صفحه 12 از 90 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 900

موضوع: لاتاری 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لاتاری 2016

سلام دوستان
    من پسوند فامیلیم رو از تو شناسنامه و کارت ملیم حذف کردم اما هنوز تو پاسپورتم هست. می خوام پاسپورتم رو هم عوض کنم اما هنوز نکردم و اسم و فامیلم با پسوند نوشته شده.
    حالا چی کار کنم؟ اسم رو با پسوند وارد کنم یا بدون پسوند؟
    اگر با پسوند بزنم زمانی که پاسپورتمو عوض کردم و پسوند هم حذف شد و در صورت برنده شدن مشکلی پیش نمیاد؟
    با تشکر

Junior Member f1996 آواتار ها

با درود
    ببخشید اگر کسی طلاق گرفته باشه و ولی هم اکنون ازدواج کرده باشه باید اسم همسر قبلیشم بنویسه؟!
    دوم اگر بچه ای هم داشته باشه که بالا21 سالشونه و از همسر قبلیشونه اونم باید بنویسه؟

واین سوال برای خودم پس با ریش پروفسوری مشکل نداره؟
    دوم انگار تا12 آبان وقت ثبتنام است اگر همان هفته های اول آبان ثبتنام کنیم مشکلی هست؟میگن دیرتر ثبتنام کنید شانس کمتره؟!!

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط f1996 نمایش پست ها
    با درود
    ببخشید اگر کسی طلاق گرفته باشه و ولی هم اکنون ازدواج کرده باشه باید اسم همسر قبلیشم بنویسه؟!
    دوم اگر بچه ای هم داشته باشه که بالا21 سالشونه و از همسر قبلیشونه اونم باید بنویسه؟

واین سوال برای خودم پس با ریش پروفسوری مشکل نداره؟
    دوم انگار تا12 آبان وقت ثبتنام است اگر همان هفته های اول آبان ثبتنام کنیم مشکلی هست؟میگن دیرتر ثبتنام کنید شانس کمتره؟!!
    درود به شما
    خیر، باید اسم همسر رسمی و حال حاضر وارد بشه.
    و باز هم خیر اسم فرزند بالا 21 سال توی ثبت نام پدر و مادر نمی آید.

(
    ١٣. وضعیت کنونی تاهل : مجرد، متاهل، طلاق گرفته، بیوه، متارکه قانونی. ]درصورت تاهل[ نام، تاریخ تولد، جنسیت، شهر/روستای تولد و کشور تولد همسرتان را به همراه عکس همسرتان با همان مشخصات مشابه عکس خودتان وارد کنید.خودداری از ذکر نام همسر موجب رد شدن شدن درخواست ویزای متقاضی اصلی در زمان مصاحبه خواهد شد. اگر حتی بنا دارید از همسرتان متارکه کنید می‌بایست مشخصات همسرتان را در فرم ها ذکر کنید. همسری که شهروند آمریکا است و یا دارای اقامت قانونی ایالات متحده است نیازی به دریافت ویزای مهاجرت ندارد درحالیکه منعی برای درج نام آنها در فرم وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد اعضای خانواده به بخش پرسش های متداول مراجعه نمایید. ١۴. تعداد فرزندان – نام، تاریخ تولد، جنسیت و محل تولد تمامی فرزندانی که سن آنها کمتر از ٢١ سال است و ازدواج نکرده اند صرفنظراز اینکه با شما زندگی میکنند و یا قصد همراهی با شما یا پس از مهاجرت شما به آمریکا را دارند را ذکر کنید. برای هر کدام از فرزندانتان عکس های جداگانه با مشخصات مشابه به عکس خودتان ارسال کنید. تعداد فرزندان – نام، تاریخ تولد و محل تولد همسر و تمامی فرزندان و فرزندخوانده ها و فرزندان همسرتان که سن آنها کمتر از ٢١ سال بوده و ازدواج نکرده اند باید در درخواست شما ذکر گردد، حتی اگر شما قانوناً از پدر یا مادر آن فرزند خود جدا شده اید و همسر شما و فرزندتان دیگر با شما زندگی نمی‌کنند و/یا قصد ندارند تا به همراه شما به ایالات متحده مهاجرت کنند. برای هرکدام از فرزندانتان عکسی مطابق با مشخصاتی مشابه عکس خودتان ارسال نمایید.دقت کنید که نام تمام موارد زیر را وارد نمایید:
    • تمام فرزندان طبیعی تان که در قید حیات می باشند.
    • تمام فرزندانی که قانونا به فرزندی قبول کرده اید و در قید حیات می باشند؛ و ،
    • تمام فرزند خوانده هایی که در زمان پر کردن فرم ثبت نام مجرد و زیر ۲۱ سال هستند حتی اگر شما قانوناً از پدر یا مادر آن فرزند خود جدا شده اید و همسر شما و فرزندتان دیگر با شما زندگی نمی‌کنند و/یا قصد ندارند تا به همراه شما به ایالات متحده مهاجرت کنند.

