صفحه 53 از 83 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 823

موضوع: مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط minasori نمایش پست ها
    سلام بچه ها من واقعا جواب این سوالم را نمی گیرم یک ادم مهربان لطفا راهنمایی کند ایا کسانی که کیس نامبر 2013 دارند و مدیکال هم رسیود شده ایا می تونند دراین سیسم شرکت کننده اگه جواب مثبت چه تاثیری خواهد داشت؟
    سلام

شما 1000 بار هم که بخوای میتونی شرکت کنی میتونی. ولی به مرحله مدیکال که میرسی باید بقیه رو کنسل کنی!

شما اگر الان مدیکال دادید باید بقیه رو کنسل کنید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meinbeigi نمایش پست ها
    با تشکز از جواب سریع دوستان،من اسپیکینگ ۶۰۵ شدم اون سه تای دیگه رو ۶ شدم ۱۵ سال هم سابقه کار دارم با مدرک لیسانس و ۳۹ سال سن،و رشته مهندسی تعمیرونگهداری هواپیما
    دوستان ممنون میشم اگه لطف کنید و بفرمایید که من چیکار کنم؟ در ضمن برای استفاده از امتیاز همسر ،مدارک لیسانس ایشون رو هم فرستادم برای اسسمنت wesخانمم هم ایلتس داره با cbl6
    با سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

دوستان ممنون میشم اگه لطف کنید و بفرمایید که من چیکار کنم؟ در ضمن برای استفاده از امتیاز همسر ،مدارک لیسانس ایشون رو هم فرستادم برای اسسمنت wesخانمم هم ایلتس داره با cbl6
    با سپاس
    دوست عزیز از اینجا میتونین شروع کنین : دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    بچه هاااااا ... من از اون لینکی که گذاشته بودید "چک الیجبیلیتی" رو انجام میدم ... اما متاسفانه میگه شما الیجیبل نیستی!!!! واقعا من نمیتونم بفهمم هستم یا نیستم!! تلاش بکنم برای این روش یا نه!!!
    شرایطم رو تو یکی از پستهای قبل گفتم اما جوابی نگرفتم ... یه سوالاتی هم میپرسه که من موندم چجوری باید جواب بدم که واجد شرایط باشم!! مگه نمیگن تو این روش جدید همه میتونن اپلای کنن؟!!! پس چرا توی سوالاتش از آدم باز راجع به رشته میپرسه؟!! همینطور در مورد داشتن خویشاوند توی کانادا هم میپرسه!! ( من نه فامیل نه سابقه کار کانادایی و نه همسر دارم ... رشته م هم معماری بوده ... آیا علت عدم واجد شرایط شدنم ایناس؟!!!)
    یکی منو راهنمایی کنه لطفا ...
    چرا تا نوبت من رسید آسمون تپید؟!! این دیگه چه روش بیخودیه! خیلی حالم گرفته شد ((((((((((((
    یکی منو راهنمایی کنه لطفا ...
    ممنون
    سلام
    من هم معماری خوندم و خب تو 2014fsw این رشته نبوده.. ولی میخوام از طریق کد 711 construction manager اقدام کنم. البته سابقه کار کارگاه دارم.. و این کار را انجام دادم... به نظرم شما هم میتونید از این کد اپلای کنید.. البته من هنوز مدارک و اینا را نفرستادم که بدونم قبول میکنند یا نه. امیدوارم قبول کنند. چون تو شرایط 711 نوشته مهندس عمرانی هست که این کارها را انجام میده

ولی خب من پروانه نظام مهندسی طراحی نظارت اجرا دارم.. که به نوعی میشه همین 711

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    دوست عزیز از اینجا میتونین شروع کنین : دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    با سلام خدمت سپهر عزیز، داستان اینطوری بود که من وقتی با توجه به دستورالعمل بالا اقدام میکردم منو الجییبل نمیکرد،( بدون جاب افر) منم از دوستان سوال کردم حالا چکارکنم و دوستان فرمودند جزییات برای راهنمایی بیشتر لازمه که بنده این پست روگذاشتم.الانم خلاصه کلام اینه که من ۱۵ سال سابقه در رشته (۷۳۱۵ ) دارم اسپیکینگ ۶.۵ شدم و اون سه تا ۶ خانمم لیسانس داره ومدارک رو برای اسس فرستادیم،حالا اصلاسیستم مارو الیجیبل نمیکنه تا اپلای کنیم .باتشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

با سلام خدمت سپهر عزیز، داستان اینطوری بود که من وقتی با توجه به دستورالعمل بالا اقدام میکردم منو الجییبل نمیکرد،( بدون جاب افر) منم از دوستان سوال کردم حالا چکارکنم و دوستان فرمودند جزییات برای راهنمایی بیشتر لازمه که بنده این پست روگذاشتم.الانم خلاصه کلام اینه که من ۱۵ سال سابقه در رشته (۷۳۱۵ ) دارم اسپیکینگ ۶.۵ شدم و اون سه تا ۶ خانمم لیسانس داره ومدارک رو برای اسس فرستادیم،حالا اصلاسیستم مارو الیجیبل نمیکنه تا اپلای کنیم .باتشکر
    دوست عزیز کد شما جز Federal Skilled Worker قرار نمیگیره و شما جز Federal Skilled Trades قرار میگیرین که حداقل شرایط لازم برای این برنامه با FSW متقاوته و در اینجا ذکر شده.

