صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: pre-master در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : pre-master در کانادا

سلام

دوستان آیا گذارندن دوره pre master در کانادا می تونه کمک بکنه به گرفتن پذیرش فوق لیسانس برای کسانی که معدل لیسانسشون خیلی پایینه؟
    با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط f18 نمایش پست ها
    سلام

دوستان آیا گذارندن دوره pre master در کانادا می تونه کمک بکنه به گرفتن پذیرش فوق لیسانس برای کسانی که معدل لیسانسشون خیلی پایینه؟
    با سپاس
    در کانادا چیزی بنام دوره pre-master معمول نیست. شما کجا چنین دوره ای دیده اید؟

Junior Member allan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering , KIAU

سلام ؛ ممنون میشم اگر به سه تا سوال های زیر جواب بدید.
    سه سوال :

1) دوره های انستیتو هایی مثل BCIT یا SAIT (به ترتیب توی بریتیش کلمبیا و آلبرتا) pre-master حساب میشن؟

2) اگر کسی بتونه BCIT در یکی از رشته های مورد پذیرش بگیره، دو نفر از اقوام درجه یک و 4 تن از اقوام درجه دو هم اونجا باشه ،آیا احتمالِ رد شدن ویزا توسط افسر هست؟ چون حس می کنم افسرها بیشتر روی این حساب رد می کنند متقاضی رو که ساپورتر مالی نداره.

3) دوم اینکه اگر در یکی از اون دوره ها ، مدرک دیپلمش رو بگیره ، ایا پوینتِ مثبت محسوب میشه براش، اگر بخواد برای فوق لیسانسِ یک دانشگاه مثل سایمون فریزر یا بریتیش کلمبیا اقدام کنه؟
    بعید می دونم دیپلمی رو که اونجا می گذرونه آدم قبول کنن به جای فوق. چون اصلا فوق نداره BCIT. مگر اینکه چند تا از واحد هاش رو برای دوره فوق تطبیق بدن. فقط می خوام بدونم نکته مثبت
    خواهد بود یا نه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط allan نمایش پست ها
    سلام ؛ ممنون میشم اگر به سه تا سوال های زیر جواب بدید.
    سه سوال :

1) دوره های انستیتو هایی مثل BCIT یا SAIT (به ترتیب توی بریتیش کلمبیا و آلبرتا) pre-master حساب میشن؟

2) اگر کسی بتونه BCIT در یکی از رشته های مورد پذیرش بگیره، دو نفر از اقوام درجه یک و 4 تن از اقوام درجه دو هم اونجا باشه ،آیا احتمالِ رد شدن ویزا توسط افسر هست؟ چون حس می کنم افسرها بیشتر روی این حساب رد می کنند متقاضی رو که ساپورتر مالی نداره.

3) دوم اینکه اگر در یکی از اون دوره ها ، مدرک دیپلمش رو بگیره ، ایا پوینتِ مثبت محسوب میشه براش، اگر بخواد برای فوق لیسانسِ یک دانشگاه مثل سایمون فریزر یا بریتیش کلمبیا اقدام کنه؟
    بعید می دونم دیپلمی رو که اونجا می گذرونه آدم قبول کنن به جای فوق. چون اصلا فوق نداره BCIT. مگر اینکه چند تا از واحد هاش رو برای دوره فوق تطبیق بدن. فقط می خوام بدونم نکته مثبت
    خواهد بود یا نه.
    دوست من همین پست بالایی شما عرض کردم که در کانادا دوره ای بنام پری مستر نداریم.

