صفحه 29 از 90 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 900

موضوع: لاتاری 2016

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

پیش فرض پاسخ : لاتاری 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

۱. این موضوع ربطی به رفتن یا نرفتن بچه نداره
    ما در مرحله ثبت نام و اظهار اطلاعات صحیح هستیم
    و در قانون ذکر شده که حتی بچه های زیر ۲۱ سال و مجردی که نمیخوان همرا شما مهاجرت کنند هم باید در ثبت نام ذکر شوند
    ۲. کار به سفارت نمیکشه
    پس از قبولی ، فرد در فرم ۲۶۰ اظهار میکنه که قصد بردن فلان فرد از خانواده رو نداره
    ۳. اگر مادری به عکس فرزندش دسترسی نداره ، قاعدتا نمیتونه ثبت نام کنه

برای اطلاعات بیشتر میشه به KCC ایمیل زد

موفق باشید
    سلام
    ابتدا ممنون از پاسخ کامل شما
    سوال دیگه ای داشتم باذتوجه به توضیحات شما، اگر مادری دسترسی به عکس فرزندش نداشته باشه ولی مشخصات فرزند رو وارد کنه و عکس دیگه ای بفرسته و در فرم ۲۶۰ که فرمودید ذکر کنه که فرزندش نمیخواد بره، آیا باز هم باید فرزندش برای مصاحبه بره ؟ یا نیازی نیست ؟
    ممنونم از شما

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmm64 نمایش پست ها
    سلام
    ابتدا ممنون از پاسخ کامل شما
    سوال دیگه ای داشتم باذتوجه به توضیحات شما، اگر مادری دسترسی به عکس فرزندش نداشته باشه ولی مشخصات فرزند رو وارد کنه و عکس دیگه ای بفرسته و در فرم ۲۶۰ که فرمودید ذکر کنه که فرزندش نمیخواد بره، آیا باز هم باید فرزندش برای مصاحبه بره ؟ یا نیازی نیست ؟
    ممنونم از شما
    با سلام

سوال شما مخلوط دو سوال هست :
    ۱. اگر فردی که برنده لاتاری شده ، در فرم ۲۶۰ خودش اظهار کنه که فلان شخص از خانوادش فعلا نمیخواد مهاجرت کنه یعنی فعلا متقاضی ویزا نیست و وقتی یک نفر متقاضی ویزا نیست پس نیاز به حضورش در مصاحبه هم نیست و اصلا نامه مصاحبه براش رد نمیشه و حتی اگر بره هم افسر سفارت بهش اجازه ورود به سفارتخانه رو نمیده
    ۲. اگر مادری به عکس فرزندش دسترسی نداره و عکس دیگه ای بفرسته ، در مرحله اول قرعه کشی که فرم های صحیح از فرم های غلط جدا میشه ، فرم ایشون هم رد میشه و اصلا در قرعه کشی وارد نمیشه

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Banned

عکس واسه ثبت نام لاتاری مثل ویزای دانشجویی آمریکا نباید بیشتر از 6 ماه قبل گرفته شده باشه؟ می تونیم از عکسی که تو ویزا هست و بیشتر از 6 ماه پیش گرفته شده برای ثبت نام در لاتاری استفاده کنیم؟

Junior Member

مرررسی
    بعد ببخشید زیپ کد منظور چه کدی هست که وارد کنیم؟

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم جدابم رو بدین
    کسی که دیپلم فنی داره و پیش نخونده و قراره از بهمن ناه دانشجو بشه میتونه انتخاب کنه که دانشجو هست some univercity cors رو انتخاب کنه؟؟؟
    اخه سایقه کار نداره و از طرفی قراره دانشجو باشقبول بشه بره سفارت و هنوز درسش تموم نشده باشه چی میشه ؟ ریجکت میشه؟

و اینکه اگه الانم دانشجو باشه و م

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

با سلام

سوال شما مخلوط دو سوال هست :
    ۱. اگر فردی که برنده لاتاری شده ، در فرم ۲۶۰ خودش اظهار کنه که فلان شخص از خانوادش فعلا نمیخواد مهاجرت کنه یعنی فعلا متقاضی ویزا نیست و وقتی یک نفر متقاضی ویزا نیست پس نیاز به حضورش در مصاحبه هم نیست و اصلا نامه مصاحبه براش رد نمیشه و حتی اگر بره هم افسر سفارت بهش اجازه ورود به سفارتخانه رو نمیده
    ۲. اگر مادری به عکس فرزندش دسترسی نداره و عکس دیگه ای بفرسته ، در مرحله اول قرعه کشی که فرم های صحیح از فرم های غلط جدا میشه ، فرم ایشون هم رد میشه و اصلا در قرعه کشی وارد نمیشه

موفق باشید
    سلام به شما
    منظورم من این بود که مثلا پدر یک خانواده 4 نفره برنده میشه و همه افرائ خانواده هم واجد شرایط رفتن هستن. حالا مثلا یکی از فرزندانشون تصمیم نداره بره، حالا داستان چیه ؟ اون فرزندی که نخواد بره بازم باید بره مصاحبه ؟ یا این نکته توی فرم 260 ذکر میشه و دیگه نیازی به مصاحبه نداره ؟
    ممنونم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmm64 نمایش پست ها
    سلام به شما
    منظورم من این بود که مثلا پدر یک خانواده 4 نفره برنده میشه و همه افرائ خانواده هم واجد شرایط رفتن هستن. حالا مثلا یکی از فرزندانشون تصمیم نداره بره، حالا داستان چیه ؟ اون فرزندی که نخواد بره بازم باید بره مصاحبه ؟ یا این نکته توی فرم 260 ذکر میشه و دیگه نیازی به مصاحبه نداره ؟
    ممنونم
    با سلام