برای اینکه بتونین با برنامه FST و از طریق Express Entry اقدام کنین باید حداقل شرایط مورد نیاز برنامه FST رو داشته باشین.برای این برنماه به عنوان مثال به حداقل CBL5 در Speaking و Listening و حداقل CBL4 در Reading و Writing نیاز دارین.این یکی از شرایطه

اما اینکه آیا شما تمامی شرایط لازم برای این برنامه رو دارین بار هم توسط ابزار Eligibility Check مشخص میشه.اگه ابزار شما رو مجاز نمیدونه متاسفانه شما شرایط لازم برای اقدام تحت این برنامه رو ندارین.

اما اگه حوصله دارین میتونین بدون داشتن اون کد ابزار برای خودتون پروفایل بسازین و اطلاعاتتون رو وارد کنید مراحل اش هم طبق همون دستور العملی هست که تو امضای من موجوده. اما به احتمال زیاد (چون ابزار قبلا به شما گفته مجاز نیستین) بعد تکمیل پروفایل براتون پیام میاد و میگه شما مجاز نیستین.
    این یعنی اینکه متاسفانه شما شرایط لازم برای مهاجرت ار طریق Express Entry رو ندارید.

موفق باشین.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام
    من آبلتسم 6.5 هست با لیستنینگ 6.5 و ریدینگ 6 و اسپیکینگ 6.5 و رایتینگ 7 و 8 سال سابقه کار به عنوان مهندس کامپیوتر و لیسانی مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
    کد انتخابی من به علت اینکه دیدم تعداد پست های شغلی بیشتره 2174 بود یعنی برنامه نویس کامپیوتر
    خیلی واسم جالب هست که بدونم چرا منو واجداشرایط نکرد!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    من هم معماری خوندم و خب تو 2014fsw این رشته نبوده.. ولی میخوام از طریق کد 711 construction manager اقدام کنم. البته سابقه کار کارگاه دارم.. و این کار را انجام دادم... به نظرم شما هم میتونید از این کد اپلای کنید.. البته من هنوز مدارک و اینا را نفرستادم که بدونم قبول میکنند یا نه. امیدوارم قبول کنند. چون تو شرایط 711 نوشته مهندس عمرانی هست که این کارها را انجام میده

ولی خب من پروانه نظام مهندسی طراحی نظارت اجرا دارم.. که به نوعی میشه همین 711
    ممنون از پستتون دوست عزیز...
    میشه بگید چه مقطعی؟ فوق هستید یا لیسانس؟
    در مورد رشته معماری باید بگم که رشته معماری زیرشاخه رشته عمران بود در برنامه
    2014fsw، این رو یکی از دوستانم که سال 2014 اقدام کرده بود و از لیست باخبر بود بهم گفت. از این طریق یه تعداد معماری با ارایه سابقه کار مرتبط با عمران اقدام کرده بودن. حالا اینکه امسال هم چنین کاری امکان پذیر باشه ر نمیدونم ...
    اگر من بخوام از همین روش شما (رشته عمران) اقدام کنم آیا با سابقه کاری که در زمینه معماری دارم نمیشه؟!!! باید چیکار کرد؟
    من دارم تلاش میکنم که برای آیلتس با نمره قابل قبولی اقدام کنم اما این موضوع که بخاطر رشته م نتونم اپلای کنم ذهنم رو درگیر کرده و اگر اینجوری جواب نده صرف وقت و هزینه برای خوندن زبان چه غایده خواهد داشت؟!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    *******چگونگی ویرایش پروفایل بعد از Submit کردن *******

دوستان بالاخره این گزینه رو در سایتشون کشف! کردم

بله شما میتونین بعد Submit پروفایلتون رو مجدد آپدیت کنین. برای این کار مراحل زیر رو دنبال کنین :

1- وارد صفحه MyCIC بشید.

2- برین پایین اونجا که یک جدول هست که دو گزینه Check Status and Messages و Withdraw Profile داره

3- روی Check Status and Messages کلیک کنین

4- به پایین پایین صفحه جدید برین و بر روی View Submitted Application کلیک کنین

5- حالا شما به تمامی فرم های قبلی دسترسی دارین و میتونین ویرایش و آپدیتشن کنین.
    6- بعدکه هر فرم رو تغیر دادین و اوکی ذخیره کردین باز بهتون این امکان رو میده که تغییرات اعمالی رو کنسل کنین با دکمه Revert Changes
    7-بعد Continue رو میزنین و ارتون ذوباره تایید Singn میخواد اوکی میکنین
    8- Transmit رو کلیک کنین
    9- شما موفق شدین، پروفایل شما با موفقیت آپدیت شد و پیام ریز نمایش داده میشه :

You have successfully transmitted your additional or replacement document(s).
    سلام
    من دقیقا همین مسیر رو طی کردم اما فقط می تونم ببینم نمیتونم ویرایش کنم و روبروی هر پرونده هم در جدول فقط view داره. مشکل کجا می تونه باشه؟؟؟؟

سلام دوستان
    كسي اطلاع داره در زماني كه سيستم اجازه انتخاب استان را به شما ميدهد چند تا انتخاب استان ميتونيد داشته باشيد ؟
    من هنوز واجد شرايط نيستم و منتظر مداركم هستم لذا وارد ثبت نام نشدم كه ببنم چه خبره
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)