صفحه 97 از 740 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147197597 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    چون روزی 20 نفر بیشتر وقت دفاع نمیتونن بگیرن و هرکی زودتر بیاد وقت دفاع بهش میرسه و وقتی لیست 20 نفره پر شده دیگه هرکی بیاد بهش وقت نمیدن
    با توجه به اینکه الان بنیاد یخورده خلوت تره فکر کنم 5 اونجا باشی خوبه من خودم قبل عید وقت دفاع میخواستم و چون آخر سال هم بود بنیاد خیلی خیلی شلوغ بود
    یک روز ساعت 4.30 رفتم نوبت بهم نرسید و روز بعد ساعت 3 دم در بودم تا نفر اول باشم
    سلام
    می شه برای وقت دفاع یک روز را برای دفاع مشخص کنیم یا باید بریم صف تشکیل بدیم اگه نوبتم شد می تونم دفاع کنم در غیر این صورت نمی تونم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic90 نمایش پست ها
    سلام
    می شه برای وقت دفاع یک روز را برای دفاع مشخص کنیم یا باید بریم صف تشکیل بدیم اگه نوبتم شد می تونم دفاع کنم در غیر این صورت نمی تونم؟
    صبح که میری بله صف تشکیل میشه برگه ورود میگیرید که شماره داره و ساعت 8 که بنیاد شروع به کار کرد شماره هارو به ترتیب میخونن
    وقت دفاع رو یکی از پرسنل اونجا میده با توجه به وقت خالی و میزان خدمت باقی مانده شما ( اگر سرباز باشی) و ...
    نوبت برای اون روز نمیدن مثلا یک هفته بعد نوبت بهت میدن بعد روزی که میری واسه دفاع همون اول قبل اینکه شماره های اون روز بخونن
    نفراتی که دفاع دارن جدا میکنن که به ترتیب برن دفاع کنن
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

صبح که میری بله صف تشکیل میشه برگه ورود میگیرید که شماره داره و ساعت 8 که بنیاد شروع به کار کرد شماره هارو به ترتیب میخونن
    وقت دفاع رو یکی از پرسنل اونجا میده با توجه به وقت خالی و میزان خدمت باقی مانده شما ( اگر سرباز باشی) و ...
    نوبت برای اون روز نمیدن مثلا یک هفته بعد نوبت بهت میدن بعد روزی که میری واسه دفاع همون اول قبل اینکه شماره های اون روز بخونن
    نفراتی که دفاع دارن جدا میکنن که به ترتیب برن دفاع کنن
    ممنون دوست عزیز پس اون ساعت 5 صبح و 4/30 چیه پس؟ من متوجه نشدم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

ممنون دوست عزیز پس اون ساعت 5 صبح و 4/30 چیه پس؟ من متوجه نشدم
    دوست من از ساعت 5 صبح دم در اونجا صف تشکیل میشه ساعت مشخص نداره هرکسی زودتر بیاد بعد از ساعت 6 به ترتیب میرن داخل برگه میگیرند
    بعد برگه ها به ترتیب شماره از ساعت 7.30 8 داخل ساختمان بنیاد خونده میشه

Junior Member

دوست من از ساعت 5 صبح دم در اونجا صف تشکیل میشه ساعت مشخص نداره هرکسی زودتر بیاد بعد از ساعت 6 به ترتیب میرن داخل برگه میگیرند
    بعد برگه ها به ترتیب شماره از ساعت 7.30 8 داخل ساختمان بنیاد خونده میشه
    اینکه برای بچه های شهرستانی مشکل ایجاد می کنه بخصوص که سرباز هم باشند طبق فرمایش شما تا 20 نفر رفت داخل برای وقت دفاع دیگه کسی را داخل نمی فرستند تا وقت دفاع بگیره.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

اینکه برای بچه های شهرستانی مشکل ایجاد می کنه بخصوص که سرباز هم باشند طبق فرمایش شما تا 20 نفر رفت داخل برای وقت دفاع دیگه کسی را داخل نمی فرستند تا وقت دفاع بگیره.
    نه اینطور نیست. ببینید همه رو داخل میفرستن چون همه که وقت دفاع نمیخوان بعضیا میخوان تشکیل پرونده بدن بعضی دفاع کنن بعضیا نامه ای پیگیری کنند یه سری هم کارهای اداری
    پروژه جایگزین خدمت دارند و ..... ولی چون معلوم نیست تو اون تعدادی که تو ساعت اول میان چند نفر برای وقت دفاع گرفتن میان اینه که هرچی زودتر بری بهتره
    بله متاسفانه برای بچه های شهرستان یخورده سخته اتفاقا روزی که من ساعت 3 اونجا بودم نفر دوم ساعت 3.20 اومد گفت من از اصفهان اومدم یک ساعت قبل
    رسیده بود ترمینال مستقیم اومده بود بنیاد. البته اون موقع بنیاد خیلی خیلی شلوغ بود الان فکر میکنم شما 5 یا 5.30 اونجا باشی بهت وقت دفاع میرسه

Junior Member

سلام؛
    ببخشید من هنوز برای دفاع نتونستم وقت بگیرم؛ فقط نامه پایان پروژه رو یکبار پیگیری کردم که زد تو سیستم گفتن اومده اما از جایی که پروژه گرفتی یک نامه دیگه باید بیاری،
    کلا برای تعیین تاریخ دفاع مدارک رو چک میکنن؟ یا خودمون قبلش باید چک کنیم؟
    مثلا بخواین بفهمیم پرونده مون اومده یا نه (چون من تو بنیاد تشکیل پرونده ندادم این رو میگم)...
    کلا نکات روز دفاع چیه؟ مثلا من 6 ماه کسری داشته باشم به احتمال زیاد چند ماه تصویب میشه؟ (نکنه 2 ماه بدن بدبخت کنن ما رو)
    ویرایش توسط ehsandt65 : April 15th, 2015 در ساعت 01:26 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

