صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه HEC Montreal

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه HEC Montreal

با عرض سلام به دوستان!

من از HEC montreal برای فال 2012 پذیرش دارم. اول می خواستم بدونم سطح کیفی این دانشگاه چطور است؟ از دوستان کسی در حال تحصیل در این دانشگاه هست؟
    از طرف دیگه من چون بنا به دلایل خانوادگی قصد دارم به ایران برگردم، خوشحال می شم اگه از دوستان کسی منو راهنمایی کنه که ایا این رفت و برگشت به نفع هست یا نه؟ کسی از دوستان که در حال حاضر در کانادا به سر می بره همچین قصدی رو داره؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : دو سوال دو مورد تحصیل در کانادا و برگشت به ایران (HEC Montreal)

نقل قول نوشته اصلی توسط neocheerfull نمایش پست ها
    با عرض سلام به دوستان!

من از HEC montreal برای فال 2012 پذیرش دارم. اول می خواستم بدونم سطح کیفی این دانشگاه چطور است؟ از دوستان کسی در حال تحصیل در این دانشگاه هست؟
    از طرف دیگه من چون بنا به دلایل خانوادگی قصد دارم به ایران برگردم، خوشحال می شم اگه از دوستان کسی منو راهنمایی کنه که ایا این رفت و برگشت به نفع هست یا نه؟ کسی از دوستان که در حال حاضر در کانادا به سر می بره همچین قصدی رو داره؟
    با تشکر
    HEC مونتریال جزو دانشکده های طراز اول بیزینس و مدیریت کانادا به شمار میاد و بسیار معتبر است. این لینک رو ببینید:
    http://en.wikipedia.org/wiki/HEC_Mon...d_distinctions

بنظر من این فرصت رو از دست ندید. تا درستون تموم بشه به احتمال قریب به یقین (بر اساس تجربه شخصی و همه مواردی که دیده ام) تصمیمتون در مورد بازگشت به ایران هم تغییر خواهد کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    HEC مونتریال جزو دانشکده های طراز اول بیزینس و مدیریت کانادا به شمار میاد و بسیار معتبر است. این لینک رو ببینید:
    http://en.wikipedia.org/wiki/HEC_Mon...d_distinctions

بنظر من این فرصت رو از دست ندید. تا درستون تموم بشه به احتمال قریب به یقین (بر اساس تجربه شخصی و همه مواردی که دیده ام) تصمیمتون در مورد بازگشت به ایران هم تغییر خواهد کرد.
    خیلی ممنون بابت دلگرمیتون
    راستش این دانشگاه رو من همینجوری و به سفارش دوستم اپلای کردم و تحقیقات زیادی روش نکردم
    روی قضیه ی برگشت به ایران یکم مصمم، چون شرایط خانوادم یکم خاص هست و حتما باید در آینده نزدیکشون باشم. ذهنیت من این بود که حالا چند سال تجربه زندگی اونجا رو داشته باشم و یه در جدیدی رو برای خودم باز کنم که بعدها هم اگه خواستم بتونم رفت و آمد داشته باشم. ولی یکم الان دچار دودلی شدم که آیا 4-5 سال یکم زیاد نیست برای این تجربه؟؟؟ البته امیدوارم ذهنیتم عوض نشه و بعدا بتونم برگردم ایران
    با تشکر

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط neocheerfull نمایش پست ها
    با عرض سلام به دوستان!
    ...

از طرف دیگه من چون بنا به دلایل خانوادگی قصد دارم به ایران برگردم، خوشحال می شم اگه از دوستان کسی منو راهنمایی کنه که ایا این رفت و برگشت به نفع هست یا نه؟
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    HEC
    به نظر من حتی اگر نظرتون تغییر نکرد و خواستید برگردید به راحتی می تونین برگردید.
    این تجربه بسیار خوبه زیرا:
    شما می تونید بعد از تحصیلتون بهتر کار گیر بیارید
    می تونید بهتر ادامه تحصیل بدید.

و از همه مهمتر شما بعد از تحصیل در کانادا می تونید برای مهاجرت اقدام کنید. یعنی وقتی که پاسپورت کانادایی داشته باشین حتی اگه توی یه دهات دور افتاده زاهدان هم زندگی کنید هر لحظه که اراده کنید می تونید برید کانادا.

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه HEC Montreal

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره دانشگاه HEC Montreal کانادا هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید.
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه HEC Montreal

سلام دوستان
    من می خوام برای این دانشگاه امسال اپلای کنم. توی سایت دانشگاه در لینک زیر نوشته شده که برای دانشجویان بین المللی با study permit باید 175 دلار اضافه به عنوان اپلیکیشن فی پرداخت کنند. می خواستم بدونم که این study permit رو حتما من باید انتخاب کنم؟ اصلا چی هست؟ چون 175 دلار اضافه تر به عنوان اپلیکیشن فی واقعا سنگینه برام
    http://www.hec.ca/en/programs_traini...ion/index.html
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام برای این دانشگاه امسال اپلای کنم. توی سایت دانشگاه در لینک زیر نوشته شده که برای دانشجویان بین المللی با study permit باید 175 دلار اضافه به عنوان اپلیکیشن فی پرداخت کنند. می خواستم بدونم که این study permit رو حتما من باید انتخاب کنم؟ اصلا چی هست؟ چون 175 دلار اضافه تر به عنوان اپلیکیشن فی واقعا سنگینه برام
    شما اگردانشجوی بین المللی هستید Study permit خواهید داشت. البته لینک گفته متقاضیان دکترا مشمول این هزینه اضافی نیستند.

Junior Member

سلام
    برای دکتری در رشته فایننس این دانشگاه آیا باید نمره GMAT یا GRE داشت؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط grl_z86 نمایش پست ها
    سلام
    برای دکتری در رشته فایننس این دانشگاه آیا باید نمره GMAT یا GRE داشت؟
    بله تحصیل در مقطع دکتری همه گرایشهای بیزنیس منجمله فاینانس باید جیمت، جی آر ای و یا TAGE MAGE رو داد.
    شرایط ادمیشن رو از لینک پایین مطالعه بفرمایید.
    ویرایش توسط AFTER : May 17th, 2015 در ساعت 02:56 PM
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

سلام
    این دانشگاه برای مستر رشته MSc ارائه داده که نوشته 2 تا Specialization داره یکی به فرانسه و یکی به انگلیسی ، یعنی من درست متوجه شدم که این درس به انگلیسی ارائه میشه؟! بعد شهریه ش چرا انقد بالاس حتی اپلیکیشن فی نزدیک 300 دلاره!!! فاند هم میدن اینجا ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)