صفحه 1 از 88 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 900

موضوع: لاتاری 2016

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Thumbs up لاتاری 2016

سلام

ثبت نام برای لاتاری 2016 از تاریخ 9مهر 1393 شروع میشه
    این تاپیک برای پاسخ دهی به سوالات دوستان ایجاد میشه

کاربران برای بدست آوردن اطلاعات کلی برای ثبت نام و... ابتدا به تاپیک های لاتاری 2015 و 2014 مراجعه کنند

باتشکر

Junior Member

پیش فرض لاتاری 2016

سلام برای ثبت نام فقط عکس 5*5 لازمه برای اسکن یا چیزه دیگه ای هم باید آماده کنیم؟

دوستان یه سوال دیگه من الان 23 سالمه که خودم می تونم تنها ثبت نام کنم که هیچ یکبار هم با مادرم به عنوان سرپرست. یک مساله ای که هست اینه که اگر مادرم ثبت نام کنه نمی خواد پدرم حساب بشه (فقط من و خواهرم رو می خواد زیرگروه بیاره) امکانش هست یا مدرک طلاق رسمی می خوان؟

دوستان من هرچی بیشتر می خونم بیشتر سردرگم می شم لطفا راهنمایی کنید. این شرایط خانواده من:
    پدر - مادر - خودم 23 سال - خواهرم 18 به چند روش می تونیم ثبت نام کنیم؟ اگر نخواییم پدرمو ثبت نام کنیم چطور می شه؟
    آخه ما سال 2006 یکبار با سرپرستی مادرم برنده شدیم ولی قبل از اینکه مدارک بفرستیم گفتم چون پدرم بیماره و جانباز جنگ صدر در صد رد می شیم ماهم اقدام نکردیم. نمی خواییم دوباره ریسک کنیم.
    ویرایش توسط Mostafa_CM : September 28th, 2014 در ساعت 06:36 PM دلیل: همه مرتبط به هم در پست های جداگانه

Junior Member myrez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering Structures of MIT

پیش فرض پاسخ : لاتاری 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan2012 نمایش پست ها
    سلام برای ثبت نام فقط عکس 5*5 لازمه برای اسکن یا چیزه دیگه ای هم باید آماده کنیم؟

دوستان یه سوال دیگه من الان 23 سالمه که خودم می تونم تنها ثبت نام کنم که هیچ یکبار هم با مادرم به عنوان سرپرست. یک مساله ای که هست اینه که اگر مادرم ثبت نام کنه نمی خواد پدرم حساب بشه (فقط من و خواهرم رو می خواد زیرگروه بیاره) امکانش هست یا مدرک طلاق رسمی می خوان؟

دوستان من هرچی بیشتر می خونم بیشتر سردرگم می شم لطفا راهنمایی کنید. این شرایط خانواده من:
    پدر - مادر - خودم 23 سال - خواهرم 18 به چند روش می تونیم ثبت نام کنیم؟ اگر نخواییم پدرمو ثبت نام کنیم چطور می شه؟
    آخه ما سال 2006 یکبار با سرپرستی مادرم برنده شدیم ولی قبل از اینکه مدارک بفرستیم گفتم چون پدرم بیماره و جانباز جنگ صدر در صد رد می شیم ماهم اقدام نکردیم. نمی خواییم دوباره ریسک کنیم.
    سلام
    1 - اسکن یه عکس ۴*۳ پاسپورتی هم کافیه مهم اون مشخصات اسکن هست که گفتم . خیر چیز دیگه لازم نیست.
    2 - خیر قید نکردن اسم همسر فقط و فقط با داشتن مدرک طلاق رسمی ممکنه.
    3 - به چهار روش باید ثبت نام کنید 1-شما تنها 2-خواهر تنها 3-پدر و خانواده 4-مادر و خانواده . اگر نخواهید پدرتون رو ثبت نام کنید هم میشه شماره 3 که گفتم رو حذف کرد ولی تو فرم مادرتون حتما باید باشه فقط دارین شانس خودتون رو کم میکنین .
    4 - اون داستان سال 2006 هم که مدارک نفرستادین اشتباه در حده فاجعه بوده اصلا این چیزا هیچ ربطی نداره ببینید روند لاتاری کاملا مشخصه یا انتخاب نمیشید یا اگر انتخاب شدید فقط در یک صورت رد میشید اون هم اینه که یه جا تو پر کردن فرم عمدی یا غیر عمدی اشتباه یا دروغی گفته باشین که اصلا براشون قابل بخشش نیست و ردتون میکنن و یکمی هم اون اسپانسر گیر میدن وگر نه اصلا سلکتد های لاتاری ردی ندارند .
    ویرایش توسط myrez : September 29th, 2014 در ساعت 01:03 AM

Junior Member

ببخشید من هی سوال می پرسم مگه خواهرم که زیر 21 سال می تونه بصورت تنها ثبت نام کنه؟
    یه سوال دیگه اینکه من چون بالای 21 سالم که دیگه نمی تونم با خانواده ثبت نام کنم؟

ببخشید من هی سوال می پرسم مگه خواهرم که زیر 21 سال می تونه بصورت تنها ثبت نام کنه؟
    یه سوال دیگه اینکه من چون بالای 21 سالم که دیگه نمی تونم با خانواده ثبت نام کنم؟
    دوست عزیز خواهرتون هم میتونن به صورت جداگانه(اگه۱۸سال به بالا باشن)وهم به صورت کیس خانوادگی(اگه زیر۲۱ سال باشن)ثبتنام کنن....شماهم چون سنتون بالای۲۱ ساله به تنهایی میتونید ثبتنام کنید.موفق باشید دوست عزیز

Junior Member myrez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering Structures of MIT

سوال پرسیدن یکی از نشانه های محققین هست ...

