صفحه 99 از 740 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149199599 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

نقل قول نوشته اصلی توسط omidsolymani نمایش پست ها
    سلام ممنون از اطلاعات و دلسوزی برخی از دوستان حدودا 90درصد نوشته های دوستان را خوندم بنده دانشجوی ترم 3 حقوق خصوصی هستم در صورت تمدید بخشنامه جهت کسر خدمت ابتدا جهت توافق و دریافت موضوع باید به سازمان قضایی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح واقع در خیابان دکتر شریعتی مراجعه کنم؟ چون ساکن همدان هستم خواهشمندم با دقت بنده رو راهنمایی کنید تا در تهران سرگردان نباشم
    شما ابتدا بهتره به ب ن ن م مراجعه کنید چرا که اونجا لیست بیشتر از 30 ارگان نظامی پروژه دهنده موجود هستش و میتوانید اسامی و تلفن همه یادداشت کنید
    از خود همدان هم تلفنی با این مراکز تماس بگیرید و به یک ارگان بخصوص اکتفا نکنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsandt65 نمایش پست ها
    سلام؛
    ببخشید من هنوز برای دفاع نتونستم وقت بگیرم؛ فقط نامه پایان پروژه رو یکبار پیگیری کردم که زد تو سیستم گفتن اومده اما از جایی که پروژه گرفتی یک نامه دیگه باید بیاری،
    کلا برای تعیین تاریخ دفاع مدارک رو چک میکنن؟ یا خودمون قبلش باید چک کنیم؟
    مثلا بخواین بفهمیم پرونده مون اومده یا نه (چون من تو بنیاد تشکیل پرونده ندادم این رو میگم)...
    کلا نکات روز دفاع چیه؟ مثلا من 6 ماه کسری داشته باشم به احتمال زیاد چند ماه تصویب میشه؟ (نکنه 2 ماه بدن بدبخت کنن ما رو)
    ببخشید میتونم بپرسم شما چطوری پیگیری کردید ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

سلام دوستان بزرگوار دو سوال دارم.
    1- من یه پروژه 6 ماهه انجام دادم قبل عید بهمن دفاع کردم. و ظاهرن طبق فرمایشات ارگان کسری دهنده نامه من به بنیاد ارسال شده. سوال من اینه چطوری چک کنم که نامه من رسیده یا نه ؟ اگه نیاز به مراجعه حضوری هست چه ساعتی برم بهتره ؟
    2- من آموزشیم تموم شده و از اول اردیبهشت میرم جنوب کار میکنم به عنوان امریه. و سیستم اونجا 22 روز کار 8 روز مرخصی هست. چطوری میشه تو این 8 روز من هم وقت دفاع بگیرم و هم دفاع کنم ؟آیا اصلن امکانش هست ؟
    ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام
    ما نامه پایان کارمون 26 اسفند زده شد، هفته اول بعد سیزده فروردین هرچی به آب و آتیش زدم که این نامه بیاد توی پرونده نشد که نشد!
    به نظرتون الان رسیده برم پی گیرش بشم و تاریخ دفاع بزنم؟
    بخوام برم سراغ تاریخ دفاع باید 5 صبح برم؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    1- من یه پروژه 6 ماهه انجام دادم قبل عید بهمن دفاع کردم. و ظاهرن طبق فرمایشات ارگان کسری دهنده نامه من به بنیاد ارسال شده. سوال من اینه چطوری چک کنم که نامه من رسیده یا نه ؟ اگه نیاز به مراجعه حضوری هست چه ساعتی برم بهتره ؟
    2- من آموزشیم تموم شده و از اول اردیبهشت میرم جنوب کار میکنم به عنوان امریه. و سیستم اونجا 22 روز کار 8 روز مرخصی هست. چطوری میشه تو این 8 روز من هم وقت دفاع بگیرم و هم دفاع کنم ؟آیا اصلن امکانش هست ؟
    ممنون میشم جواب بدین
    1-با شماره نامه و تاریخ ارسال نامه به دبیرخانه بنیاد مراجعه کنید ببینید نامتون رسیده یا خیر
    2-توی اون 8 روز اول وقت قبل از 6 بنیاد باشید تا بهتون وقت دفاع بدن ظرفیت ثبت نام روزانه بنیاد 20 نفره

Junior Member

ممنون میشم جواب بدین

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. در حال حاضر سربازم. بنده نامه اتمام پروژم رو خود سازمانی که در آنجا پروژه انجام دادم برای بنیاد فرستاده. تاریخ ارسال نامه 4 اسفند 93 ولی شماره نامه رو به بنده ندادن. خود سازمان میگفت که جواب نامت ظرف یکماه از طرف بنیاد به سازمان میاد که چقدر از کسری رو قبول کردن ولی هنوز نیومده! بنظر شما دوستان بنده باید چیکارکنم؟ چطور میتونم نامه ام رو پیگیری کنم که آیا بدست بنیاد رسیده یانه؟ در ضمن حتما لازم هست که جلسه دفاع در بنیاد تشکیل شود! چون از خیلی از دوستان شنیدم جلسه دفاع در حد پنج دقیقه هست. کسری درنظرگرفته شده برای من در سازمان 7 ماه بوده. ممنون میشم دوستان عزیز راهنمای بفرمایند که چیکار باید کنم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط saleh2014 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان. در حال حاضر سربازم. بنده نامه اتمام پروژم رو خود سازمانی که در آنجا پروژه انجام دادم برای بنیاد فرستاده. تاریخ ارسال نامه 4 اسفند 93 ولی شماره نامه رو به بنده ندادن. خود سازمان میگفت که جواب نامت ظرف یکماه از طرف بنیاد به سازمان میاد که چقدر از کسری رو قبول کردن ولی هنوز نیومده! بنظر شما دوستان بنده باید چیکارکنم؟ چطور میتونم نامه ام رو پیگیری کنم که آیا بدست بنیاد رسیده یانه؟ در ضمن حتما لازم هست که جلسه دفاع در بنیاد تشکیل شود! چون از خیلی از دوستان شنیدم جلسه دفاع در حد پنج دقیقه هست. کسری درنظرگرفته شده برای من در سازمان 7 ماه بوده. ممنون میشم دوستان عزیز راهنمای بفرمایند که چیکار باید کنم.
    شما وقتی نامت رسید بنیاد باید بری وقت دفاع بگیری دفاع که کردی 5 روز بعد معلوم میشه از اون 7 ماه چقدر بهت میدن
    3روز بعدش تو برگه سفیدت کسریت ثبت میشه بعدش برگه سفید میبری نیروی انسانی یگانت

Junior Member

ببخشید میتونم بپرسم شما چطوری پیگیری کردید ؟
    رفتم تو اتاق کسری سربازه کد ملی من رو زد تو سیستم گفت فقط یک نامه اتمام بیار با سی دی... وقت بگیر برای دفاع... متاسفانه هنوز نتونستم وقت بگیرم... حتی گفت نامه اتمام اومده ولی خودت هم باید دستی بیاری!!!

Junior Member

سلام
    یک سوال خیلی فنی
    توی جلسه دفاع اولیه که خودمون میریم، طرف چکیده مارو میخونه؟ منظورم اینه نگاه محتویات سی دی میکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط saman01111 نمایش پست ها
    سلام
    یک سوال خیلی فنی
    توی جلسه دفاع اولیه که خودمون میریم، طرف چکیده مارو میخونه؟ منظورم اینه نگاه محتویات سی دی میکنه؟
    محتویات سی دی از قبل چک میشه
    سرجلسه دفاع داور فقط چکیده میخونه بر مبنای اون ازت چند تا سوال میپرسه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)