صفحه 6 از 83 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 823

موضوع: مهاجرت به کانادا- روش Express Entry- فدرال 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به فدرال با برنامه جدید 2015 Express Entry

نقل قول نوشته اصلی توسط ardymary نمایش پست ها
    در کل به نظر من تو این جمله خلاصه می شه - حق به حق دار می رسه - کلا سریعتر شده و کسی هم که انتخاب شه یک اطمینان هر چند کاذب هم داره اونجا .
    البته به نظر من.
    با توجه به همه‌ي مطالب عنوان شده، اينطور به نظر ميرسد كه دولت كانادا قصد داره تا مهاجران را سوق بدهد به استان‌هايي كه دور افتاده‌تر و در كل جمعيت كمتري داره.

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که تو سایت http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ry/sign-up.asp ثبت نام کردن تا حالا ایمیلی هم دریافت کردن؟
    من که هنوز هیچی دریافت نکردم
    ممنون
    در واقع با پر کردن این فرم عضو خبرنامه میشید من چند هفته پیش پر کردم و وقتی که قانون امتیازهای جدید اعلام شد با ایمیل به من خبر دادند
    too much love will kill you

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rodin61 نمایش پست ها
    با توجه به همه‌ي مطالب عنوان شده، اينطور به نظر ميرسد كه دولت كانادا قصد داره تا مهاجران را سوق بدهد به استان‌هايي كه دور افتاده‌تر و در كل جمعيت كمتري داره.
    حتی اگر اینطور باشه بازهم کسانی که برای مهاجرت اقدام می کنند حق انتخاب دارند و این حق به کاندیداها داده شده که شغلی که بهشون پیشنهاد میشه را نپذیرند. با این همه مگر کار و زندگی در استانهای با جمعیت کمتر اشکالی دارد؟ مهم داشتن شغل ، بیمه ، خدمات رفاهی و امکانات هست که مطابق قوانین کانادا شامل حال همه مهاجران می شود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمين شناسي ، شهيد بهشتي

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که تو سایت http://www.cic.gc.ca/english/immigra...ry/sign-up.asp ثبت نام کردن تا حالا ایمیلی هم دریافت کردن؟
    من که هنوز هیچی دریافت نکردم
    ممنون

بله من هم ايميل انتشار جزئيات برنامه رو دريافت کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara333 نمایش پست ها
    حتی اگر اینطور باشه بازهم کسانی که برای مهاجرت اقدام می کنند حق انتخاب دارند و این حق به کاندیداها داده شده که شغلی که بهشون پیشنهاد میشه را نپذیرند. با این همه مگر کار و زندگی در استانهای با جمعیت کمتر اشکالی دارد؟ مهم داشتن شغل ، بیمه ، خدمات رفاهی و امکانات هست که مطابق قوانین کانادا شامل حال همه مهاجران می شود.
    من هم با نظر شما موافق هستم و اگر اين موارد فراهم باشد كه 100% همينطور خواهد بود، هيچ فرقي نمي‌كند كه در چه استاني زندگي كنيد و حتي مي‌شود چند سالي آنجا ماند و بعد از آن به شهرهاي پرجمعيت‌تر انتقال يافت.

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط rodin61 نمایش پست ها
    خوب اگر خود شخص کارفرماش رو پیدا کنه فکر کنم 50 % مکان هم حل باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط radin1388 نمایش پست ها
    سلام بچه ها یه سوال،این برنامه ۲۰۱۵ اًیا ددلاین خاصی داره،زمان بندیش چجوریه؟مثلاً این که میگن زود یا دیر ارسال کردن مدارک مثل fsw نیست که پر بشه و به امتیاز و رده بندی ربط داره یعنی چی؟یعنی همه مدارک رو از همه می گیرن و یکجا تو یه روز تقسیم رده میکنن؟ در غیر این صورت پس چرا میگن دیر یا زود ارسال مدارک مهم نیست؟؟؟؟!!!!
    سلام،
    برداشت شخصي من از اين روش اينه كه اداره مهاجرت با اين روش ميخواد به روش مهاجرپذيريش سروسامون بده. به اين ترتيب كه:

1- با استفاده از يه سيستم كامپيوتري يه استخر از پروفايلهاي متقاضيها درست ميكنه
    (معنيش اينه مهم نيست چه كسي چه وقت وارد ميشه و اولويت زماني ديگه مطرح نيست. ضمن اينكه ديگه از پرونده بازي، افيسر، مصاحبه، ويزا افيس و ... هم خبري نيست.)