دوست عزیز تم کلی ثبت نام خانواده محترمتون با توجه به چیزی که گفتین به این صورت میشه ...

1 - پدر ( مادر + خواهر ۱۸ ساله )
    2 - مادر ( پدر + خواهر ۱۸ ساله )
    3 - خودتون که ۲۳ سال دارید
    4 - خواهرتون که ۱۸ سال داره

خب دیگه مشخصه که دو مورد اول خانواده میرن بدون شما و دو فرم اخرم که شخص تنهاس . با این وضعیت : خواهر ۱۸ سالتون ۳ شانس - پدر و مادر هر کدوم دو شانس - شما فقط یک شانس دارید .

البته در صورت پذیرش بعد از Citizen شدن و کسب SSN از دولت پدر یا مادر برای فرزندان یا به عکس میتونن درخواست تابعیت و دعوت نامه کنن که حدودا ۱ تا ۲ سال طول میکشه و یسری کارارو لازمه انجام بدین . فقط صورت سخت و طولانیش درخواست خواهر برادر برای هم است .

Junior Member

4 - اون داستان سال 2006 هم که مدارک نفرستادین اشتباه در حده فاجعه بوده اصلا این چیزا هیچ ربطی نداره ببینید روند لاتاری کاملا مشخصه یا انتخاب نمیشید یا اگر انتخاب شدید فقط در یک صورت رد میشید اون هم اینه که یه جا تو پر کردن فرم عمدی یا غیر عمدی اشتباه یا دروغی گفته باشین که اصلا براشون قابل بخشش نیست و ردتون میکنن و یکمی هم اون اسپانسر گیر میدن وگر نه اصلا سلکتد های لاتاری ردی ندارند .[/QUOTE]

سلام دوست عزیز
    اگر ممکنه بفرمایید که میزان پول موجود در حساب بانکی که فرمودین باید حدود 17 هزار دلار باشه و اگر کسی این پولو تو حساب نداشته باشه و بقیه آیتم ها مثلا اسپانسر در امریکا هم نداشته باشه ممکنه به خاطر این مورد ریجکت بشه؟

اگر قبل از مصاحبه این پولو از یه جا به صورت امانت وارد حساب کنه و بعد برداره از حساب ممکنه مشکل پیش بیاد؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Haak نمایش پست ها
    4 - اون داستان سال 2006 هم که مدارک نفرستادین اشتباه در حده فاجعه بوده اصلا این چیزا هیچ ربطی نداره ببینید روند لاتاری کاملا مشخصه یا انتخاب نمیشید یا اگر انتخاب شدید فقط در یک صورت رد میشید اون هم اینه که یه جا تو پر کردن فرم عمدی یا غیر عمدی اشتباه یا دروغی گفته باشین که اصلا براشون قابل بخشش نیست و ردتون میکنن و یکمی هم اون اسپانسر گیر میدن وگر نه اصلا سلکتد های لاتاری ردی ندارند .

سلام دوست عزیز
    اگر ممکنه بفرمایید که میزان پول موجود در حساب بانکی که فرمودین باید حدود 17 هزار دلار باشه و اگر کسی این پولو تو حساب نداشته باشه و بقیه آیتم ها مثلا اسپانسر در امریکا هم نداشته باشه ممکنه به خاطر این مورد ریجکت بشه؟

اگر قبل از مصاحبه این پولو از یه جا به صورت امانت وارد حساب کنه و بعد برداره از حساب ممکنه مشکل پیش بیاد؟[/QUOTE]

با سلام

دوست عزیز ریجکت به علت Public Charge یکی از شایع ترین موارد ریجکت هست
    در حال حاضر ، خط فقر مهاجرین در امریکا برای یک نفر ، ۱۴۵۸۷ دلار هست و به ازای هر نفر همراه ۵۰۷۵ دلار به این عدد اضافه میشه
    که توانایی مالی فرد مسلما باید بیش از عدد فقر باشه
    راه های زیادی برای اثبات این توانایی وجود داره ولی اکثر ایرانیان یا اسپانسر میگیرند و یا پول رو قرض میکنند و در حسابشون میریزند و پس از گرفتن گواهی تمکن از بانک ، پول ها رو پس میدن

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من نمی دونم چرا اینجوری مردم رو راهنمایی می کنن.
    ببین آمریکاست شوخی بازی نیست، مدرک اشتباه بدی یا دروغ بگی ردی. هر چیزیت فرق کنه یه دلیلی واسه رد شدن می شه. توی اینها نباید اشتباه کرد. وضعیت تاهل، تاریخ تولد، نام و نام خانوادگی. و اگر که جا بجا بزنید نام خانوادگی و نام رو اشکال نداره یک نامه تهیه کنید و بزارید روی مدارک و می تونید بگید شخص دیگه ای واستون ثبت نام کرده. و تمام.

