صفحه 26 از 90 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 900

موضوع: لاتاری 2016

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لاتاری 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام دوستان من 19 سالمه میخوام یک اکانت جداگانه برای خودم فقط ثبت نام کنم .عکس پدرومادرم هم برای ثبت نام لازمه؟متاسفانه دسترسی بهشون ندارم!واینکه دانشجوی سال دوم لیسانس هستم گزینه دیپلم دبیرستان رو باید بزنم یا some university course?
    اونهایی که سنشون بین 18 تا 21 سال هست می تونن 3 تا شانس داشته باشن.
    اگر بتونی مادر و پدرتو هم ثبت نام کنی شانست می شه سه تا.
    بعدم این بهونه ها چیه بگو برن آتلیه بگیرن واست ایمیل کنن. (600X600)
    واسه ثبت نام خودت اطلاعات اونا لازم نیست.
    some university course کافیه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmm64 نمایش پست ها
    سلام، اون رزولوشن تصویر هست که گفته 300 dpi، عمق تصویر باید 24 باشه.

در لینک زیر در ستون سمت راست یک گزینه به اسم start photo tool وجود داره که با کلیک روی اون کادری باز میشه که عکس خودتون رو آپلود میکنید و تنظیم میکنید و بعد کراپ میکنید و بعد سیو میکنید، فایل ایجاد شده تمامی مشخصات لازم رو داره. موفق باشید

http://travel.state.gov/content/visa...hoto-page.html
    رزولوشن اسکنر رو گفته! نه عکس
    من عکس با رزولوشن 600 رو با paint سیو میکنم بدون تغییر در کیفیت وقتی در جزئیات عکس میری نشون میده 96. ضمن اینکه توی سایت اصلی در خصوص عکس چیزی در این خصوص نگفته!!
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    رزولوشن اسکنر رو گفته! نه عکس
    من عکس با رزولوشن 600 رو با paint سیو میکنم بدون تغییر در کیفیت وقتی در جزئیات عکس میری نشون میده 96. ضمن اینکه توی سایت اصلی در خصوص عکس چیزی در این خصوص نگفته!!
    بله درست میفرمایید الان باز خوندم و گفته اسکنر. عمق عکس هم که گفته ۲۴. البته در لینکی که گذاشته بودم رزلوشن رو خودش ۳۰۰ میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط TToooTT نمایش پست ها
    آدرس رو درست وارد کنید. چون کنتاکی براتون case number با یک بارکد مخصوص می فرسته، می دونم که حتما ارسال رو در برنامه داره. آدرس رو از آخر به اول و مخفف هم مشکلی نیست کد پستی رو بادقت وارد کنید به اون بیشتر احتیاج هست واسه پیدا کردن منزلتون
    27- شرکت کنندگان موفق چطور انتخاب میشوند؟
    اطلاعیه رسمی نتیجه قرعه کشی از طریق تارنمای قرعه کشی گرین کارت در صفحه "بررسی وضعیت شرکت
    کننده" از تاریخ ۵ مه ١٠٢۵ تا حداقل ٠٠ ژوئن ١٠٢۶ موجود خواهد بود www.dvlottery.state.gov . وزارت امور
    خارجه برای برندگان نامه از طریق پست معمولی یا الکترونیکی نخواهد فرستاد.
    هرگونه اطلاعیه یا نامه ای از
    طریق پست الکترونیکی یا پست معمولی که به شما بگوید شما برای دریافت ویزا در قرعه کشی برنده شده اید از
    وزارت امور خارجه نیست و معتبر نمیباشد. هر پست الکترونیکی که شما از وزارت امور خارجه دریافت کنید از شما
    میخواهد که به تارنمای قرعه کشی www.dvlottery.state.gov مراجعه و با "بررسی وضعیت شرکت کننده"
    وضعیت پرونده تان را بررسی کنید. وزارت امور خارجه هرگز از شما نمیخواهد تا از طریق پست یا سایر خدمات
    حواله های پولی مثل Union Western وجه نقد ارسال نمایید.

Junior Member

سلام
    من از طريق كافي نت ثبت نام كردم ، كسي كه ثبت نام ميكرد سوال شش رو ابتدا no زد و در قسمت بعدش ايران رو انتخاب كرد ،
    در چند صفحه پيش يكي از دوستان نوشته بودند كه بايد قسمت اول را yes بزنيم و سپس قسمت دوم را كاري نكنيم ،
    حالا آيا ثبت نام من حذف مي شود ؟ راه حلي براي اصلاح اين مشكل وجود دارد مثلا ايميل زدن ؟

Junior Member

دوستان توجه کنید، من همین الان از قسمت photo validator یک عکس مورد تایید (از همه لحاظ) رو سیو کردم روی سیستمم(خانم عینک داره با کت سورمه ای و پیرهن قرمز و موی کوتاه)

توی قسمت properties برید قسمت details این ها رو نوشته، عکستون باید این مشخصات رو داشته باشه:

Dimensions: مربعی
    Width:and Height: طول و عرض هم اندازه
    horizontal resolution :96dpi
    vertical Resolution:96dpi
    Bit depth: 24

Junior Member

دوستان مادر بنده دیپلم هنرستان هست. من موقع ثبت نام زدم vocational school درسته؟
    یه سوال دیگه پدرم من سیکل هستش بعد برای سابقه کاری در 5 سال گذشته مدرکی تو دستش نیست. چیکار کنم ثبت نام کنمش یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan2012 نمایش پست ها
    دوستان مادر بنده دیپلم هنرستان هست. من موقع ثبت نام زدم vocational school درسته؟
    یه سوال دیگه پدرم من سیکل هستش بعد برای سابقه کاری در 5 سال گذشته مدرکی تو دستش نیست. چیکار کنم ثبت نام کنمش یا نه؟
    درست زدید ولی باید بعد از قبولی مامانتون باید مدرکی رو ارائه بدند که نشون بده بگید که 2 سال سابقه کار رو دارند.
    پدرتون هم اگر کار آزاد می کردن و پروانه کسب دارند اون رو باید ترجمه کنن و ببرن موقع قبولی.(مشکلی از بابت ثبت نام نداره)
    یا حدلامکان از کارفرما گواهی کار بگیرند.

Junior Member

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan2012 نمایش پست ها
    با سلام

۱. گزینه صحیح رو برای مادرتون انتخاب کردید
    ۲. لطفا از ثبت نام پدرتون صرف نظر کنید

موفق باشید

نکته : برای ثبت نام در لاتاری یکی از دو شرط ۱۲ سال تحصیل یا ۲ سال سابقه کار در کاری که نیاز به ۲ سال کارآموزی داشته باشه (یعنی مجموعا ۴ سال) در زون های ۴ و ۵ با رده بالای ۷ لازم و اجباری هست
    نکته ای که وجود داره اینه که شغل هایی که واجد چنین شرایطی باشه معمولا کارهای تخصصی و حساسی هستند
    فلذا اگر پدر شما برنده هم بشه ، شانسی برای درخواست ویزا نداره و خواهش میکنم فرصت لاتاری رو نسوزونید
    در مورد مادرتون هم ، ایشون اگر برنده بشه و بخواد برای پروسه ویزا ، باید مدرک ۱۲ ساله رو ارایه بده و دیپلم هنرستان ۱۱ ساله هست
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)