نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اهمیت پیدا کردن تخصص در کار باsph درگرفتن پذیرش(موضوع های مرتبط با سیالات)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض اهمیت پیدا کردن تخصص در کار باsph درگرفتن پذیرش(موضوع های مرتبط با سیالات)

سلام.
    دانشوی ترم6سیالات هستم.با یه استاد صحبت کردیم قراره کارایی که باsph شده رو یاد بگیرمو بعدا روی مثلا بعضی حالتا کار کنیم.(موضوع های سیالاتی)
    استاد میگفت رو بورس هست کارای با sph.
    به نظر شما تمرکز روی این موضوع میتونه ارزش زیادی واسه استادای اروپا یا آمریکا داشته باشه اگه بتونم کارای خوبی تو این زمینه انجام بدم در مقطع لیسانس؟
    چون میخوام واسه فوق پذیرش بگیرم
    ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اهمیت پیدا کردن تخصص در کار باsph درگرفتن پذیرش(موضوع های مرتبط با سیالات)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid88 نمایش پست ها
    سلام.
    دانشوی ترم6سیالات هستم.با یه استاد صحبت کردیم قراره کارایی که باsph شده رو یاد بگیرمو بعدا روی مثلا بعضی حالتا کار کنیم.(موضوع های سیالاتی)
    استاد میگفت رو بورس هست کارای با sph.
    به نظر شما تمرکز روی این موضوع میتونه ارزش زیادی واسه استادای اروپا یا آمریکا داشته باشه اگه بتونم کارای خوبی تو این زمینه انجام بدم در مقطع لیسانس؟
    چون میخوام واسه فوق پذیرش بگیرم
    ممنون میشم نظر دوستان رو بدونم
    از من میشنوی تا میتونی بچسب به معدل و زبان
    مقاله در درجه ی سوم(به ویژه برای دانشجوی کارشناسی)
    چشم به هم بزنی کارشناسیت تموم شده فکر نکنم وقت داشته باشی هر سه تاشو داشته باشی(اینا تجربه خودمه)
    پیروز باشی

پیش فرض پاسخ : اهمیت پیدا کردن تخصص در کار باsph درگرفتن پذیرش(موضوع های مرتبط با سیالات)

من موافق نیستم. از تجربه ای که من دارم معدل در درجه سومه. یه معدل معمولی با GRE خوب (در درجه اول اهمیت قرار داره) با تجربه research (که باعث جواب گرفتن از استاد میشه) بهتر جواب میده. البته اگه GRE خیلی خوب باشه اهمیتش اینقدر زیاده که ...

به نظر من باید بری توی سایت دانشگاهها و ببینی چقدر استادا توی این زمینه کار میکنن. خودم اطلاع ندارم ولی به حرف استاد خیلی اعتماد نکنی بهتره. استادا توی ایران فاند ندارن بدن تا دانشجو باهاشون پروژه بگیره. برای همین بعضی وقتا خالی میبندن که کارشون رو بورس و برای اپلای خیلی خوبه و...
    ویرایش توسط Hadi1337 : April 12th, 2010 در ساعت 04:55 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

من با هادی موافقم، معدل خیلی مهم نیست چون اونا نمی دونن شما از کی نمره گرفتین. اگه تو نتایج پذیرش همین جا رو نگا کنید می بینی کسایی با تافل و جی آر ای بالا بدون داشتن مقاله بورس گرفتن. در ضمن اصلا به استاد اعتماد نکن تو زمینه انتخاب موضوع، اونم موضوعی که استاده داره تازه توش کار می کنه. البته بستگی داره کدوم دانشگاه می خونی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)