صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: کنسل شدن امتحان GRE کامپیوتری سنتر دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : کنسل شدن امتحان GRE کامپیوتری سنتر دانشگاه صنعتی اصفهان

من زنگ زدم صنعتی اصفهان گفتن ما در حال رفع مشکل هستیم احتمالا امتحان های نوامبر رو برگزار کنیم.

سلام دوستان
    من امتحان تافلم که کنسل شد بهم یه ووچر دیگه دادن ولی الان میبینم واسه دوستمون ienjf2 خود ای تی اس سر از خود یه سنتر دیگه یه تاریخ دیگه رو اعلام کرده. خوب به این فکر نمیکنن که شاید طرف نتونه اصلأ توی اون تاریخ بره امتحان بده اونم توی یه شهر دیگه و شاید اصلأ این شخص توی این تاریخ یه کار خاص و مهم داشته باشه. دلیل این چی میتونه باشه؟ اگه بگیم شاید اون موقع واسه تافل سنترهای دیگه جا نداشتند که ای تی اس این کارو کنه، که این احتمال رد میشه چون کلی تاریخ اون موقع توی شهرهای دیگه باز بود. ممکنه به این خاطر باشه که جی آر ای رو با ووچر نمیشه ثبت نام کرد؟ چون من خودم تا حالا چیزی به اسم ووچر جی آر ای نشنیدم.ممکنه به این خاطر یه سنتر رو خودشون انتخاب میکنن.
    من به ای تی اس ایمیل زدم حالا که میخوان امتحانهارو کنسل کنن، حداقل این حق رو بهمون بدن که تاریخ و سنتر امتحان بعدیمون رو خودمون انتخاب کنیم. چون اونا که از شرایط ما خبر ندارن. امیدوارم جواب درست حسابی بهم بدن و یه فکری واسه این قضیه بکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ILU نمایش پست ها
    من زنگ زدم صنعتی اصفهان گفتن ما در حال رفع مشکل هستیم احتمالا امتحان های نوامبر رو برگزار کنیم.
    میشه بفرمایید با چه شماره ای تماس گرفتید؟ چون من و ienjf2 که از صبح هرچی زنگ میزنیم کسی جواب نمیده.
    بعدشم دوست عزیز الکی دلتون رو به این صحبتها خوش نکنید. روزی که اولین امتحان تافل این سنتر کنسل شد، من تماس گرفتم گفتند که داریم مشکل رو رفع میکنیم و امتحانها به روال قبل برمیگرده. ولی آیا برگشت؟؟؟!!!! نه تنها چیزی درست نشد و چند روز بعدش خبردار شدم که امتحان خودمم کنسل شده بلکه دیدم هر دم ازین باغ بری می رسد و هر روز یکی دیگه میومد میگفت امتحان منم فلان تاریخ کنسل شد. اینجور که معلومه این سنتر دیگه درست بشو نیست. پس بهتره واسه آیندتون تصمیم اساسی بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    میشه بفرمایید با چه شماره ای تماس گرفتید؟ چون من و ienjf2 که از صبح هرچی زنگ میزنیم کسی جواب نمیده.
    بعدشم دوست عزیز الکی دلتون رو به این صحبتها خوش نکنید. روزی که اولین امتحان تافل این سنتر کنسل شد، من تماس گرفتم گفتند که داریم مشکل رو رفع میکنیم و امتحانها به روال قبل برمیگرده. ولی آیا برگشت؟؟؟!!!! نه تنها چیزی درست نشد و چند روز بعدش خبردار شدم که امتحان خودمم کنسل شده بلکه دیدم هر دم ازین باغ بری می رسد و هر روز یکی دیگه میومد میگفت امتحان منم فلان تاریخ کنسل شد. اینجور که معلومه این سنتر دیگه درست بشو نیست. پس بهتره واسه آیندتون تصمیم اساسی بگیرید.
    03133915332
    آره حق با شماست ولی 5 دسامبر دیره آخه همه هم بهم میگن چرا از اول تهران ثبت نام نکردی، اخه من کف دستم رو که بو نکرده بودم! وقتی تو شهر خودم داره امتحان برگزار میشه چرا باید شهر دیگه ثبت نام می کردم

