صفحه 30 از 90 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 900

موضوع: لاتاری 2016

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

پیش فرض پاسخ : لاتاری 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramona نمایش پست ها
    من فرمم رو پر کردم و ارسال کردم حالا میخوام عکسم رو عوض کنم باید چکار کنم که دوباره به فرمم دسترسی پیدا کنم؟
    از انجا که پر کردن یه فرم دیگه منجر به رد شدن در قرعه کشی میشه و من فکر میکنم عکسی که تو فرم فعلی ام گذاشتم قابل قبول نیست اگه نتونم به فرمم دسترسی پیدا کنم ایا امسال هیچ شانسی واسه شرکت ندارم؟
    سلام دوست عزیز، اطلاعات پس از ارسال دیگه قابل ویرایش نیست و دسترسی نخواهید داشت. باید صبر کنید تا ببینید نتیجه چه می شود.

Junior Member SaMuEL90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    information techlonogy

نقل قول نوشته اصلی توسط shmshm نمایش پست ها
    مرررسی
    بعد ببخشید زیپ کد منظور چه کدی هست که وارد کنیم؟

یه سوال دیگه هم دارم ممنون میشم جدابم رو بدین
    کسی که دیپلم فنی داره و پیش نخونده و قراره از بهمن ناه دانشجو بشه میتونه انتخاب کنه که دانشجو هست some univercity cors رو انتخاب کنه؟؟؟
    اخه سایقه کار نداره و از طرفی قراره دانشجو باشقبول بشه بره سفارت و هنوز درسش تموم نشده باشه چی میشه ؟ ریجکت میشه؟

و اینکه اگه الانم دانشجو باشه و م
    زیپ کد . همان کد پستیه .

شما گزینه vocational school رو انتخاب کنید.. زمانی که برنده شدید میتونید گزینه های بعدی رو بفرمایید. فرقی نداره...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmm64 نمایش پست ها
    واقعا ممنونم که وقت میگذارید و توضیح میدین
    پس با این اوصاف اگه مثلا برای اون فردی که تصمیم نداره بره با خانواده و موقع ثبت نام عکس فرد دیگه ای رو فرستاده باشه،حالا چه عمدی چه اشتباها و بعد قبولی هم فرم 260 رو پر کنه و بگه قصد رفتن نداره خوب در این صورت قاعدتا مصاحبه ای هم برای اون فرد در کار نخواهد بود، پس سفارت از کجا میخواد متوجه بشه که عکس اون فرد اشتباه بوده و برای خودش نبوده ؟
    ببخشید سوالام طولانی شد، اما میخواستم ببینم مثلا این خانم یا آقا که سوال کرده بودن در مورد بچه 13 ساله، اگر موقع ثبت نام مثلا جای عکس بچشون عکس یک بچه دیگه رو بفرستند، و بعد اگر قبول شدند در موقع پر کردن فرمها برای این کودک اشاره کنند که فرزندشون قصد رفتن نداره و خوب قاعدتا اون کودک مصاحبه ای هم نخواد داشت، پس اون خانوم یا آقا میتونه خودش تنها بره مصاحبه و سفارت هم از اشتباه بودن عکس اون بچه موقع ثبت نام با خبر نخواد شد. آیا درست برداشت کردم ؟
    ممنونم
    با سلام

خواهش میکنم
    اگر فرد نخواد مهاجرت کنه یعنی متقاضی ویزا نباشه پس به مصاحبه نمیره و آفیسر سفارت یا KCC علی الحساب راهی برای تشخیص اصالت صاحب عکس ندارند
    میگم علی الحساب چون مثلا اگر ۱۰ سال دیگه اون فرزند بخواد از طریق خانوادگی مهاجرت کنه ، عکس مطابقت داده میشه و اونموقع که کل خانواده به دردسر جدی میفتند
    ...
    ولی کلا راهکار خوبی به ذهنتون رسیده ، انصافا که یک ایرانی اصیل هستید ، آفرین!
    بله ، میشه عکس یک نوجوان ۱۳ ساله دیگه رو به جای عکس فرزندشون جایگزین کنند و اگر هم برنده شدند در فرم ۲۶۰ اظهار میکنند که اون فرزند فعلا قصد مهاجرت نداره

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Baran_jun600 نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم هر دو از ازدواج اولمون فرزندانی داریم شوهرم دو بچه که پیش مادرشون هستن و من یک دختر که پیش خودم هست سوالم اینه که برای هر کدوم از پرونده های من و همسرم باید اسم هر سه بچه رو هم بیاریم ؟
    لطفا راهنماییم کنید خیلی سردرگم شدیم
    ممنونم از کمکتون

با سلام

اگر هر سه فرزند زیر ۲۱ سال و مجرد هستند :
    شوهرتون در موقع ثبت نام خودشون عدد فرزندان رو ۳ میزنند (چون ۲ نفر فرزندان خونی خودشون هستند و ۱ نفر فرزندخوانده ایشون یعنی فرزند شما )
    ولی شما موقع ثبت نام فقط عدد فرزندان رو ۱ میزنید (چون شما فقط یک فرزند دارید و فرزند خونی همسزتون هم تحت قیومت شما نیستند)
    در حقیقت شما با فرزندان همسرتون هیچ نسبتی ندارید (نه خونی و نه قانونی)

