صفحه 96 از 740 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105106146196596 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ممنون و معذرت خواهی....
    من واقعیت یکم گنگ بودم.......حالادوستانی که تجربه دارن برا رشته های شیلات و محیط زیست سازمانی هستش تو اون لیست؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    ممنون و معذرت خواهی....
    من واقعیت یکم گنگ بودم.......حالادوستانی که تجربه دارن برا رشته های شیلات و محیط زیست سازمانی هستش تو اون لیست؟؟؟
    لیستش خیلی طولانیه من فکر کنم بیشتر از 30 یا 40 ارگان هستش بهتره که خودتون مراجعه کنید و با تمام اون ارگان ها تماس بگیرید
    حتی اگر برای رشته شما پروژه نبود اگر زبان انگلیسی خوب هست میتوانید پروژه های ترجمه انجام بدید
    http://www.openedus.com/
    سایت بالا سایت کسر خدمت دانشگاه امام حسین هستش که پروژه ترجمه هم دارند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

ممنونم....خیلی امیدوارم کردین به هر حال ممنون...حداکثر کسر خدمت چقکنندره؟اینو خودشون مشخص میکنن یا نه؟برا ترجمه چطور؟؟2 تا میشه پروژه گرفت؟؟ممنون و تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Esteglal نمایش پست ها
    ممنونم....خیلی امیدوارم کردین به هر حال ممنون...حداکثر کسر خدمت چقکنندره؟اینو خودشون مشخص میکنن یا نه؟برا ترجمه چطور؟؟2 تا میشه پروژه گرفت؟؟ممنون و تشکر
    بله میزان کسری سازمان پروژه دهنده بسته به پروژه ای که داده میشه مشخص میکنه برای ترجمه هم معمولا برای هر 100 صفحه یک ماه کسری در نظر گرفته میشه
    در مورد گرفتن دو پروژه هم باید بگم تا آخر سال 93 میشد دو تا پروژه گرفت اما بخشنامه برای سال 94 هنوز اعلام نشده و اینکه باز هم دوتا پروژه میمونه یا نه معلوم نیست
    در مورد حداکثر کسری شما میتوانید تا میزان کل خدمتتون به جز دوره آموزشی کسری خدمت بگیرید

Junior Member

واقعاً خيلی توهين آميز برخورد ميکنن. مخصوصاً برای وقت دفاع دادن مجبوري از ساعت 3 صبح اونجا باشی تا شايد بتونی وقت بگيری.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط victor34 نمایش پست ها
    واقعاً خيلی توهين آميز برخورد ميکنن. مخصوصاً برای وقت دفاع دادن مجبوري از ساعت 3 صبح اونجا باشی تا شايد بتونی وقت بگيری.
    برخوردشون نمیشه گفت بد است. نمیدونم اونجا تشریف بردید یا نه حجم پرونده ها و حجم مراجعین بسیار بالاست یک مجموعه با پرسنل بسیار محدود پرونده های کل کشور دارن بررسی میکنن
    از پروژه های کسر خدمت تا پروژه های جایگزین خدمت بنیاد ملی نخبگان اینه که باید بهشون حق داد
    در مورد وقت دفاع روزی 20 نفر ظرفیت ثبت نام برای دفاع دارند و چون ظرفیت بسیار محدود هستش شما باید از صبح زود اونجا باشی که بتونی جزء اولین نفرات باشی که وارد سازمان میشی

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره برای پروژه کسری خدمت از شهرستان هم میشه اقدام کرد؟ من میخام از شیراز پیگیری کنم ولی تو نت هرچی زدم هیچ آدرسی پیدا نشد

Junior Member

بله متاسفانه، من هم امروز اونجا بودم میخواستم وقت دفاع بگیرم گفت 5 صبح باید اونجا باشی!!! اما ساعت 3 رو نشنیدم!>!> چرا واقعا اینطوریه؟؟؟ من که همه کارهام رو انجام دادم و برای وقت گرفتن که نباید اینقدر الاف بشم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandt65 نمایش پست ها
    بله متاسفانه، من هم امروز اونجا بودم میخواستم وقت دفاع بگیرم گفت 5 صبح باید اونجا باشی!!! اما ساعت 3 رو نشنیدم!>!> چرا واقعا اینطوریه؟؟؟ من که همه کارهام رو انجام دادم و برای وقت گرفتن که نباید اینقدر الاف بشم...
    سلام
    آیا وقت دفاع را برای همان روز می خواستی ؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandt65 نمایش پست ها
    چون روزی 20 نفر بیشتر وقت دفاع نمیتونن بگیرن و هرکی زودتر بیاد وقت دفاع بهش میرسه و وقتی لیست 20 نفره پر شده دیگه هرکی بیاد بهش وقت نمیدن
    با توجه به اینکه الان بنیاد یخورده خلوت تره فکر کنم 5 اونجا باشی خوبه من خودم قبل عید وقت دفاع میخواستم و چون آخر سال هم بود بنیاد خیلی خیلی شلوغ بود
    یک روز ساعت 4.30 رفتم نوبت بهم نرسید و روز بعد ساعت 3 دم در بودم تا نفر اول باشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)