صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 39

موضوع: مشکل در پست مدارک برای سوئد

پیش فرض پاسخ : تحویل مدارک در سوئد - لطفا فوری

سلام بله من هم مدارکمو فرستادم به studera ولی تو TNT نوشته OREBRO DELIVER من هم تعجب کردم

Member

My parcel status is not changing from on "forward for delivery" for 3 days in orebro did you have such problem before delivery even to orebro!!!?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rey
    My parcel status is not changing from on "forward for delivery" for 3 days in orebro did you have such problem before delivery even to orebro!!!?
    من هم همین حالت برام پیش اومد. دلیور میشه نگران نباشین.

براي من و يكي ديگه از دوستام هر دو تا همين حالت بود و بدستشون هم رسيد.نگران نباشيد
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

بالاخره نفهمیدیم orebro کجاست همون stomsunde ؟ ???

سلام دوستان
    Orebro اسم محليه كه فرودگاه مخصوص بار سوئد قرار داره (كه هواپيماي TNTاونجا ميشينه) . اگه دقت كنيد بعد از Leigo Euro Hub check point (كه فرودگاه مركزي بار اروپا توي بلژيك است) تمام check point هاي بعدي رو orebro مي زنه. شما به هر جا تو سوئد ارسال كني orebro ميزنه .

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

ما که با DHL ارسال کردیم همین داستانو داریم مازاد بر این که ما مسئول DHL به من گفت از یه جایی به بعد چون DHL نیست با پست پستاز می فرستیم؟!! ???
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

سلام
    من بستمو واسه استوکهلم فرستادم رفت آرلاندا (نزدیکترین فرودگاه به استوکهلم که ایران ایر هم اونجا میشینه) و دلیور شد. البته با DHL

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sonic_zerocool
    سلام دوستان
    Orebro اسم محليه كه فرودگاه مخصوص بار سوئد قرار داره (كه هواپيماي TNTاونجا ميشينه) . اگه دقت كنيد بعد از Leigo Euro Hub check point (كه فرودگاه مركزي بار اروپا توي بلژيك است) تمام check point هاي بعدي رو orebro مي زنه. شما به هر جا تو سوئد ارسال كني orebro ميزنه .
    از این کارا می کنن مثلاً برای آمریکا از JFK به بعد خیلی وقتا می زنه USA others
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Veteran

نگران نباشید این مساله به خاطر اینه که اون نزدیکی دفتر DHL یا TNT وجود نداره برای همین می فرستن به نزدیکترین مرکزشون. اونا هم می دن به پست لوکال همون منطقه تا براشون دلیور کنن.

I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)