داستان اینه که وقتی یک خانواده برنده لاتاری میشن ، همه اعضای خانواده (واجد شرایط) ، باید فرم ۲۶۰ رو تکمیل کنند
    غیر از این ، در فرم برنده اصلی از فرد مجددا به صورت جداگانه تمام اطلاعات اعضای کیس رو میپرسه و بعد از اون یک گزینه داره با این عنوان :
    به عنوان مثال برای همسر :
    [COLOR=rgb(50.196080%, 50.196080%, 50.196080%)]Is your spouse immigrating to the U.S.with you? [/COLOR]

که اگر فرد نخواد همسرش رو ببره ، پاسخ میده No
    و دیگه نیازی به مصاحبه نخواهد داشت چون متقاضی ویزا نخواهد بود

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shmshm نمایش پست ها
    مرررسی
    بعد ببخشید زیپ کد منظور چه کدی هست که وارد کنیم؟

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم جدابم رو بدین
    کسی که دیپلم فنی داره و پیش نخونده و قراره از بهمن ناه دانشجو بشه میتونه انتخاب کنه که دانشجو هست some univercity cors رو انتخاب کنه؟؟؟
    اخه سایقه کار نداره و از طرفی قراره دانشجو باشقبول بشه بره سفارت و هنوز درسش تموم نشده باشه چی میشه ؟ ریجکت میشه؟

و اینکه اگه الانم دانشجو باشه و م
    با سلام

۱. زیپ کد همون کد پستی محل سکونت شماست
    ۲. خیر . عین حقیقت حال حاضرتون رو بزنید یعنی Vocational School
    ۳. ملاک ۱۲ سال تحصیل هست
    شما ۱۱ سال تحصیل دارید و برای روز مصاحبه نیاز به حداقل ۱ سال درس در مقطع کاردانی یا لیسانس دارید
    ۴. افرادی با شرایط شما که مدرک ۱۲ ساله تحصیل در زمان ثبت نام در لاتاری نداشته اند ، اگر برنده شوند پروسه خیلی سختی رو برای متقاعد کرد آفیسر دارن که معمولا هم با شکست مواجه میشه

موفق باشید

نکته :
    از همه عزیزانی که در لاتاری ثبت نام میکنند تقاضا میکنم قبل از ثبت نام در لاتاری ، تکلیف مدرک ۱۲ ساله تحصیل خودشون رو مشخص کنند

موفق باشید

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

با سلام

داستان اینه که وقتی یک خانواده برنده لاتاری میشن ، همه اعضای خانواده (واجد شرایط) ، باید فرم ۲۶۰ رو تکمیل کنند
    غیر از این ، در فرم برنده اصلی از فرد مجددا به صورت جداگانه تمام اطلاعات اعضای کیس رو میپرسه و بعد از اون یک گزینه داره با این عنوان :
    به عنوان مثال برای همسر :
    [COLOR=rgb(50.196080%, 50.196080%, 50.196080%)]Is your spouse immigrating to the U.S.with you? [/COLOR]

که اگر فرد نخواد همسرش رو ببره ، پاسخ میده No
    و دیگه نیازی به مصاحبه نخواهد داشت چون متقاضی ویزا نخواهد بود

موفق باشید
    واقعا ممنونم که وقت میگذارید و توضیح میدین
    پس با این اوصاف اگه مثلا برای اون فردی که تصمیم نداره بره با خانواده و موقع ثبت نام عکس فرد دیگه ای رو فرستاده باشه،حالا چه عمدی چه اشتباها و بعد قبولی هم فرم 260 رو پر کنه و بگه قصد رفتن نداره خوب در این صورت قاعدتا مصاحبه ای هم برای اون فرد در کار نخواهد بود، پس سفارت از کجا میخواد متوجه بشه که عکس اون فرد اشتباه بوده و برای خودش نبوده ؟
    ببخشید سوالام طولانی شد، اما میخواستم ببینم مثلا این خانم یا آقا که سوال کرده بودن در مورد بچه 13 ساله، اگر موقع ثبت نام مثلا جای عکس بچشون عکس یک بچه دیگه رو بفرستند، و بعد اگر قبول شدند در موقع پر کردن فرمها برای این کودک اشاره کنند که فرزندشون قصد رفتن نداره و خوب قاعدتا اون کودک مصاحبه ای هم نخواد داشت، پس اون خانوم یا آقا میتونه خودش تنها بره مصاحبه و سفارت هم از اشتباه بودن عکس اون بچه موقع ثبت نام با خبر نخواد شد. آیا درست برداشت کردم ؟
    ممنونم

با سلام
    من و همسرم هر دو از ازدواج اولمون فرزندانی داریم شوهرم دو بچه که پیش مادرشون هستن و من یک دختر که پیش خودم هست سوالم اینه که برای هر کدوم از پرونده های من و همسرم باید اسم هر سه بچه رو هم بیاریم ؟
    لطفا راهنماییم کنید خیلی سردرگم شدیم
    ممنونم از کمکتون

Junior Member

من فرمم رو پر کردم و ارسال کردم حالا میخوام عکسم رو عوض کنم باید چکار کنم که دوباره به فرمم دسترسی پیدا کنم؟
    از انجا که پر کردن یه فرم دیگه منجر به رد شدن در قرعه کشی میشه و من فکر میکنم عکسی که تو فرم فعلی ام گذاشتم قابل قبول نیست اگه نتونم به فرمم دسترسی پیدا کنم ایا امسال هیچ شانسی واسه شرکت ندارم؟
    ویرایش توسط Ramona : October 23rd, 2014 در ساعت 01:33 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)