دوره هایی به اسم dess وجود داره که ۳۰ واحد هست بدون پایان نامه۰ شهریه یه کم از مستر بیشتره ولی چون زمان کمتری میبره در کل ارزونتر در میاد۰ این دوره رو معمولا مهاجرین انتخاب میکنن که یه مدرک کانادایی زود بگیرن و وارد بازار کار بشن۰ برای دانشجوی خارجی یه کم گرونه و معمولا بورس یا فاندی هم وجود نداره۰ نکته دیگه اینکه در کبک با گرفتن مدرک مستر یا دکتری یا لیسانس میتونید برای اقامت اقدام کنید اما با داشتن این مدرک خیر! همچنین گرفتن ویزا با پذیرش این دوره هم حدس میزنم سخت تر باشه۰ میتونید تو گوگل dess رو با رشته خودتون سرچ کنید تا دانشگاههای که این پروگرام رو دارن پیدا کنید۰

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    graduate diploma یا graduate certificate دوره های ششماهه تا یکساله تخصصی هستند. برای پذیرش به این دوره ها باید لیسانس داشته باشید. معمولا تز یا پروژه ندارند و فقط شامل یک تعداد درس هستند. این دوره ها معادل فوق لیسانس نیستند ولی بعضی دانشگاهها واحدهای این دوره ها را برای درسهای دوره فوق لیسانس قبول میکنند. اگرمعدلتان برای پذیرش فوق لیسانس کافی نیست ممکن است بتوانید از این دوره ها پذیرش بگیرید و بعد از آنها فوق لیسانس بخوانید.

UOIT چنین دوره هایی را برای engineering management دارد ولی نه کامپیوتر. برای کامپیوتر میدانم دانشگاههای کنکوردیا و اتاوا دارند و بقیه دانشگاهها را میتوانید چک کنید.

http://www.grad.uottawa.ca/Default.aspx?tabid=1727

http://www.concordia.ca/encs/compute...r-science.html
    میشه خواهش کنم برای رشته های برق و قدرت و دبیات انگلیسی بفرمایید چه دوره ای باید انتخاب بشه؟
    و همینطور چه دانشگاهی؟
    منظور اینکه من هر چی گشتم توی این لینکها به رشته های مذکور بر نخوردم. اگه بخوام مدرک کالج بگیرم و باهاش کار کنم چه دوره ای رو بگذرونم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    میشه خواهش کنم برای رشته های برق و قدرت و دبیات انگلیسی بفرمایید چه دوره ای باید انتخاب بشه؟
    و همینطور چه دانشگاهی؟
    منظور اینکه من هر چی گشتم توی این لینکها به رشته های مذکور بر نخوردم. اگه بخوام مدرک کالج بگیرم و باهاش کار کنم چه دوره ای رو بگذرونم؟
    ممنون
    این دوره ها با کالج ارتباطی ندارند. برای کالج ها باید وب سایتهای کالج ها را نگاه کنید. برای برق و قدرت بدنیست این تاپیک را هم نگاه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-کانادا

برای ادبیات انگلیسی که این قبیل دوره ها معمولا نیست و اصولا بدرد هم نمیخورد. دنبال دوره های آموزش ESL برای تدریس زبان باشید.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این دوره ها با کالج ارتباطی ندارند. برای کالج ها باید وب سایتهای کالج ها را نگاه کنید. برای برق و قدرت بدنیست این تاپیک را هم نگاه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-کانادا

برای ادبیات انگلیسی که این قبیل دوره ها معمولا نیست و اصولا بدرد هم نمیخورد. دنبال دوره های آموزش ESL برای تدریس زبان باشید.
    با تشکر فراوان.
    دوره های esl چقدر هزینه برمیداره؟ و چقدر زمان می بره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    با تشکر فراوان.
    دوره های esl چقدر هزینه برمیداره؟ و چقدر زمان می بره
    متاسفانه اطلاع ندارم خودتان روی گوگل سرچ کنید پیدا میکنید. در ضمن دقت کنید دوره های آموزش ESL (یعنی بعبارتی معلم ESL) نه خود ESL.

سلام کسی در مورد دوره های non degree تو دانشگاه های کانادا اطلااتی داره؟ به نظر شما این یه راهی هست برا بالا آوردن معدل قبل از اپلای برا مستر؟
    این یه نمونش:
    http://www.adm.utoronto.ca/admission...on+Information

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)