2- هر پروفايلي كه امتيازش به يه حدنساب مشخصي نرسه در وضعيت پيش نويس باقي ميمونه و سيستم به كسي نشونش نميده تا اينكه متقاضي تقويتش كنه و به حدنساب برسوندش.
    (حدنساب هنوز مشخص نيست. حدس من اينه با توجه به تجربه سالهاي گذشتشون و ترس از درست شدن بكلاگ و هرج و مرج و از همه مهمتر انتخاب بهترينها در اولين برداشتها، اول برنامه حدنساب رو بالا ميگيرن ببينن اوضاع چطوره و بعد يواش يواش تعديلش ميكنن. مثلا شايد با همون 500 امتياز شروع كنن)

3- پروفايلهايي كه امتيازشون به حدنساب ميرسه قابل رويت ميشن. صاحبان مشاغل و برنامه هاي استاني بنا به نيازشون روي سيستم پرس و جو ميكنن و پروفايلهايكه به دردشون ميخوره رو انتخاب ميكنن.
    (به اين ترتيب ممكنه يه نيروي كار خوب يا موردنياز يه صنعت در يه استان خاص به محض ورود به سيستم انتخاب بشه و از طرف ديگه خيلي از پروفايلها در اين استخر ته نشين بشن و هيچوقت انتخاب نشن)

4- براي اونايي كه انتخاب شدن كارفرما يا استان موردنظر جاب آفر ميده كه مياد روي پروفايل متقاضي، 600 امتياز بهش ميده و در كوتاه ترين زمان از شخص مي خوان كه مدارك رو بفرسته و ويزا رو ميفرستن و ميره

5- مشخصه كه هرچقدر پروفايل قويتر و براي بازاركار جذابتر باشه انتخاب زودتر اتفاق ميوفته.

6- هر كارفرما يا استاني كه شما رو انتخاب كنه رو ميتونيد بپذيريد يا اينكه نپذيريد و منتظر پيشنهاد بعدي بمونيد.

7- نتيجه اين ميشه كه استانهايي كه اوضاع بهتر و متقاضي بيشتري دارند درواقع پروفايلها رو گلچين ميكنن و بهترينها رو انتخاب ميكنن و به همين ترتيب استانهاي دورافتاده تر پروفايلهاي ضعيفتر براشون باقي ميمونه (كه البته عادلانه هست).
    ویرایش توسط S_A_M_A_N : December 8th, 2014 در ساعت 05:48 PM
    فوق ليسانس كامپيوتر (16 امتيازي) ||| همسر ليسانس كامپيوتر ||| يك فرزند ||| آيلتس 6 ||| بدون مدرك فرانسه ||| ارسال مدارك: 12/03/2014 ||| فايل نامبر كبك: 07/08/2014 (DA57XXX)|||

Junior Member

سلام دوستان یه جون مرد پیدا شه گام به گام توضیح بده و با این تفاسیر امتیاز بندی دیگه رقابت هم معنی نداره و همه صادقانه میتونن کمک کنند،که دیگه پول بی زبون به این به اصطلاح وکیل ها ندیم باور بفرمایید ما که خیلی واسه ۲۰۱۴ هزینه کردیم،میشه بگین الان واسه گام اول چه باید کرد،مرسی از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط radin1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه جون مرد پیدا شه گام به گام توضیح بده و با این تفاسیر امتیاز بندی دیگه رقابت هم معنی نداره و همه صادقانه میتونن کمک کنند،که دیگه پول بی زبون به این به اصطلاح وکیل ها ندیم باور بفرمایید ما که خیلی واسه ۲۰۱۴ هزینه کردیم،میشه بگین الان واسه گام اول چه باید کرد،مرسی از شما
    دوست عزیز، اون حوانمرد که دنبال اش هستند خودتون هستید، در گام اول اگر تا می تونید روی زبان تون کار کنید و مدرک تون رو ارزیابی کنید و صبر کنید تا اطلاعات بیشتر اعلام بشه، اگر زبان حداقلی رو هم داشته باشید و البته حوصله لازم برای وقت گذاشت برای پروسه مهاجرت تون ، می تونید تمام اطلاعات لازم رو توی خود سایت مهاجرت پیدا کنید فقط کمی صبرتون رو بیشتر کنید.

Junior Member

دوست عزیز من آیلتس ۶/۵ گرفتم هیچ مشکلی هم با ترجمه متن ندارم ولی اینکه مثلا باید بری فاکتور طلا جور کنی یا واسه وس مهر امور خارجه بزنی یا نامه سابقه کارو چی کنی و ..... والا اگه ۹هم باشی فایده ای نداره ،همه مدارک رو هم اکی کردم ... تجربه مهم ترین چیزه که هر کی دوست داره تو این تایپک ارائه میده و ما نیز سپاس گذاریم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)