صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: کنسل شدن امتحان GRE کامپیوتری سنتر دانشگاه صنعتی اصفهان

ApplyAbroad Veteran

Angry کنسل شدن امتحان GRE کامپیوتری سنتر دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام،
    همین الان ای تی اس به من ایمیل زده و تاریخ امتحان را از 25 سپتامبر یعنی پس فردا را انتقال داده به 12 اکتبر علامه سخن تهران. کل برنامه های منو ریختن بهم. اصلا حرفی از کنسل شدن نزدن. بچه پر رو ها خودشون انتخاب کردن. اصلا حذف کردن تاریخ دانشگاه صنعتی را از روی سایت انگار نه انگار که 25 سپتامبری هم بوده. تکلیف چیه دوستان؟؟؟؟؟؟ بیاید یه حرکتی بکنیم. من نمیتونم توی این تاریخ برم تهران.

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن امتحان GRE کامپیوتری سنتر دانشگاه صنعتی اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام،
    همین الان ای تی اس به من ایمیل زده و تاریخ امتحان را از 25 سپتامبر یعنی پس فردا را انتقال داده به 12 اکتبر علامه سخن تهران. کل برنامه های منو ریختن بهم. اصلا حرفی از کنسل شدن نزدن. بچه پر رو ها خودشون انتخاب کردن. اصلا حذف کردن تاریخ دانشگاه صنعتی را از روی سایت انگار نه انگار که 25 سپتامبری هم بوده. تکلیف چیه دوستان؟؟؟؟؟؟ بیاید یه حرکتی بکنیم. من نمیتونم توی این تاریخ برم تهران.
    سلام دوست عزیز
    من 25 اکتبر امتحانمه، یعنی ممکنه واسه ما هم کنسل بشه؟
    من امتحان تافلم که 19 مهر دانشگاه صنعتی بود کنسل شد، الان همینم مونده که بگن جی آر ای هم کنسله. مثل اینکه این سنتر از اساس ایراد داره. من واقعأ برای اعتراض هستم، اینها آینده و زندگی همه ماهارو به مسخره گرفتن و ما هم نشستیم تا هر تصمیمی دلشون میخواد واسمون بگیرن.

ApplyAbroad Veteran

تمام حرصم از اینه که اول زده بودم تهران بعد یهو سنتر صنعتی اصفهان اعلام کرد که جی آر ای برگزار میکنه. منم 50 دلار دادم و سنتر را تغییر دادم. الانم دیگه جا نداره.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من 25 اکتبر امتحانمه، یعنی ممکنه واسه ما هم کنسل بشه؟
    من امتحان تافلم که 19 مهر دانشگاه صنعتی بود کنسل شد، الان همینم مونده که بگن جی آر ای هم کنسله. مثل اینکه این سنتر از اساس ایراد داره. من واقعأ برای اعتراض هستم، اینها آینده و زندگی همه ماهارو به مسخره گرفتن و ما هم نشستیم تا هر تصمیمی دلشون میخواد واسمون بگیرن.
    شما یه ایمیلی بزن بهشون ببین 25 اکتبر را هم کنسل میکنن. من میدونستم که تافل 14 سپتامبر کنسل شده اما فکر میکردم اشکال فنی بوده. نمیدونستم تا 19 مهر کنسل شده وگرنه یه فکر دیگه میکردم.

شما یه ایمیلی بزن بهشون ببین 25 اکتبر را هم کنسل میکنن. من میدونستم که تافل 14 سپتامبر کنسل شده اما فکر میکردم اشکال فنی بوده. نمیدونستم تا 19 مهر کنسل شده وگرنه یه فکر دیگه میکردم.
    تاریخهای اصفهان تا جایی که میدونم کنسل شدن البته تافل ها. امشب شما اولین نفری بودید که خبر کنسلی جی آر ای رو هم دادید که البته فکرشو میکردم واسه جی آر ای هم این اتفاق بیافته. من حتمأ ایمیل میزنم و پیگیری میکنم و بعد خبرشو همینجا میذارم.

Junior Member

سلام،
    عجب وضع بدی شده! گفتم اصفهان امتحان میدم راحت و خوب، یارو ایمیل زده عقب انداخته 6 اکتبر، تهران، امیربهادر!

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام
    این دیگه چه وضعیتیه؟؟؟؟؟
    خانم من هم الان از شهرستان رفته اصفهان که 25 ام امتحان بده.....همین ایمیل رو واسش فرستادند و نوشتند....

Test Date: Sunday, October 12, 2014
    Appointment Time: 10:00 AM Local Time. Plan to be at the test center for approximately 5 hours.
    Test Center: Tehran Institute of Technology Valieasr Ave (Dibagaran Tehra,
    No. 3 Ebnesina St. Between Beheshti and Motah
    Valieasr Ave.
    TEHRAN

.
    ویرایش توسط farsam1984 : September 24th, 2014 در ساعت 06:23 AM

ApplyAbroad Veteran

به این میگن مردم آزاری. من یه نصیحت دوستانه میکنم به همه دوستانی که قصد دارن توی این سنتر امتحان GRE (یا تافل) بدن. همونطور که دوستمون گفتن ETS آزمون های تافل دانشگاه صنعتی را هم کنسل کرده و با توجه به اینکه خیلی دیر خبر کنسل شدن را میدن، دوستان خودشون 50 دلار بدن تاریخ و زمان را عوض کنن و امتحان را بندازن تهران چون آزمون های تهران درصد احتمال کنسل شدن امتحان پایین است (الان یه چندتایی جا هست). مخصوصا دوستانی که اواسط یا اواخر نوامبر دارن یه مقدار هشیار باشن که اگه امتحان کنسل شد دیگه سنتری توی ایران پیدا نمیکنن که جایگزین کنند. بعدش دو راه براشون میمونه یا برن خارج امتحان بدن یا امسال را از دست میدن. اینم نصیحت بنده بود.

پ.ن.من امروز به دانشگاه صنعتی زنگ میزنم و دلیل را میپرسم. احتمالا به ETS هم نامه بزنم. لازم هست که همه دوستانی که دانشگاه صنعتی امتحان دارن ( هر تاریخی) همکاری کنن. از ما که گذشت حداقل امتحان بقیه کنسل نشه.

من امتحانم 30 نوامبر صنعتی اصفهان هست اگه کنسل کنن بندازن توی دسامبر که دیگه واسه من فایده نداره همون 30 نوامبرم دیر بود مجبور شدم ثبت نام کنم حالا تافل رو کنسل کردن من آمل ثبت نام کردم دوباره واسه جی آر ای هم میخوان آواره ی یه شهر دیگه کنن ما رو الانم که تاریخهای آخر نوامبر پره، 50 دلار هم کم نیست هر چند اگه بخوایم بریم شهر دیگه هم خرجش زیاده

تمام حرصم از اینه که اول زده بودم تهران بعد یهو سنتر صنعتی اصفهان اعلام کرد که جی آر ای برگزار میکنه. منم 50 دلار دادم و سنتر را تغییر دادم. الانم دیگه جا نداره.
    فکر کنم اگه به ای تی اس بگین 50 دلارتون رو پس بدن، در مورد تاریخها نمیدونم باید چیکار کرد

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)