صفحه 7 از 90 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 900

موضوع: لاتاری 2016

Junior Member myrez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering Structures of MIT

پیش فرض پاسخ : لاتاری 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط Alisan_021 نمایش پست ها
    پس قسمتی که کنارش نوشتهin care of رو خالی بزارم؟؟یه سوال دیگه ام داشتم که اگه جواب بدین ممنون میشم:آیا فرقی بین برنده ای که امروز ثبت نام کرده و برنده ای که مثلا 25 روز دیگه ثبت نام میکنه هست(کیس نامبر و زمان دعوت برای مصاحبه)یا اینکه شانس همه تو این 1 ماه یکسانه؟
    1 - اون فیلد رو میتونید خالی بزارید مشکلی نیست.
    2 - هیچ فرقی نیست دوست عزیز همه ی روزها یکیه

2016
    درست همین دیروز بود انگار برای 2014 و 2015 اقدام کردم و نتیجه نداد اما با همه توضیحات خوبی که دوستان دادن و امید قبولی در لاتاری امسال هم شرکت میکنم؛همیشه ثبت نام یه حس و حال و امیدی داشت و روزی که اعلام نتایج میشد یه لطف و هیجان دیگه ای داشت.
    از دوستانی که در این تاپیک زحمت جواب سئوالات رو میدهند هم سپاسگزارم و امیدوارم امسال هم اخبار خوبی به گوش برسه از اپلای ابرود و آمار قبولی خوبی داشته باشیم.
    فقط از دوستان اطلاع دارند سهمیه ایران امسال چقدر خواهد بود و احتمال برنده شدن چقدر ؟
    ضمنا" امسال متولدین کشورهای زیر قادر به شرکت در این لاتاری نخواهند بود چون ظرفیت 50 هزارتائی خودشون در 5 سال گذشته پر کردند
    BANGLADESH, BRAZIL, CANADA, CHINA (mainland-born), COLOMBIA, DOMINICAN REPUBLIC, ECUADOR, EL SALVADOR, HAITI, INDIA, JAMAICA, MEXICO, NIGERIA, PAKISTAN, PERU, PHILIPPINES, SOUTH KOREA, UNITED KINGDOM (except Northern Ireland) and its dependent territories, and VIETNAM.
    به امید شنیدن اخبار خوب
    پایدار و پیروز باشید
    فایل نامبر : 2012/10/15- Numéro de dossier : DA000053XXX
    فرانسه :
    B2-B1انگلیسی : 4
    رشته : 6 امتیازی-ریاضی ( کاربردی)
    ارسال آپدیت خود جوش : 2 مرتبه .

دوستان می تونید از فایل زیر که تقریبا کامل هست برای اطلاعات بیشتر استفاده کنید

راهنمای رسمی لاتاری آمریکا به زبان فارسی

سلام
    من اولین سالی هست که میخوام شرکت کنم
    چند تا سوال داشتم

۱. سوال اولم در مورد اون قضیه اسپانسر هست ! بیشتر توضیح میدید ؟ یعنی کسی که برنده شده باید حتما یه مقدار مشخصی پول داشته باشه ( چقدر ) ؟ یا مثلا کسی رو در آمریکا داشته باشه که ضمانتشو بکنه ؟
    مثلا کسی مثل من که لیسانس دارم ۲۸ سالم هست و مثلا برنده میشم اما چون پس انداز مالی آنچنانی ندارم و یا کسیو در آمریکا ندارم حذف میشم ؟ ( البته آمریکا کسیو دارم اما آشنای نزدیک نیست که بشه روش
    حساب خاصی کرد )
    ۲. سوال دوم در مورد عکس هست . من میخوام عکس جدید بگیرم . به کسی که میخواد عکس بگیره بگم واسه گرین کارت میخوام ؟ یا مثلا بگم ۵ در ۵ بگیر ؟ نمیشه عکس معمولی ۳ در ۴ گرفت و بعدا تو کامپیوتر تغییرش
    داد ؟
    ۳. در مورد وارد کردن آدرس هست . مثلا خراسان رضوی مشهد بلوار وکیل آباد بلوار هاشمیه هاشمیه ۷ شماره ۵۱۷ . اینو در اون قسمت مخصوص اینکار چجوری وارد کنم ؟

مرسی

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط KamyarAnathemA نمایش پست ها
    سلام
    من اولین سالی هست که میخوام شرکت کنم
    چند تا سوال داشتم

۱. سوال اولم در مورد اون قضیه اسپانسر هست ! بیشتر توضیح میدید ؟ یعنی کسی که برنده شده باید حتما یه مقدار مشخصی پول داشته باشه ( چقدر ) ؟ یا مثلا کسی رو در آمریکا داشته باشه که ضمانتشو بکنه ؟
    مثلا کسی مثل من که لیسانس دارم ۲۸ سالم هست و مثلا برنده میشم اما چون پس انداز مالی آنچنانی ندارم و یا کسیو در آمریکا ندارم حذف میشم ؟ ( البته آمریکا کسیو دارم اما آشنای نزدیک نیست که بشه روش
    حساب خاصی کرد )
    ۲. سوال دوم در مورد عکس هست . من میخوام عکس جدید بگیرم . به کسی که میخواد عکس بگیره بگم واسه گرین کارت میخوام ؟ یا مثلا بگم ۵ در ۵ بگیر ؟ نمیشه عکس معمولی ۳ در ۴ گرفت و بعدا تو کامپیوتر تغییرش
    داد ؟
    ۳. در مورد وارد کردن آدرس هست . مثلا خراسان رضوی مشهد بلوار وکیل آباد بلوار هاشمیه هاشمیه ۷ شماره ۵۱۷ . اینو در اون قسمت مخصوص اینکار چجوری وارد کنم ؟

