت دفاع از پروژه کسرخدمتم به مرکز دفاعی که از اونجا پروژه برداشتم رفتم! ازشون پرسیدم گفتند هنوز هیچ خبری مبنی بر لغو کسری ها بهشون ندادن!! فقط باید منتظر موند و دید دستورالعملی که از اردیبهشت بهشون اعمال میکنند چیه دقیقا!! (چون حکم رهبری در مورد کسرخدمت تا پایان 93 بود و این لزوما دلیلی بر عدم تمدیدش نیست!)

من میگم به فرض هم که پروژه رو بردارن (مثل دهها تصمیم ظالمانه دیگه ای که تو این سالهای اخیر در مورد خدمت سربازی تحصیلکرده ها گرفتن و کسی صداش درنیومد |: ) ، اگه بخوان بردارن بمیدارن! این که ما خودمون با دستهای خودمون بیایم و این شایعات رو اشاعه کنیم و بهشون دامن بزنیم، چه کمکی به حال ما میکنه!! قدمی که از قدم برنمیداریم، دیگه تیشه به ریشه همین آب باریکه هم نزنیم! |: من که سربازیم داره با کسرخدمت تموم میشه، به خاطر خودتون میگم اینو که تو دردسر نیافتین با این کارهاتون !! |:

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد

سلام دوستان
    بنده یه کتاب ترجمه کردم و توی اسفند ماه بردم به ارگانی که ازش پروژه رو گرفتم تا کارای بررسی و تاییدش انجام بشه. حالا که بهشون زنگ زدم، طرفی که مسئول کارای ترجمس به من میگه تا 7-8 ماه دیگه این پروسه طول میکشه و دستم بنده. من حس میکنم میخان من رو بدوونن... چون فکر میکنم طرف با من لج افتاده. میخام بدونم آیا پروسه انقدر طول میکشه؟ یعنی یه کتاب 200 صفحه ای انقدر طول داره؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط poopi77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یه کتاب ترجمه کردم و توی اسفند ماه بردم به ارگانی که ازش پروژه رو گرفتم تا کارای بررسی و تاییدش انجام بشه. حالا که بهشون زنگ زدم، طرفی که مسئول کارای ترجمس به من میگه تا 7-8 ماه دیگه این پروسه طول میکشه و دستم بنده. من حس میکنم میخان من رو بدوونن... چون فکر میکنم طرف با من لج افتاده. میخام بدونم آیا پروسه انقدر طول میکشه؟ یعنی یه کتاب 200 صفحه ای انقدر طول داره؟

ممنون
    خیر نباید اینقدر طول بکشه پیگیر کاراتون باشید 200 صفحه 2 تا 3 ماه کسری باید براتون رد کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

دوستان من امروز دانشگاه امام حسین بودم میخواستم پروژه بگیرم گفتند مصوبه دادن بهشون از 20 اسفند دیگه کسی رو نگیرن..طرف میگفت پروژه ریخته ما هم میخوایم بدیم ولی بهمون از طرف ب ن ن م اجازه ندادند و منتظر مصوبه جدید هستیم..گفت احتمالا اردیبهشت یا خرداد میاد مصوبه جدید..
    این آخرین خبری بود که همین امروز داغ داغ رسید دستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)