سلام و عرض احترام . دوستان من تقریبا ده صفحه اخر و فروم و خوندم . یه سری سوال واسم پیش اومده ممنون میشه راهنماییم کنین.
    من تاریخ اعزامم 1/4 هستش پروژه اولم و سال گذشته انجام دادم که مدیر پروژه 10 ماه کسری زد پروژه دومم هم شروع کردم و تا دو ماه دیگه تمام میشه به امید خدا.
    1- مدیر پروژه به من گفته بود که تمام مراحل دفاع و خودش شرکت می کنه و دیگه نیاز به حضور من نیست اما الان اینجا می خونم که بچه ها خودشون باید برن وقت بگیرن و جلسه دفاع تشکیل بدن. موضوع چیه دقیقا؟
    2-دوستان مطرح کردند که سعی کنیم پروزه کمتر از 6 ماه بخوره علتش چیه؟
    3-حالا اگه من خودم باید دفاع کنم جلسه دفاع چطوریه کسی از دوستان هست که بگه به چه شکلیه مثلار مثل دفاع ارشد یا راحتر یا سختر؟
    4- از کی باید برم وقت دفاع بگیرم بلافاصله بعد اتمام پروژه دوم یا اینکه خود سازمنی که الان هستم و دارم کار می کنم به من اعلام می کنند؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1084 نمایش پست ها
    سلام و عرض احترام . دوستان من تقریبا ده صفحه اخر و فروم و خوندم . یه سری سوال واسم پیش اومده ممنون میشه راهنماییم کنین.
    من تاریخ اعزامم 1/4 هستش پروژه اولم و سال گذشته انجام دادم که مدیر پروژه 10 ماه کسری زد پروژه دومم هم شروع کردم و تا دو ماه دیگه تمام میشه به امید خدا.
    1- مدیر پروژه به من گفته بود که تمام مراحل دفاع و خودش شرکت می کنه و دیگه نیاز به حضور من نیست اما الان اینجا می خونم که بچه ها خودشون باید برن وقت بگیرن و جلسه دفاع تشکیل بدن. موضوع چیه دقیقا؟
    2-دوستان مطرح کردند که سعی کنیم پروزه کمتر از 6 ماه بخوره علتش چیه؟
    3-حالا اگه من خودم باید دفاع کنم جلسه دفاع چطوریه کسی از دوستان هست که بگه به چه شکلیه مثلار مثل دفاع ارشد یا راحتر یا سختر؟
    4- از کی باید برم وقت دفاع بگیرم بلافاصله بعد اتمام پروژه دوم یا اینکه خود سازمنی که الان هستم و دارم کار می کنم به من اعلام می کنند؟
    با تشکر
    1-پروژه های با کسری بالای 9 ماه 2 تا دفاع داره دفاع اول خودت دفاع دوم استادت اگر کسری زیر 9 ماه باشه 1 دفاع اونم خودت
    2-الان پروژه کمتر از 9 ماه چون اگر کسری بالای 9 ماه باشه دفاع ثانویه داره ( همون دفاع دوم که برای استادته) که پروسش 1.5 تا 2ماه طول میکشه اینه که زیر 9 ماه میزنن که دفاع ثانویه نداشته باشه
    3-جلسه دفاع شما بسیار ساده است در حد 5 دقیقه داور یک نگاه به چکیدت میکنه چند سوال میپرسه که چی کار کردی موضوع چی بوده کجا بودی و .....
    4-بعد از اتمام پروژه دوم وقتی نامه هردو پروژه میبری بنیاد میتونی وقت دفاع بگیری اما اگر پروژه اول دفاع بکنی پروندت بسته میشه و برای پروژه دوم اجازه دفاع نمیدن
    برای همین باید پس از اتمام پروژه دوم هردو رو با هم ببری بنیاد وقت دفاع بگیری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

1-پروژه های با کسری بالای 9 ماه 2 تا دفاع داره دفاع اول خودت دفاع دوم استادت اگر کسری زیر 9 ماه باشه 1 دفاع اونم خودت
    2-الان پروژه کمتر از 9 ماه چون اگر کسری بالای 9 ماه باشه دفاع ثانویه داره ( همون دفاع دوم که برای استادته) که پروسش 1.5 تا 2ماه طول میکشه اینه که زیر 9 ماه میزنن که دفاع ثانویه نداشته باشه
    3-جلسه دفاع شما بسیار ساده است در حد 5 دقیقه داور یک نگاه به چکیدت میکنه چند سوال میپرسه که چی کار کردی موضوع چی بوده کجا بودی و .....
    4-بعد از اتمام پروژه دوم وقتی نامه هردو پروژه میبری بنیاد میتونی وقت دفاع بگیری اما اگر پروژه اول دفاع بکنی پروندت بسته میشه و برای پروژه دوم اجازه دفاع نمیدن
    برای همین باید پس از اتمام پروژه دوم هردو رو با هم ببری بنیاد وقت دفاع بگیری
    مرسی نیما با این اوصاف به نطرت میشه اون پروژه ده ماه و کمتر کنم؟ بع از اتمام پروژه دومم چقد طول میکشه تا چلسه دفاع تشکیل شه ؟ من میتونم تا قبل از اعزام دفاع کنم که کسری قبل خدمت معلوم شه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)