فرزندان متاهل شما و فرزندانی که بیشتر از ٢١ سال سن دارند، نمی‌توانند در درخواست قرعه کشی شما نام نویسی شوند. اما، قانون محافظت از وضعیت فرزندان، در برخی شرایط فرزندان را در مقابل از دست دادن شرایط لازم برای دریافت ویزا بواسطه افزایش سن (رد شدن از مرز ٢١ سال) محافظت می کند. اگر فرم ثبت نام شما برای شرکت در قرعه کشی قبل از ٢١ سالگی فرزندنتان ارسال شود، و قبل از صدور ویزا فرزند شما به ٢١ سالگی برسد، قوانین مربوط به افراد زیر ٢١ سال در مورد فرزند شما صادق می شود.فرزندی که اکنون شهروند یا ساکن قانونی ایالات متحده است واجد شرایط برای شرکت در قرعه کشی و دریافت این روادید نیست، و منعی برای وارد کردن یا حذف نام او در فرم تقاضای والدین برای شرکت در قرعه کشی وجود ندارد.خودداری از ذکر اسامی کامل فرزندان واجد شرایط، موجب مردود شدن درخواست متقاضی اصلی و رد شدن تمامی ویزاهای افراد ذکر شده در درخواست در هنگام مصاحبه ویزا خواهد شد.)
    خیر ریش پرفسوری هم موردی نداره
    مهلت تا 1 نوامبر هستش و هیچ فرقی بین روز اول وسط و آخر در قرعه کشی نیست والا من که شش ساله هم اولش هم وسطش و هم آخر ثبت نام کردم و هیچ فرقی نکرده

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sweeny نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پسوند فامیلیم رو از تو شناسنامه و کارت ملیم حذف کردم اما هنوز تو پاسپورتم هست. می خوام پاسپورتم رو هم عوض کنم اما هنوز نکردم و اسم و فامیلم با پسوند نوشته شده.
    حالا چی کار کنم؟ اسم رو با پسوند وارد کنم یا بدون پسوند؟
    اگر با پسوند بزنم زمانی که پاسپورتمو عوض کردم و پسوند هم حذف شد و در صورت برنده شدن مشکلی پیش نمیاد؟
    با تشکر
    سلام به شما
    شما باید اسم و فامیل حال حاضر رو وارد کنید و مشکلی پیش نمیاد، اسم شما به صورت رسمی تغییر کرده.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان ببخشید من متوجه نشدم افراد مجرد زیر 21 سال میتونن جداگانه ثبت نام کنند یعنی شامل زیر 18 سال میشه مثلا یه نفر 16 سال داشته باشه میتونه جداگانه ثبت نام کنه؟ممنون میشم.

Junior Member f1996 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aligod7 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید من متوجه نشدم افراد مجرد زیر 21 سال میتونن جداگانه ثبت نام کنند یعنی شامل زیر 18 سال میشه مثلا یه نفر 16 سال داشته باشه میتونه جداگانه ثبت نام کنه؟ممنون میشم.
    16 سال که داشته باشه نه
    18 باید داشته باشه

Junior Member

آخه طبق راهنمای امسال زده٨-آیا حداقل سنی برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت وجود دارد؟
    هیچ حداقل سنی ای برای شرکت کنندگان وجود ندارد، اما شرط داشتن مدرک پایان دبیرستان و یا دو سال سابقه کار برای درخواست کننده اصلی در زمان ارائه درخواست، عمال بیشتر افراد زیر 18 سال را فاقد شرایط می سازد.
    منظور از مدرک پایان دبیرستان همون دیپلم سوم دبیرستانه؟اگه هست داداش من میتونه جداگونه ثبت نام کنه چون الان پیش دانشگاهیه.بازم ممنون
    ویرایش توسط aligod7 : October 5th, 2014 در ساعت 10:33 PM

رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aligod7 نمایش پست ها
    آخه طبق راهنمای امسال زده٨-آیا حداقل سنی برای شرکت در قرعه کشی گرین کارت وجود دارد؟
    هیچ حداقل سنی ای برای شرکت کنندگان وجود ندارد، اما شرط داشتن مدرک پایان دبیرستان و یا دو سال سابقه کار برای درخواست کننده اصلی در زمان ارائه درخواست، عمال بیشتر افراد زیر 18 سال را فاقد شرایط می سازد.
    منظور از مدرک پایان دبیرستان همون دیپلم سوم دبیرستانه؟اگه هست داداش من میتونه جداگونه ثبت نام کنه چون الان پیش دانشگاهیه.بازم ممنون
    کمترین میزان تحصیل برای شرکت در لاتاری اتمام 12 سال تحصیل در زمان ثبت نام هستش، اگر پیش دانشگاهی برادرتون تموم شده که 12 سال خوندن اگر نه که در واقع 11 سال و خورده ای خوندن مگر اینکه طبق متن برای جبران باید 2 سال سابقه کار داشته باشن. مثلا کسایی که دیپلم هنرستان دارن 11 سال درس خوندن و باید 2 سال سابقه داشته باشن تا واجد شرایط باشن.

(
    ۵ - الزامات تحصیلاتی و مهارتهای شغلی کدام است؟

قوانین و مقررات مهاجرتی ایالات متحده مقرر می دارد که هر شرکت کننده قرعه کشی گرین کارت باید دست کم دارای مدرک تحصیلی پایان دبیرستان یا معادل آن و یا طی پنج سال گذشته و در زمینه شغلی که دست کم به دو سال آموزش و سابقه کار نیاز دارد، دارای دو سال سابقه کار باشد. "مدرک تحصیلی پایان دبیرستان و یا معادل آن" به تکمیل موفقیت آمیز دوازده سال تحصیل در مقطع ابتدایی و دبیرستان در ایالات متحده و یا تکمیل موفقیت آمیز آموزشهای رسمی ابتدایی و دبیرستان، که قابل مقایسه با دوره دبیرستان در ایالات متحده باشد، در کشوری دیگر، تعریف می شود. تنها آموزشهای رسمی تحت پوشش این تعریف قرار می گیرند، آموزشهای از راه دور و مدارک معادل(مانند دیپلم کلی عمومی G.E.D.) مورد قبول نیستند. مدارک تایید کننده تحصیلات و یا سابقه کار باید در زمان مصاحبه ویزا به مامور کنسولی ارائه شوند.)

Junior Member

1- شماها که ثبت نام کردید عکس رو خودتون گرفتید یا که رفتید پیش عکاسهای بیرون؟
    من چند نمونه عکس طبق دستورالعمله سایت وزارت آمریکا توی خونه با دوربین دیجیتال گرفتم نمیدونم همینارو بفرستم آخه یکم ضایع شده عکسام دی:

2-بعدش من اصلا انگلیسی بلد نیستم توی سفارت برای مصاحبه فارسی حرف میزنن یا انگلیسی؟

3-وضع مالیم هم زیاد جالب نیست کل زندگیم رو بفروشم روی هم میشه 100 میلیون تومن .با این پول به نظرتون آمریکا بدرد من میخوره ؟

4-کار میشه زود پیدا کرد؟

5- وضعیته مسکنم رو چیکار کنم؟

میشه یعنی ما هم آمریکا زندگی کنیم نه یعنی میشــــــــــــه

یه سوال یادم رفت
    این تست پزشکی از چی چیزهای هستش؟

تنکیو وری ماچ
    ویرایش توسط Mostafa_CM : October 6th, 2014 در ساعت 05:52 AM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

سلام دوستان
    من 19 سالمه اما بنابه دلایلی نتونستم دیپلم بگیرم و تا چند ماهه دیگه دیپلم می گیرم و این دیپلم هم در واقع 11 سال تحصیل به حساب میاد(سال سوم دبیرستان) با حساب می تونم در لاتاری شرکت کنم یا نه؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)