صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه HEC Montreal

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه HEC Montreal

سلام دوستان. ممنونم ازینکه جواب منو هم میدید. من تازه فهمیدم همچین دانشگاهی هم برای رشته های بیزینس هست!
    1-برای اپلای دکترای این دانشگاه حتما باید confirmation قطعی یک استاد رو داشت یا صرقا شناسایی کنیم و هرکدوم خوشمون اومد بزاریم بعنوان potential supervisor ?
    2- اینکه 5 روز وقت سابمیت مدارک هست، یعنی بعد از ددلاین هم مهلت میدن؟ مثلا من اگر 15 ژانویه اپلای کنم که ددلاین هست، تا 20 ام وقت دارم برای مدارک یا باید همه چیز تا 15ام کامل بشه؟
    3- زبان French من صفر است. آیا مشکلی خواهم داشت؟
    ممنونم
    ویرایش توسط Carlito-Brigante : January 9th, 2017 در ساعت 02:58 PM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنونم ازینکه جواب منو هم میدید. من تازه فهمیدم همچین دانشگاهی هم برای رشته های بیزینس هست!
    1-برای اپلای دکترای این دانشگاه حتما باید confirmation قطعی یک استاد رو داشت یا صرقا شناسایی کنیم و هرکدوم خوشمون اومد بزاریم بعنوان potential supervisor ?
    2- اینکه 5 روز وقت سابمیت مدارک هست، یعنی بعد از ددلاین هم مهلت میدن؟ مثلا من اگر 15 ژانویه اپلای کنم که ددلاین هست، تا 20 ام وقت دارم برای مدارک یا باید همه چیز تا 15ام کامل بشه؟
    3- زبان French من صفر است. آیا مشکلی خواهم داشت؟
    ممنونم
    1- در مورد فرم های پذیرش این دانشگاه من یادم نمیاد، ولی اگه خواستن که سوپروایزر معرفی کنید بهتره که یک تماس بگیرین با استادها. ولی چیزی که دیدم این بیزینس اسکول هم فرقی با بقیه بیزینس اسکولها نداره.
    2- این رو به خودشون ایمیل بزنید بپرسید، معمولا همه دانشگاه ها تا یک مدت تا بعد از ددلاین نسبت به رسیدن مدارک اکی هستند
    3- نه اصلا مشکلی پیش نمیاد. من زمستان پارسال یک درس اونجا داشتم. یک سری درسها به انگلیسی برای مقطع دکتری در داخل hec که ارائه میشه که من یکی از درسهاشون رو برداشتم و نکته دیگه اینکه برنامه دکتری بیزینس توی مونترال بین چهار بیزینس اسکول شهر joint هست یعنی شما می تونید توی مکگیل و بیزینس اسکول جان مالسون دانشگاه کنکوردیا که هر دو انگلیسی هستند درس بردارین. دانشجوی چینی و ایرانی دکتری توی HEC من دیدم که فرنچشون صفر بود
    توی دو سال اخیر، این بیزینس اسکول فاندی که به دانشگاه ها میده رو میگن که زیاد کرده.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    1- در مورد فرم های پذیرش این دانشگاه من یادم نمیاد، ولی اگه خواستن که سوپروایزر معرفی کنید بهتره که یک تماس بگیرین با استادها. ولی چیزی که دیدم این بیزینس اسکول هم فرقی با بقیه بیزینس اسکولها نداره.
    2- این رو به خودشون ایمیل بزنید بپرسید، معمولا همه دانشگاه ها تا یک مدت تا بعد از ددلاین نسبت به رسیدن مدارک اکی هستند
    3- نه اصلا مشکلی پیش نمیاد. من زمستان پارسال یک درس اونجا داشتم. یک سری درسها به انگلیسی برای مقطع دکتری در داخل hec که ارائه میشه که من یکی از درسهاشون رو برداشتم و نکته دیگه اینکه برنامه دکتری بیزینس توی مونترال بین چهار بیزینس اسکول شهر joint هست یعنی شما می تونید توی مکگیل و بیزینس اسکول جان مالسون دانشگاه کنکوردیا که هر دو انگلیسی هستند درس بردارین. دانشجوی چینی و ایرانی دکتری توی HEC من دیدم که فرنچشون صفر بود
    توی دو سال اخیر، این بیزینس اسکول فاندی که به دانشگاه ها میده رو میگن که زیاد کرده.
    خیلی خیلی ممنونم از پاسختون. چون وقت کمی تا ددلاین دارم به تماس با استادها ممکنه نرسم یعنی پاسخی نگیرم از اونها.
    منظور شما اینه که همه بیزینس اسکول های کانادا نظر کمیته مهمه و نه خود استاد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم از پاسختون. چون وقت کمی تا ددلاین دارم به تماس با استادها ممکنه نرسم یعنی پاسخی نگیرم از اونها.
    منظور شما اینه که همه بیزینس اسکول های کانادا نظر کمیته مهمه و نه خود استاد؟
    بله منظورم همین بود، به طور معمول همه بیزینس اسکولها کمیته محور هستند، و دانشجو بعد از اینکه وارد پروگرم شد خودش استاد انتخاب می کنه.
    HEC مونترال، بیزینس اسکول خوب و مطرحی هست البته درسته که بین ما ایرانی ها شهرت نداره، ولی بیزینس اسکول بزرگ و مطرحی هست در واقع بیزینس اسکول دانشگاه Montreal هست منتهی برای خودش اسم و رسم و هویت نسبتا مستقلی داره!
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

سلام
    موقع اپلیکیشن فرستادن، HEC Montreal ریپورت رسمی نمره GRE رو لازم دارن یا فعلا فققط نسخه Pdf کارنامه رو تا ددلاین آپلود کنم کافیه؟

سلام
    SOP جزو مدارک خواسته شده برای اپلیکیشنPhD این دانشگاه نیست. اما نوشته به سوالات زیر باید پاسخ بدید:

• Answers to these questions

1. ?What are your main publication
    2. ?A) In what field are you planning to specialize
      (B) What is your intended research project? Describe it briefly (max. 2 pages)
    3. Which HEC Montréal professors could supervise your research? List 2 or 3 names
    4. How do you plan to finance your PhD in Administration studies? Describe any contractual agreements you have .signed, if applicable.
    5. If you have applied for admission to more than one PhD program, specify the disciplines and institution

این یعنی همون SOP نوشتن؟ جایی در پروتال هم نیست که این سوالا رو بشه جواب داد. سوالات هست اما غیرفعاله.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)