صفحه 5 از 83 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 823

موضوع: مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

آقا یعنی این برنامه ماهانه است ،کجا گفته؟؟ جسارتاً حدس خودتونه یا جایی خوندین .. از اول تا آخر ژانویه مطمئن هستید که ددلاین اوله ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط radin1388 نمایش پست ها
    آقا یعنی این برنامه ماهانه است ،کجا گفته؟؟ جسارتاً حدس خودتونه یا جایی خوندین .. از اول تا آخر ژانویه مطمئن هستید که ددلاین اوله ؟؟
    برنامه لزوما ماهیانه نیست، فعلا اعلام شده که اولین خروج از پول در انتهای ژانویه هست، بقیه ماهها مشخص نیست ولی حدس این هست که احتمالا ماهی یکبار یا شاید دو تا سه بار از دارندگان بیشترین امتیاز، تعدادی دعوت خواهند شد برای لاج اپلیکیشن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

با سلام به دوستان

من می خواهم فرم آن لاین را پر کنم اما احساس می کنم نیاز هست که یک نفر که کارش مهاجرت هست در مورد پرکردن برخی پارامترها آدم را راهنمایی کنه .منظورم وکیل نیست. یکی مثل مشاور و راهنما.فقط در همین حد. اگر از دوستان کسی هست که خودش بتونه آدم را راهنمایی کنه یا مشاوری را می شناسه معرفی کنه هزینه مشاوره را هم پرداخت می کنم. در مورد تایید مدرک دانشگاهی هم اگر کسی نوع انجام پروسه و چگونگی تایید را می دونه بگه که بدونیم چطور باید این کار را انجام بدیم؟ و آیا هنگام پر کردن فرم آن لاین باید مدرک تحصیلی تایید شده باشه و aasessment مدرک را داشته باشیم یا اینکه میشه الان ثبت نام کنیم و بعدا کار تایید مدرک را انجام بدیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد نرم افزار

با سلام خدمت دوستان و تشکر از کسانی که زحمت میکشند و پست های مفید می فرستند.
    یک سوال داشتم اونم اینه که: آیا فقط در یک NOC میشود کاندید شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    یعنی چی؟ شما میخواید یه سری نمره از یک امتحان و یه سری نمره از امتحان دیگه بیارید؟ اگر منظورتون اینه جواب خیر هست همه باید مال یه امتحان باشه
    این کار خیلی از دانشگاهها قبول می کنند که مثلا اگه تو یه امتحان نمره یکی از skill ها رانیاوردی یه امتحان دیگه واسه جبران اون بدی و من تو این سایت مهاجرت هیچ کجا ندیدم گفته باشه از یه امتحان، تو همین فروم هم دیدم که بعضی ها این کار را کردن ولی متوجه نشدم قبول کردن یا نه.

احتمالا noc هایی دعوت نامه دریافت خواهند کرد که مورد نیاز بازار کار کانادا باشند.باید از همین 50 تا شغل باشند یا 29 تای قبلی یا 38 تای 2010خیلی بعید هستش مشاغلی باشند که تا حالا داخل لیست ها نبوده.چون بازار کانادا عملا اشباع هستش .در مورد مشاغل trade نیز احتمالا شرط داشتن مدرک فنی کانادایی رو حداقل نیاز داشته باشند

منظورتون از فرم online چیه؟

سلام
    از دوستانی که تو سایت http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ry/sign-up.asp ثبت نام کردن تا حالا ایمیلی هم دریافت کردن؟
    من که هنوز هیچی دریافت نکردم
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

در کل به نظر من تو این جمله خلاصه می شه - حق به حق دار می رسه - کلا سریعتر شده و کسی هم که انتخاب شه یک اطمینان هر چند کاذب هم داره اونجا .
    البته به نظر من.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که تو سایت http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ry/sign-up.asp ثبت نام کردن تا حالا ایمیلی هم دریافت کردن؟
    من که هنوز هیچی دریافت نکردم
    ممنون
    من هم هنوز هيچ ايميلي دريافت نكردم. به نظرم آخراي ماه دسامبر شروع كنند به اطلاع رساني.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)