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

سلام دوستان،من برای خودم ثبت نام کردم حالا میخوام برای پدرم و مادرم و برادرم هم ثبت نام کنم
    برادرم 16 سالشه و باید به صورت زیرگروه ثبت نام بشه سوالی که دارم اینه که مادرم دیپلم داره یعنی 12 سال تحصیل رو نداره با این وضعیت میشه مادرم هم ثبت نام کنم؟(سابقه کار هم نداره)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pini30lin نمایش پست ها
    سلام دوستان،من برای خودم ثبت نام کردم حالا میخوام برای پدرم و مادرم و برادرم هم ثبت نام کنم
    برادرم 16 سالشه و باید به صورت زیرگروه ثبت نام بشه سوالی که دارم اینه که مادرم دیپلم داره یعنی 12 سال تحصیل رو نداره با این وضعیت میشه مادرم هم ثبت نام کنم؟(سابقه کار هم نداره)
    با سلام

در درجه اول خواهش میکنم قبل از ثبت نام سایر اعضای خانواده ، چند لحظه به این موضوع فکر کنید که اگر اون شخص برنده بشه ، واقعا اصلا شرایط مهاجرت رو داره
    بدون هیچ تسهیلاتی در امریکا ، سن بالای پدر و مادر ، هزینه ماهانه زندگی سه نفر در امریکا و ...
    فلذا اگر اون شخص شرایط مهاجرت رو نداره ، ثبت نامش در لاتاری یعنی هدر دادن یک فرصت
    ...
    ۱. برادرتون اگر مدرک ۱۲ ساله تحصیل نداره ، نمیتونه ثبت نام کنه
    اصالت با مدرک تحصیلی هست . لاتاری محدودیت سنی نداره
    ۲. اما مادرتون اگر دیپلمشون نظام قدیم هست که خب ۱۲ سالست ولی اگر نظام جدید هست ، متاسفانه نمیتونن ثبت نام کنند

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

در درجه اول خواهش میکنم قبل از ثبت نام سایر اعضای خانواده ، چند لحظه به این موضوع فکر کنید که اگر اون شخص برنده بشه ، واقعا اصلا شرایط مهاجرت رو داره
    بدون هیچ تسهیلاتی در امریکا ، سن بالای پدر و مادر ، هزینه ماهانه زندگی سه نفر در امریکا و ...
    فلذا اگر اون شخص شرایط مهاجرت رو نداره ، ثبت نامش در لاتاری یعنی هدر دادن یک فرصت
    ...
    ۱. برادرتون اگر مدرک ۱۲ ساله تحصیل نداره ، نمیتونه ثبت نام کنه
    اصالت با مدرک تحصیلی هست . لاتاری محدودیت سنی نداره
    ۲. اما مادرتون اگر دیپلمشون نظام قدیم هست که خب ۱۲ سالست ولی اگر نظام جدید هست ، متاسفانه نمیتونن ثبت نام کنند

موفق باشید
    مرسی از جواب و تذکر
    برادرم الان در حال تحصیله و خب مدرک 12 سال تحصیل رو نداره،مادرم هم دیپلم نظام قدیم رو داره با این شرایط نمیتونم اسم پدرم رو بنویسم و بعدش قسمت همسر و فرزند اسم مادر و برادرم رو بنویسم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pini30lin نمایش پست ها
    مرسی از جواب و تذکر
    برادرم الان در حال تحصیله و خب مدرک 12 سال تحصیل رو نداره،مادرم هم دیپلم نظام قدیم رو داره با این شرایط نمیتونم اسم پدرم رو بنویسم و بعدش قسمت همسر و فرزند اسم مادر و برادرم رو بنویسم؟
    با سلام

در بالا عرض شد
    هر یک از افرادی که میخواید ثبت نام کنید باید مدرک ۱۲ سال تحصیل رو داشته باشند
    هر کسی رو هم که ثبت نام کنید باید مشخصات همسر و فرزندانش رو هم وارد کنید
    اگر پدرتون مدرک ۱۲ ساله داره که میتونید ثبت نام کنید و اگر نه ، نه
    مادرتون هم اگر دیپلمشون نظام قدیمه میتونید ثبت نام کنید

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    عکس من تا حد زیادی مشابه این گرفته شده اما وقتی کراپ کردم یه نوار سفید افقی حدود 3 میلیمتر بالای عکس افتاده، من بعد از تایید نهایی متوجهش شدم
    به نظرتون مشکل ساز میشه؟

Junior Member SaMuEL90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    information techlonogy

نقل قول نوشته اصلی توسط Haak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    عکس من تا حد زیادی مشابه این گرفته شده اما وقتی کراپ کردم یه نوار سفید افقی حدود 3 میلیمتر بالای عکس افتاده، من بعد از تایید نهایی متوجهش شدم
    به نظرتون مشکل ساز میشه؟

مشابه این ؟؟؟ کدوم؟؟؟
    پیام خصوصی کن عکستو بهتون بگم..

ولی اگه روی صورتتون نیفتاده باشه گمون نکنم مشکلی داشته باشه.. پس زمینه عکست سفید بوه دیگه ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)