دوستان عزیز سلام
    ظاهرأ مشکلات سنتر اصفهان برطرف شده چون امروز تاریخهای قبلی امتحانات تافل این سنتر که کنسل شده بودند، دوباره باز شده و میشه ثبت نام کرد. به احتمال زیاد امتحانات جی آر ای تاریخهای آتی هم کنسل نمیشن دیگه. البته اینها حدسیات خودم هست چون من با سنتر تماس نگرفتم. میتونید برای اطمینان بیشتر از مسئولینش سوال بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graduate-control

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_eghtesad نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    ظاهرأ مشکلات سنتر اصفهان برطرف شده چون امروز تاریخهای قبلی امتحانات تافل این سنتر که کنسل شده بودند، دوباره باز شده و میشه ثبت نام کرد. به احتمال زیاد امتحانات جی آر ای تاریخهای آتی هم کنسل نمیشن دیگه. البته اینها حدسیات خودم هست چون من با سنتر تماس نگرفتم. میتونید برای اطمینان بیشتر از مسئولینش سوال بفرمایید.
    من الان سایت چک کردم تاریخا باز نبود.میشه بگین از کجا دیدین؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azitaaa نمایش پست ها
    من الان سایت چک کردم تاریخا باز نبود.میشه بگین از کجا دیدین؟؟
    دوست عزیز من عرض کردم تاریخهای جدید برای این سنتر برای آزمون تافل باز شده، حالا نمیدونم شما منظورتون تافل هست یا جی آر ای. ولی روزی که من این پست رو (25 سپتامبر) گذاشتم شب قبلش تاریخهای اکتبر، نوامبر و دسامبر باز شده بود که صبح (25 سپتامبر) که من ثبت نام کردم تاریخی که امتحان قبلی خود من بود (19 اکتبر) پر شده بود و من خودم دوباره 6 دسامبر ثبت نام کردم. دیگه الان که 5 روز گذشته فقط دوتا تاریخ 11 و 18 اکتبر باز هست و مابقی هم پر شده اند. جی آر ای هم که همون قبلأ که پر شده بود دیگه تا الان تاریخی باز نشده.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط imansalafian نمایش پست ها
    سلام دوستان من خودم دانشجوی صنعتی هستم ایشالا شنبه میرم پیششون و در مورد امتحان های اکتبر به بعد جویا میشم. من خودم هم 16 نوامبر امتحان دارم
    سلام دوست عزیز. من امتحان جی آر ایم 25 اکتبر هست، فکر نمیکنم دیگه کنسلی های سنتر دانشگاه صنعتی تکرار بشه، چون ظاهرأ یه مشکلی بوده که رفع شده. من که به ای تی اس ایمیل زدم اصلأ توی جوابی که بهم دادن راجع به کنسل شدن امتحانم چیزی نگفتن. گویا امتحانات به روال عادی برگزار میشه. دیگه امتحانات اکتبر به بعد که انشالله مشکلی نخواهند داشت. بازهم اگه از دانشگاهتون پیگیری بفرمایید ممنون میشیم.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان. یکی به داد ما برسه...
    آزمون های تافل دانشگاه صنعتی اصفهان در حال برگزاریه یا همه شون لغو شدن؟ من واسه 2 نوامبر امتحان تافل دارم اما نمیدونم اصلا برگزار خواهد شد یا نه

Member imansalafian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS of Mechanical Engineering at the University of Nebraska-Lincoln

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یکی به داد ما برسه...
    آزمون های تافل دانشگاه صنعتی اصفهان در حال برگزاریه یا همه شون لغو شدن؟ من واسه 2 نوامبر امتحان تافل دارم اما نمیدونم اصلا برگزار خواهد شد یا نه
    سلام دوست عزیز آزمون 12 اکتبر دیروز برگزار شد و ظاهرا مشکل رفع شده.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)