مرسی
    ۱- بله حتما یا باید اسپانسر باشه یا مدارک تمکن مالی، مقدار مشخصی تعیین نشده اما هرچه بیشتر بهتر مثلا معادل ریالی ۱۵ هزار رو در یک حساب قرار میدین ( حتی به صورت موقت ) و پرینت حساب میگیرین. خیلی ها حساب سوری ایجاد میکنن و فقط برای دو الی سه روز پول رو تو حساب میزارن و نباشه میگیرن.
    ۲- بهتره که برین عکاسی و بگین برای لاتاری میخوام، خودشون میدونن، من که این کار رو کردم و گفتم فایل کامپیوتریش رو بهم داد که نیاز به اسکن هم نباشه.
    ۳-ابتدا آدرس رو به انگلیسی بر میگردونید ( راهنماش توی نت هست گوگل کنید پیدا میکنید) و بعد مقداری از آدرس در سطر اول جا میشه مقداریش هم سطر دوم. البته باید سعی کنید خلاصه بنویسید چون جای کمی داره و محدودیت کاراکتر داره.

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

یک نکته ای رو باید خدمت دوستان عرض کنم اینه که دوستانی که میگن عکس ۳*۴ اسکن کنن، عکسی که برای لاتاری ارسال میشه کاملا باید مستقیم باشه و بدون روتوش، مثلا ممکنه یک خال در روتوش حذف بشه که این صحیح نیست. این رو برای این گفتم چون عکس های ۳*۴ معمولا کاملا مستقیم نیست و روتوش شده هستن. اگر رفتین عکاسی بگین عکس لاتاری میخوام و بدون روتوش و فایل کامپیوتریش رو میخوام( ترجیحا عکاس جوون باشه چون حداقل اسم لاتاری به گوشش خورده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران تبریز

با سلام,,بعد اینکه تو قسمت ELIGIBLE COUNTRY گزینه YESرو زدیم پایینش ایرانو انتخاب کنیم یا نه؟

Junior Member

If not,you must entered the country from which you are claiming eligibility
    چون اینو نوشته فکر کنم وقتی گزینه yes رو تیک زدیم دیگه نباید کشوریو انتخاب کنیم

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط asuss نمایش پست ها
    چند تا سوال دارم.
    1. برای اینکه به مصاحبه کنسولگری آمریکا بریم , آیا باید زبان انگلیسیمون فول باشه ؟
    2. بعد از اینکه همه این مراحل طی شد و پامون به خاک آمریکا رسید اونجا باید چیکار کرد ؟ نکنه تازه اول بدبختیمونه . دنبال کار و ...
    3. جریان این پولی که باید در حساب داشته باشیم چیه ؟ تو حساب کجا باید داشته باشیم ؟
    1- خیر، هم مصاحبه فارسی هست و هم انگلیسی و شما به دلخواه انتخاب می کنید.
    2- اگر زبانتون ضعیف باشه با مشکل مواجه میشین و تازه باید شروع به یادگیری زبان کنید تا بتونید کار پیدا کنید در غیر این صورت اوضاع خوبی نخواهید داشت. لاتاری تنها و تنها به شما گرین کارت رو میده و بقیه داستان به عهده خودتونه و خودتون باید تلاش کنید و تقریبا از صفر شروع کنید، مگر اینکه توی ایران وضع خوبی داشته باشید و به قولی پولدار باشید تا اون اوایل کمتر بهتون سخت بگذره.
    3- حساب ایران و توی یکی از بانک های ایران که نشان بده تمکن مالی دارین و اگر برین اونور سربار دولت آمریکا نخواهید شد. ( البته اکثرا سوری یه حساب و سندی جور میکنن تا ویزا رو بگیرن اما اونور بدون پول و زبان و توانایی های کاری کافی آدم تو دردسر بزرگی میوفته و مجبوره از کارگزی ساعتی 8 دلار شروع کنه، دوست خود من دیپلم بود، پولم نداشت، زبانم بلد نبود، توی ایران کارمند یه شرکتی بود بعد که برنده شد و رفت مجبور شد تو مک دونالد کار کنه و کم کم از صفر شروع کرد و زبان خوند و الان بعد سه سال رفته دانشگاه و داره پیش میره. خلاصه همش به توقعات شما و توانایی خودتون بر میگرده که موفق باشید یا بعد یکی دو سال باز برگردین سر خونه اول و ایران ! )

Junior Member

دوستان کجا نوشته که زوجا میتونن 2 بار ثبت نام کنن؟ چون این کار تقلب محسوب میشه و شانس بقیه رو پایین میاره
    "Never give up,follow your dreams to make them"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)