اول اینکه عکستون باید واجد الاشرایط 600 در 600 پیکسل باشه، من واسه داداشم پشت دیوار راه پله عکس رو با دوربین موبایل گرفتم و توی فتوشاپ با crop 600x600 کردمش الان 5 ساله آمریکاست. حتما عکست رو توی Photo Validator چک کن، اگر آبی شد یعنی سایز عکست اوکی هست.
    1. اول اینکه اگر زیر 21 سال باشید زیر گروه میشید وگرنه خودت مستقل باید ثبت نام کنی. و اینکه سن قانونی ثبت نام هم بالای 18 سال هست.
    2. چرا نمی شه، اگر مامانت از بابات جدا زندگی می کنن این گزینه رو بزن و حله ،من واسه فامیلمون زدم. فقط اگر تو بالای 21 باشی نمی شه زیر گروه شی.
    گزینه Legally Separated رو انتخاب کن. (اما اگر بتونید مدارکی جور کنید که این شرایط پدرتون باعث شده که مادر از پدر جدا زندگی کنن تا پدر تحت مراقبت پزشکی باشن مشکلی نیست.)
    3. به این چیزها کاری نداشته باشید، اونها خودشون می دونن جنگ یعنی چی، و اینکه کسانی که سوابق سپاهی دارن ممکنه clear نشن. مصاحبه کننده اصلا اجازه مصاحبه نمی ده. اونهایی هم که سربازیشون سپاه بوده یکم clearance شون طول می کشه واسه FBI -Checking.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط TToooTT نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من نمی دونم چرا اینجوری مردم رو راهنمایی می کنن.
    ببین آمریکاست شوخی بازی نیست، مدرک اشتباه بدی یا دروغ بگی ردی. هر چیزیت فرق کنه یه دلیلی واسه رد شدن می شه. توی اینها نباید اشتباه کرد. وضعیت تاهل، تاریخ تولد، نام و نام خانوادگی. و اگر که جا بجا بزنید نام خانوادگی و نام رو اشکال نداره یک نامه تهیه کنید و بزارید روی مدارک و می تونید بگید شخص دیگه ای واستون ثبت نام کرده. و تمام.

اول اینکه عکستون باید واجد الاشرایط 600 در 600 پیکسل باشه، من واسه داداشم پشت دیوار راه پله عکس رو با دوربین موبایل گرفتم و توی فتوشاپ با crop 600x600 کردمش الان 5 ساله آمریکاست. حتما عکست رو توی Photo Validator چک کن، اگر آبی شد یعنی سایز عکست اوکی هست.
    1. اول اینکه اگر زیر 21 سال باشید زیر گروه میشید وگرنه خودت مستقل باید ثبت نام کنی. و اینکه سن قانونی ثبت نام هم بالای 18 سال هست.
    2. چرا نمی شه، اگر مامانت از بابات جدا زندگی می کنن این گزینه رو بزن و حله ،من واسه فامیلمون زدم. فقط اگر تو بالای 21 باشی نمی شه زیر گروه شی.
    گزینه Legally Separated رو انتخاب کن. (اما اگر بتونید مدارکی جور کنید که این شرایط پدرتون باعث شده که مادر از پدر جدا زندگی کنن تا پدر تحت مراقبت پزشکی باشن مشکلی نیست.)
    3. به این چیزها کاری نداشته باشید، اونها خودشون می دونن جنگ یعنی چی، و اینکه کسانی که سوابق سپاهی دارن ممکنه clear نشن. مصاحبه کننده اصلا اجازه مصاحبه نمی ده. اونهایی هم که سربازیشون سپاه بوده یکم clearance شون طول می کشه واسه FBI -Checking.
    با سلام

۱.و اگر که جا بجا بزنید نام خانوادگی و نام رو اشکال نداره یک نامه تهیه کنید و بزارید روی مدارک و می تونید بگید شخص دیگه ای واستون ثبت نام کرده. و تمام.

دوست عزیز نیاز به هیچ نامه ای برای اشتباه سهوی در نام و نام خانوادگی نیست
    اشتباه در تاریخ تولد اگر فقط در یکی از پارامترها باشه ، قابل حله ولی بیش از اون کیس ریجکته
    اشتباه در تاهل و تجرد و تعداد فرزندان هم ریجکته

۲. دوست عزیز ،‌ ثبت نام در لاتاری هیچ محدودیت سنی نداره
    یعنی اگر کسی مدرک ۱۲ سال تحصیل یا سابقه کار رو داره ، محدودیت سنی براش وجود نداره حتی اگر ۱۳ سالش باشه

موفق باشید
    ویرایش توسط ahr270 : October 21st, 2014 در ساعت 10:49 PM
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

صفحه 1 از 88 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)